Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ceviz Fidanı Görmek

110

Rüyada ceviz fidanı görmek yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza, yükseliş gösterip ailenizi onurlandıracağınıza delalet eder.

Ceviz fidanı diktiğinizi görmek

Ceviz fidanı dikmek iş veya okul hayatınızda kıskanıldığınıza ve sizin arkanızdan yaptığınız işlerle alakalı sürekli konuşulduğuna delalettir.

Ceviz fidanını başka birisinin diktiğini görmek

Ceviz fidanını başka birinin diktiğini görmek, sizin birilerinin arkasından konuştuğunuza ve bu konuştuğunuz konuların ortaya çıkmaması için bu tarz konuşmalardan sakınmanız gerektiğine işaret eder.

Ceviz fidanı satın aldığınızı görmek

Rüyada ceviz fidanı satın almak uzaktan size karşı duygusal hisler besleyen bir kimsenin olduğuna, fakat bu kişinin sizin için hayırlı olmayacağına delalet eder.

Ceviz fidanı sattığınızı görmek

Ceviz fidanı satmak bazı konularda fikirlerinizi söylemeye çekindiğinize fakat içinizden gelenleri söylemenizin son zamanlar da sizin için daha hayırlı olacağına delalettir.

Ceviz fidanını tanıdığınız birisine sattığınızı görmek

Ceviz fidanını tanıdığınız bir kişiye satıyorsanız birilerine karşı beslediğiniz duyguları açığa çıkardığınız zaman ileride daha mutlu bir hayat sürdüreceğinize delalet eder.

Ceviz fidanını suladığınızı görmek 

Rüyada ceviz fidanını suladığınızı görmek ise, zor zamanlar yaşadığınıza, bu zor zamanlarınızı ailenizle atlatacağınıza, sürekli ailenizle vakit geçirdikçe kendinizi iyi hissedeceğinize işaret eder.

Ceviz fidanının kuruduğunu görmek 

Rüyanızda ceviz fidanının kuruduğunu görmek ailenizde yaşanan bazı sorunlara kafanızı çok taktığınıza, fakat bu sorunların aile dışından başka bir kadın tarafından son bulacağına delalet eder.

Ceviz fidanının birden büyüdüğünü görmek 

Ceviz fidanının aniden büyüdüğünü görmek işinizde veya okul hayatınızda kötü giden işlerinizi zamanla düzelteceğinize ve kendinize olan güveninizi geri kazanacağınıza işaret etmektedir.

Ceviz Fidanı

C

Rüyada Cam Kapı GörmekRüyada cam kapı görmek sizin geçmişin etkilerinden kurtulup berrak bir düşünce tarzına, açık bir zihne sahip olmanız...

C

Rüyada Cam Ev GörmekRüyada camdan ev görmek, bir cam ev görmek insanların size ne söyledikleri konusunda dikkatli olmak gerektiğini ifade...

C

Rüyada Cam Eşya GörmekRüyada cam eşya görmek eşyanın durumuna yorumlanır. Görülen eşya sağlam, temiz, parlak ise iyi, aydınlık günlere işaret...

C

Rüyada Cam Elması GörmekRüyada cam elması görmek camcıların cam kesmekte kullandıkları sanayi elması, camcı elması kastedilmektedir.Rüyada cam elması görmek, camcı...

C

Rüyada Cam Balkon GörmekRüyada cam balkon görmek veya cam balkonlu bir ev görmek fark edilmek arzusu anlamına gelir. Sizin prestij...

C

Rüyada Cam GörmekRüyada görülen camın azı ve çoğu, geçici bir üzüntüdür. Çünkü cam çabuk kırılır.Camdan yapılmış eşya görmek, güzel bir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler