Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Çizme Görmek

110

Rüyada görülen uzun konçlu ayakkabı rütbeye işarettir. Rüyada çizme görmek gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; normal çizme, evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.

Rüyada çizme giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Rüyada başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır. Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem geçireceğinize işaret eder.

Rüyada çizme giyen sizseniz, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızı; başka biriyse, o kişinin sevgilinizi elinizden alacağını gösterir.

Rüyada çizme giydiğini görmek anlamı çizme giymek büyük sıkıntıdır.

Rüyada çizme görmek tabiri, seyahat işaretidir. Ayağına bir çizme geçirdiğini görmek, bir iş ziyareti için kısa bir yolculuğa çıkacağınıza; siyah renkli çizme, hayra; sarı veya kahverengi çizme ise kedere delalet eder. 

Rüyada bir dükkandan bir çizme satın aldığını görmek, yeni bir is için bir teklif alacağınıza; birisine bir çizme hediye ettiğinizi veya onun için bir çizme satın aldığını görmek, bir kimse ile bir iş anlaşması yapacağınıza işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen çizme, hanıma veya ineğe yahut yolculuğa işarettir. Bir adamın rüyada çizme görmesi, yolculuğa veya yüksek bir mevkiye gelmesine delalettir.

Rüyada çizme giydiğini görmek ne demek, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınızın işaretidir. Çizme eski ve yıpranmışsa, hastalanacağınız ve birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, biri sevgilinizi elinizden alacak demektir.

Çizme

Ç

Rüyada Çam Ağacı GörmekRüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir...

Ç

Rüyada Çalışmak Görmek Bir kimse rüyada iyi bir iş istemeye çalıştığını görse, muradına kavuşur. Bir başkasını çalıştırarak, kendisinin sadece ona...

Ç

Rüyada çalı fasulyesi topladığını görmek, zengin bir kimseden yardım göreceğinize işarettir. Çalı fasulyesini yediğini gören işlerinde başarılı olur.  

Ç

Rüyada görülen çalı kolay rızkı ifade eder. Rüyasında çalı ağacı veya dalı gören kimsenin, güzel bir çocuğu olur.Çalıları temizlemek, üzüntü...

Ç

Rüyada ateş çakmak, sıhhat ve hakikati meydana çıkıncaya değin bir işi teftiş etmeye yorumlanır. Bir kimse ısınmak için ateş yaktığını...

Ç

Rüyasında doğan kuşu görmek, bir erkek çocuğu veya kendi cebinden başka bir şey düşünmeyen zalim bir devlet başkanını ifade eder....

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler