Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bal Yediğini Görmek

71

Ayrıca bkz: Yemek Yemek, Tereyağ, Reçel 

Sağlık ve maddi konuda iyileşme olacağına güzel günlerin görüleceğine ve rızkın artacağı şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada bal yediğini gören kişi, yaşam boyunca sağlık problemi olmadığına ya da olmayacağına sıkıntı çekmeden, rızkında artış olarak maddi kazancını dengeleyerek zengin olma ihtimalini elinde bulundurduğundan mutlu olduğuna ya da çok mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntısı var ise kısa süre içerisinde çözüleceğine, maddiyatla ilgili sorunu çözerek kişinin bundan sonraki hayatını zengin biri olarak geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi bekâr ise, gönlüne göre aradığı bir kişi ile karşılaşmayacağına veya bir vesile ile tanışacağına, evleneceği kişiyi tanıyarak çok sevmesinden dolayı ok mutlu bir döneme girileceğine yakın zaman içerisinde nişan veya evlilik gibi adımlar atılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Çalıştığınız yerde, evde, aile içerisinde veya arkadaş ortamında iktidar sahibi olacağınıza, parasal konularda zorluk çekmeyeceğinize, adaleti sağlayarak kişilerin mutlu olması için çaba göstereceğiniz şeklinde rivayet edilmektedir.  Aynı zamanda maddi durumu iyi olanlar veya normal olanlar için beklemedikleri bir anda toplu bir para elde ederek mutlu olacaklarına ve sıkıntılarını ortadan kaldıracaklarına delalettir.

Rüyada Bal Satmak

Rüyasında pazarda bal satan kimse, kötü haber alacağına ve kötü zamanlar geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde kötü haber alacağına, alacağı haber yüzünden zor zamanlar geçireceğine, psikolojik olarak kötü günler geçirerek bir buhrana kapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Zor zamanlar geçirmesi muhtemel olan kişinin, üzücü haberler duyması kişiyi üzecektir.

Rüyasında arkadaşlarına bal satan kimse, ruh halinde değişimler olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin anlık olarak kötü durumlar ile karşılaşacağına, karşılaştığı durumlardan ötürü manevi olarak huzursuz olacağına, ruh halinde olan değişimlerin uzun süreceğine ve mutsuz olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında televizyonda bal satan kimse, hayatında aniden olan gelişmeler ile köklü değişiklikler meydana geleceğine ve kötü günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında ani oluşacak değişiklikler ölüm gibi farklı ve net olaylar olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin çok yakının öleceğine, ölüm olmaz ise fikir ayrılıkları ile köklü ayrılıklar olacağına ve kişinin zor döneme girileceğine delalettir.

Rüyasında doğal bal satan kimse, zor zamanlar geçirileceğine ve mutsuz olunacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında ters giden olaylar olacağına, tersliklerin duygusal anlamda olması yüksek ihtimal olup, maddi açıdan olma ihtimalinin de bulunduğuna  gözyaşı dökülerek sıkıntılar içerisinde kalınacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kederli günlerden kurtulacağına fakat uzun süre sıkıntı çekilmesi gerekli olduğuna ve sıkıntıların sebebi kişinin kendi olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında şekerli bal satan kimse, işlerinde oluşacak olan gerilemenin ve bozuklukların sinyalini veren bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında farklılıklar oluşacaktır. Farklılıklar olumsuz yönde olacak olup, uzun süre dayanamayacak olan iş yerini kapatacak, işlerini toparlayamayacak olan kurumlar veya kişiler iflas ederek zor günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Üstüne Bal Bulaştığını Görmek

Rüyasında yerken üstüne bal bulaştığını gören kişi, tanıdık aracılığı ile hayatında oluşacak olan değişiklikler şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında olan eksikliklerin tanıdık vasıtası ile dolmaya çalışacağına ve dolacağına delalettir. Rüyayı gören kişi bekar ise tanıdık vasıtası ile birisi ile tanışacağına ve evlilik için adımlar atılarak mutlu olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi işsiz ise tanıdıkları vasıtası ile bir işe gireceğine, işci veya iş sahibi olarak girmesi kişinin maddi durumuna göre değişkenlik gösterecektir.

Rüyasında yemeden üstüne bal bulaştığını gören kişi, borçlu olacağına ve belirli bir süre sonra rahatlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi durumu ne olursa olsun farklı sebeplere bağlı olarak zor zamanlar geçireceğine veya şuan için geçirdiğine, geçirilen zor zamanların tersine dönmesi ile rahat bir nefes alacağını ve işlerini düzene sokabilmek için fırsat bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında sofrada üstüne bal bulaştığını gören kişi, gelirinde değişimler yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişi maddi olarak farklı durumlar ile karşılaşacağına, maddi olarak gelişim yaşayacağına ve gelişim süreci içerisinde olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Geçmişte yapılan veya anlık olarak gelişen olay örgüsü ile zenginliğe delalettir.

Rüyasında arkadaşının üstüne bal bulaştığını gören kişi, hayat boyunca şanslı olacağına ve işlerinin rast giderek, mutluluğa delalettir. Rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde başarılı olacağına, başarılarına balta vurabilecek tüm durumların kendiliğinden ortadan kalkması ile mutlu olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Hayatta hep başarılı olunacağına, girilecek olan işlerde şansı sayesinde başarıya hızlı ulaşacağına ve hayatın hep iyi yönlerini görerek mutlu olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bal Yediğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Ümitli insanların görmesi muhtemel olan rüyadır. Hayata karşı bakış açısında hiç eksilme olmayan ve hep aynı enerji ile insanlara yaklaşarak mutlu olmayı başaran insanların görme ihtimali olan bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin geleceğe dair güzel hayalleri olduğuna, hayallerine ulaşmak için sürekli çalıştığına ya da çalışacağına, çalışmalarına karşılık bularak  başarıyı elde edeceğine ve hayatta mutlu olmayı hak edenlerin rüyası olarak nitelendirilmektedir.

İyi huylu insanların ruhaniyeti sonucu görmesi muhtemel olan, gördüklerinden etkilenerek hayatlarında yanlış giden olaylar varsa tespit ederek sıfır hata ile insanlara yaklaşma çabası içerisinde olunacağına ve geleceğe yönelik güzel günleri temsil eden bir rüyadır. Kişi mütevazi bir insan olup, iyi niyeti kişiye çok şey kazandıracaktır.

Bal Yediğini Görmek

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler