Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Çocuk Görmek

109

Rüyada çocuk görmek dünyanın süsü ve neşesine, fitne ve sıkıntılarına işarettir. Kadının kucağında çocuk görmesi -çocuğu yoksa- anne olmaya; anne ve babanın kendi çocuğunu kucağında görmesi, şefkat ve merhamete; başkasının çocuğunu sevmeleri, yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocuklarla ilgilenmeye işarettir.

Rüyada çocuk görmek ne demek kucakta taşınacak kadar küçük çocuk görmek üzüntü ve kedere, büluğ çağına yaklaşmış çocuğu görmek müjdeye, çocuk bazen kusura, günaha ve suç işlemeye delalettir.

Rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmek, tövbe etmeye; küçük bir çocuk olduğunu görmek, anne tarafından mirasa kavuşmaya; yoksulun annesinden doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zenginliğe işarettir. Rüyada hasta kimsenin çocuk olduğunu görmesi vefatına; zengin bir kimsenin çocuk olduğunu görmesi olumsuzluğa ve işlerinin kemale ermemesine delalettir.

Rüyada çocuğu arkasına aldığını (sırtına bindirdiğini) görmek, üzüntü ve kedere; evlenmediği halde çocuğu olduğunu görmek, ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve şerefe; küçük çocuklar, basit ve küçük üzüntülere; cami, sokak gibi bir yere bırakılmış olan çocuğu görmek, düşmana yahut olumsuz değişikliklerin giderek artmasına, her şeyin eski haline avdet etmesine, üzüntü ve kederin gitmesine işaret eder. Rüyada çocuk öldürdüğünü görmek birçok ilim elde etmeye delalettir.

Rüyada birden çok oğlan çocuğu görmek mala, hanıma ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra; küçük çocuğunun serpilerek büyüdüğünü ve adam olduğunu görmek, güç ve kudrete; erkek çocuk müjdeye, kız çocuğu rızka ve hayırlı nimete işarettir. 

Rüyada kesilmiş çocuk göbeği görmek, nikaha; çocuğunu kaybettiğini görmek, mahzunluktan sonra gelecek ferah ve sevince yorumlanır.

Rüyada çok çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere, kız çocuk görmek kötü bir habere işarettir. Süt emen bir çocuk görmek sevince işarettir . Hasta bir çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı, fakat başka sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada çocuk görmek ne demek haberdir. Erkek çocuk iyi haber, kız çocuk ise eğlenceli haber veya dedikodudur.

Rüyada çocuk görmek ne anlama gelir sevince yorumlanır. Rüyasında erkek çocuk görmek, sevince, mutluluğa; kız çocuk görmek, sıkıntılı habere ve sonrasında bu sıkıntıdan kurtulmaya; bir bebeğin süt emdiğini görmek, rüyanın görüldüğü eve bereket ve rızık yağacağına işarettir. 

Rüyada çocukla oynadığını görmek, iyi bir haber alacağına; kendisinin çocuk olduğunu görmek, uzun bir ömür süreceğine; bir okulda çocuklarla birlikte oyun oynadığını veya bir sıra teşkil edip geziye çıktığını görmek, ev halkından hayır göreceğini; sokakta bırakılmış bir bebek bulup evine getirdiğini görmek, o eve kismet ve mutluluk geleceğine; yetimhaneden bir çocuk aldığını görmek, bulunduğu mevkiden daha üstün bir yere çıkacağına delalet eder.

Rüyada birçok güzel çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Hasta bir çocuk, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir. Fakat bu rüya başka sorunlarla karşı karşıya kalacağınızın habercisidir.

Ç

Rüyada Çam Ağacı GörmekRüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir...

Ç

Rüyada Çalışmak Görmek Bir kimse rüyada iyi bir iş istemeye çalıştığını görse, muradına kavuşur. Bir başkasını çalıştırarak, kendisinin sadece ona...

Ç

Rüyada çalı fasulyesi topladığını görmek, zengin bir kimseden yardım göreceğinize işarettir. Çalı fasulyesini yediğini gören işlerinde başarılı olur.  

Ç

Rüyada görülen çalı kolay rızkı ifade eder. Rüyasında çalı ağacı veya dalı gören kimsenin, güzel bir çocuğu olur.Çalıları temizlemek, üzüntü...

Ç

Rüyada ateş çakmak, sıhhat ve hakikati meydana çıkıncaya değin bir işi teftiş etmeye yorumlanır. Bir kimse ısınmak için ateş yaktığını...

Ç

Rüyasında doğan kuşu görmek, bir erkek çocuğu veya kendi cebinden başka bir şey düşünmeyen zalim bir devlet başkanını ifade eder....

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler