Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Çekiç Görmek

108

Rüyada çekiç görmek lazım olduğunda imdada yetişen dosta, otoriteyi sağlayan kimseye, meslek ehli için hayırlı kazanca delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; tokmak.)

Rüyada herhangi bir şekilde çekiç görmek geçici bir sıkıntı veya tasaya işarettir .

Rüyada çekiç görmek ne demek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz ve büyük gerekecek demektir. Çivi çakmak alacağınız bir haberden nedeniyle çok mutlu olacaksınız anlamındadır. 

Rüyada çekiç sesi duymak beklemediğiniz bir davete çağrılacağınıza işaret eder. Büyük sorunların üstesinden gelmeniz ve büyük engelleri aşmanız gerekecek.

Rüyasında elinde çekiç gören kişi yükselir ve işin başına geçer.

Rüyada çekiç kullanmak yani herhangi bir yere çekiçle bir şey çakmak, geçici bir sıkıntı ve tasaya; bir çekiç sesi duymak ani bir davetle çağrılmaya delalet eder. Çekiç görmek, kuvvetli bir kimse ile tabir olunur. 

Rüyada bir kimseye çekiçle vurduğunu gören, büyük bir kimsenin yardımı ile birine üstün gelir. 

Kirmaniye göre: Rüyada çekiçle bir örs üzerindeki bir demiri dövdüğünü gören, kendisi demirci değilse, iki büyük kimse arasında söz taşır, birini ötekisi aleyhinde çekiştirir ve aralarında düşmanlık olmasına sebep olur. 

Nablusî’ye göre: Rüyada çekiç görmek şiddetle yorumlanır. Rüyasında bir yere çekiçle çivi çaktığını görmek, işinde adamlarına şiddetle muamele ettiğine; çivi çakarken çekici eline vurduğunu görmek, maiyetindeki kimselerin kendisinden şikayetçi olduklarına, çivi çakarken veya çekici başka suretle kullanırken sapının kopup yere düştüğünü görmek, o işinden ayrılacağına ve ticaret yapıyorsa, zarar edeceğine; evli ise eşinden ayrılacağına, veya çocuklarından birinin evden ayrılıp gideceğine işarettir. 

Bazılarına göre: Rüyada çekiç görmek acı ile yorumlanır. Rüyasında çekiç görmek, üzücü bir haber duyacağına; çekiçle bir yere bir çivi çaktığını görmek, bir hastalığından dolayı ameliyat edileceğine işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen çekiç, emniyet mensubudur. Bazı tabirciler, rüyada bir çekiç aldığını gören kimse çokça fazilet elde eder, dediler. Çekiç erbabı için yardım ve rızka işarettir. Bazen çekiç, şerre ve konuşurken çıkan seslere işarettir. Büyük sorunların üstesinden gelmeniz ve büyük engelleri aşmanız gerekecek.

Çekiç

Ç

Rüyada Çam Ağacı GörmekRüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir...

Ç

Rüyada Çalışmak Görmek Bir kimse rüyada iyi bir iş istemeye çalıştığını görse, muradına kavuşur. Bir başkasını çalıştırarak, kendisinin sadece ona...

Ç

Rüyada çalı fasulyesi topladığını görmek, zengin bir kimseden yardım göreceğinize işarettir. Çalı fasulyesini yediğini gören işlerinde başarılı olur.  

Ç

Rüyada görülen çalı kolay rızkı ifade eder. Rüyasında çalı ağacı veya dalı gören kimsenin, güzel bir çocuğu olur.Çalıları temizlemek, üzüntü...

Ç

Rüyada ateş çakmak, sıhhat ve hakikati meydana çıkıncaya değin bir işi teftiş etmeye yorumlanır. Bir kimse ısınmak için ateş yaktığını...

Ç

Rüyasında doğan kuşu görmek, bir erkek çocuğu veya kendi cebinden başka bir şey düşünmeyen zalim bir devlet başkanını ifade eder....

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler