Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Evlenme Tarihini Görmek

69

Rüyada evlenme tarihini görmek; rüya sahibinin maddi konuda hiçbir sıkıntı çekmeden hayatını daim ettirip, rahat bir şekilde sorunsuz olarak geçimini sağlayacağına delalettir. Ancak hayatının bazı dönemlerinde karşılaşmış olduğu sorunların üstesinden geleceğine, kendisinden yaşça büyük olan kişilere saygıda bir kusur etmeden hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Böyle devam ettiği takdirde sıkıntılarının kısa bir süre içinde son bulacağına, rahat bir hayata vesile olacağına iş konusunda iyi işlere imza atacağına işaret eder. 

Rüyada Evlenmek İstediğini Görmek

Rüyada evlenmek istediğini görmek: Rüyada evlenmek istediği gören kişinin hayatında farklı değişikliklerin yaşanacağına yorumlanır. Fakat kişinin bu rüyaya nasıl baktığı, rüya sahibinin rüyasının olumlu veya olumsuz olmasına vesile olur. Bir rüyayı olumlu bir şekilde yorumlar ise kişi maddi konuda sıkıntı çekmeden yaşayabilir.

Rüyada evlenmek istemek: Rüyaya olumsuz tarafından bakmak ise kötü enerjiyi çekeceğinden delaletleri de değişiklik gösterebilir. Rüya sahibi kişinin sıkıntılı dönemlerden geçmesi muhtemeldir. Bu tür rüyalar rüya sahibinin hissi yorumlarına bağlı olarak çeşitli şekillerde tabir olunur. 

Rüyada Evlenmek İstemediğini Görmek

Rüyada evlenmek istemediğini görmek; rüya sahibinin hayatında bir konuda kararsız kaldığına, o konu hakkında sıkıntılar ve sorunlar içinde olduğuna ve bu konu hakkında karar vermekte zorluk çektiğine işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin zorluğa ne tepki verdiğine göre değişir şeklinde yorumlanır. Eğer kişi bu zorluğun üstesinden gelebilmek için bir çaba harcıyor ise hayatında olumlu şeylerin olacağına; ama kişi bu konuda çekimser kalıp hiçbir şey yapmıyor, yani bu durumu umursamıyor ise bu konunun rüya sahibini sıkıntılı bir sürece sokacağına delalet eder. 

Rüyada Gelinlik Giymek ve Evlendiğini Görmek

Rüyada gelinlik giymek ve evlendiğini görmek: Rüyasında gelinlik giyerek evlenen kişi, normal hayatında yaptığı evliliğin olumlu olacağına ve bu evlilik zamanında mutlu olacağı, evlendiği kişi ile mutlu bir şekilde hayatına devam edeceği, sıkıntı yaşamadan huzurlu bir evlilik geçireceği şeklinde tabir edilir. Evlilik dışında ise kendisi için gelecek olan olumlu haberlerin kendisini mutlu edecek, neşelendirecek ve bu tarz haberler almasının artıracağına delalet eder. 

Rüyada Evlendiğini Görmek ve Pişman Olmak

Rüyada evlendiğini görmek ve pişman olmak: Rüyada birisiyle evlendiğini ve pişman olduğunu görmek, bu rüya duruma göre değişir. Eğer kişi hayatında birisiyle beraber ise bu o kişiyle yaşayacağı sorunları fikir ayrılıklarına, kavgalara ve tartışmalara, ikisinin de bir konuda uzlaşamaması ve bunun sonucunda bir karara varılamaması gibi sorunlarla karşılaşılabileceğine işarettir. 

Rüyada evlilikten pişman olmak; rüya sahibinin hayatında biri yoksa karşısına çıkan imkanlar arasında ikilemde kalabilme olasılığı doğar ve bu imkanlar arasında hangisinin kendisi için hayırlı olacağına karar vermekte epey zorlanacağına delalettir. Eğer daha önceden yaşanmış bir ayrılık söz konusu ise o kişiyle tekrardan bir araya gelebilme ihtimalinin olduğuna işaret eder. 

Rüyada Eşinin Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşinin evlendiğini görmek ne anlama gelir, rüya sahibinin gördüğü rüya şekline göre yorumu da değişiklik göstermektedir. Rüya sahibi kişi kocasının rüyada da kendisi ile evlendiğini görüyor ise, bu onların hayatında mutluluk, huzur, sıkıntıların olmadığına dair bir işarettir. Eğer rüya sahibi kişi kocasının başkası ile beraber olduğunu görüyor ise bu kocasıyla beraber hayatında kötü durumlar olacağına, olumsuz tartışmaların yaşanacağına ve aile içi sorunlar olacağına işarettir. 

Bazı rüya yorumcularına göre eşinin evlendiğini görmek: Eşinizin iş hayatında gerçekleşecek olumlu şeylere, eşinizin işinin büyüyeceğine ve elde ettiği kazancın artacağına işaret eder. Rüya sahibinin kocasının evlendiği kişi güzel ise maddi konulardaki sıkıntılarının azalacağına ve hayatını mutlu bir şekilde devam ettireceğine delalet eder. 

Rüyada çirkin bir kadınla evlendiğini görmek ise kötü haber almaya ve rüya sahibinin eşinin psikolojik olarak zor dönemlerden geçeceğine delalettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Evli Çift, Evlilik Talebi

Evlenme Tarihini Görmek

E

Rüyada Eciş Bücüş Görmek Rüyada çarpık âzalı birini veya eğri büğrü bir şey görmek, fitne ve kargaşaya, insanları birbirine düşürecek...

E

Rüyada Ecevit İsmi GörmekEcevit isminin anlamı çevik, çalışkan, açık fikirli, yaramaz, sinirli kimse demektir. Rüyada Ecevit ismini duymak, Ecevit olarak...

E

Rüyada Ecel Görmek Kişinin eceline dair rüya görmesi hayırlara işarettir. Bir kimse ecelinin geldiğini görürse ömrünün uzamasına, ecelinin gelmiş olduğunu...

E

Rüyada Ebucehil Karpuzu GörmekRüyada Ebucehil karpuzu görmek üzüntü ve kedere; korkak, çığırtan ve kötü huylu kimseye delalet eder. Rüyada bu...

E

Rüyada Ebu Cehil'i görmek, üzüntü ve kedere yorumlanır.

E

Rüyada Hz. Ebu Bekir (R.A.)'i görmek, hilafet ve imamete, akranı arasında yüceliğe ve kıymetli kişiler arasında tutulmaya yorumlanır. Bazen O'nu...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler