Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ay Çekirdeği Görmek

33

Ayrıca bkz: Kavun Çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Nar Çekirdeği

Hayırsız birisi olacağına ya da hayrı dokunmayan insanlar ile arkadaşlıklar kurarak beyhude zaman geçirileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ay çekirdeği görüldüğü zaman, hayat içerisinde boş bir koşturmaca içerisine girileceğine, insanların güvenlerini sömüreceğine ya da kendi inanmışlığınızın sömürülerek kötü kişilikler ile arkadaşlık edeceğine delalettir.

Rüyayı gören kimse hayat içerisine hayırlı işler yapmayarak insanların gözünde küçüleceğine, zavallı bir insan olarak bilineceğine, hayat içerisinde hayal kırıklığı yaşayarak öyle çevrelere gireceğine ve beyhude zaman geçirerek hayırsız bir insan olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Hayat içerisinde çabası olanların ise karşılık bulamayarak sürekli şanssız olacaklarına ya da işlerin ters giderek zor anlar yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada Ay Çekirdeği Yemek

Rüyada oturarak ay çekirdeği yemek, kendine önem veren bir kişinin göreceği rüyadır. Rüyayı gören kişinin gelecek planları olacağına ya da olduğuna, geleceğine önem vererek kendisine yatırım yapacağına, yatırımı zekâ ve kültürel olarak yaparak karşılığında maddi gelişim sağlayacağına, fayda sağlayacak işler için aktif olacağınız bir döneme yaklaştığına delalettir.

Rüyada ayakta ay çekirdeği yemek, hayat içerisinde fırsat dolu zaman geçireceğinize karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Karşınıza çıkacak olan şans yakın çevrenizden geleceğine, şansı değerlendirerek statü atlayacağına, herkes ile aranızın iyi olması yaşam düzeniniz içerisinde olmazsa olmazınız şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada avucunda olan ay çekirdeğini yemek, hayatı çok monoton yaşayacağınıza, hayattan zevk almayarak insanlardan soyutlanacağınıza bunun için zor günler geçireceğinize delalettir. Yaptığınız veya yapacağınız hiç bir iş size zevk vermeyerek yaşam amacından sapma olacağına, çevrenizde olan hiç kimseden size hayır gelmeyerek kendi kendinize toparlanmaya çalışacağınız, toparlanmak için bir gaye edineceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kavrulmuş ay çekirdeği yemek, zaman içerisinde yaptığınız işlerden karşılık alamayacağınıza maddi veya manevi olarak yapılan yatırımların geri dönüşü olmayarak  hayat içerisinde bir duruş sergileyeceğinize deyim olarak “attığınız taş ileriye gitmeyeceğine” delalettir. Beyhude geçen zaman anlamında olan bir rüyadır.

Rüyada Ay Çekirdeği Satın Almak

Rüyasında pazardan ay çekirdeği alan kişi,  kişinin hayal dünyasında yaşadığına kar getirmeyen işlere heves ederek macera içerisinde olacağına, macera içerisinde koşarak zaman ve maddi kayıp yaşayacağına delalettir. Girdiği macerayı veya gireceği maceraya kimse önleyemeyeceğine, zarar ettikten sonra rüyayı gören kişinin olayı kendi tecrübe edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında marketten ay çekirdeği alan kişi, maddi olarak hali vakti yerinde olduğuna ya da ilerleyen zaman içerisinde olacağına, yapacağı yanlış harcamalar ve bilinçsiz olarak tüketim olmasından ötürü maddi kayıpların yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında tarladan ay çekirdeği alan kişi kafasında bir iş modeli olduğuna ya da yapacağı bir gezi sırasında yeni bir iş kolu görerek yeni projeler içerisine gireceğine, yeni iş kuracağına ya da yatırım yaparak var olan işkolu üzerinde söz sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kadından ay çekirdeği alan kişi hayal göreceğine, kar getirmeyecek işlere girerek zarar edeceğine, kötü giden işleri üsteleyerek daha çok maddi kayıp yaşayarak kendisini ve ailesini, maddi olarak zarar uğratacağına delalettir. Rüya tamamı ile uyarı niteliğinde olup, kişinin yatırımlarında dikkat etmesine ve sonu iyi olmayan yolların önüne çıkacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ay Çekirdeği Tarlası Görmek

Rüyasında yol üstünde ay çekirdeği tarlası gören kimse hayırlı işlere gireceğine, maddi olarak verimli bir dönemin başlayarak mal varlığı elde edeceğine, bu zaman dilimi içerisinde bedenen ve zihnen çok çalışacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya çok hayırlı olarak yorumlanmakta olup, çalışma ortamında verimin artacağına delalettir.

Rüyasında uzakta ay çekirdeği tarlası gören kimse elinde az bir maddi birikimin olduğuna ya da çalışarak maddi birikim elde edeceğine, elde ettiği birikimini kafasında olan iş modeline yatırarak iş kuracağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı görmeden önce iş sahibi olan kişilerin, işlerinde atılım yaparak gelişim sağlayacağına, her ne olursa olsun karlı bir ticaret ortamına girerek büyüme yolunda emin adımlar ile işlerini yürüteceğine delalettir.

Rüyada Ay Çekirdeği İçi Görmek

Helal kazanca ve İslami olarak yaşantıya dikkat eden birisi olduğuna ya da olacağına, dikkat ettiği yaşantı üzerinden helal yollardan rızık kazanmaya çalışarak, helal yoldan bol para elde edeceğine delalettir. Hayatı boyunca İslam’a bağlı olarak yaşadığı sürece zarar görmeden, manevi olarak çökmeden, maddi olarak ilerleyerek hayatını devam ettireceğine ve büyük insan olacağına delalettir. Rahatlığa ve huzura da delalettir.

Rüyada Ay Çekirdeği Kabuğu Görmek

Rüyasında kurumuş ay çekirdeği kabuğu gören kimse, elde edemeyeceği bir sevgiye, elinde tutamayacağı paraya ve geçici hevesler elde ederek zor günler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Dikkat edilmez ve hayal âleminde yaşanırsa hayat içerisinde mutluluğa bulamayarak sürekli üzgün olacağına, zor günler geçirerek hayatınızı devam ettireceğinize delalettir.

Rüyasında yaş ay çekirdeği kabuğu gören kimse, çok hayal kurduğuna, hayattan beklentilerinin çok olduğuna, beklentilerden ötürü çalışkan olacağına delalettir. Hayallere ancak çalışarak ulaşılabileceğine, hayat içerisinde çok mücadele vererek zor zamanlarınızı huzur içerisinde götürme hedefinde olacağınıza ve çalışmanızın meyvesini zaman içerisinde alarak başarı elde edeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. 

Ay Çekirdeği

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler