Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Gelin Damat Görmek

89

Ayrıca bkz: Başkasının Evlendiğini Görmek, Balayı Görmek, Güvey Görmek

Rüyada gelin ve damat görmek, eşler arasındaki sorunların çözüm bulacağına yorumlanır. Kötü amaçlı kişilerin haneden uzak tutulması sayesinde eski güzel günlerin tekrar yaşanacağına, rutine bağlayan ilişkinin renkli ve heyecanlı bir hal alacağına ve yakın zamanda evliliğin bir bebekle taçlandırılacağına rivayet edilir.

Rüyada gelin ve damat fotoğrafı görmek, eşlerin uzun süreden beri erteledikleri bir yolculuğa ya da tatile çıkma şansı bulacaklarına, keyifli günler geçirileceğine, herkese örnek olacak bir evliliğe sahip olunacağına ve nazarlardan korunacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığı gelin ve damat görmek, araya giren kişilere rağmen sağlam bir birlikteliğe sahip olunduğu için hiçbir şekilde zarar görülmeyeceğine ve aile büyüklerinin duaları sayesinde kem gözlü insanların bertaraf edileceğine tabir edilir.

Rüyada gelin ve damat görmek ne anlama gelir, haneye bolluk ve bereket geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin her zamankinden daha iyi ve daha rahat bir hayatın kapısından girileceği, şen şakrak bir sosyal hayata sahip olunacağı, özgüven elde edileceği, bir tasarı konusunda muhataplarından destek alınacağı, insanları peşinden sürükleyecek bir kişi olunacağı ve yeni yollar açılacağı anlamına gelir.

Rüyada gelin ve damat görmek nedir;  hayat içerisinde mutluluğun, zenginliğin ve saadetin daim olması, tüm engellerin aşılması, bol kazançla nasiplenmesi, zarar görmüş imajın düzeltilmesi, birçok konuda yeni bir sayfa açılması ve hayatın tüm coşkusuyla yaşanması şeklinde yorulur.

Rüyada gelin ve damat görmek ne demek; gelecek olan bir telefonun ardından büyük sevinç yaratacak bir iş teklifi alınacağına, uzun bir aradan sonra yeni bir işe girileceğine, son günlerde bir türlü düzelmeyen problemlerin düzeleceğine ve kötü niyetli olduğundan şüphelenilen bir kişi ile bağların koparılması sayesinde kafa olarak rahat bir moda girileceğine rivayet edilir.

Rüyada gelin ve damat görmek tabiri, şenlik havasında yaşanacak günlere yorulur. Maddi olanakların en iyi seviyeye çıkması ve manevi olarak rahat olunması sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada gelin ve damat görmek İslami rüya tabirleri, alın teri dökülerek kazanılan para ile edilen yardımlar, kalben huzurlu olmasını sağlayacaktır.

Rüyada gelin görmek, eğer gelin bezekli olursa dünyaca ucuzluk ve bolluğa ve berekete alâmettir. Bir genç kızın rüyada gelin olduğunu görmesi, kısa sürede bahtının açılacağına delalet eder.

Gelin Olmadığı Halde Kendisine Güveyi Denildiğini Görmek

Rüyada ne gelini ne hanımı görmediği ve bilmediği halde, kendisine güveyi denildiğini gören kimsenin ölümü yaklaşmıştır. Veya bir başkasının eceline sebep olur.

Rüyada Bir Hanımla Evlendiğini Görmek

Rüyada bir hanımla evlendiğini görmek, o evlendiği kadının değeri, erdemi, adının anlamı ve de güzelliği değerince rızık ve saltanata işaret eder.

Rüyada Tanıdığı Bir Hanımla Evlendiğini Görmek

Rüyada tanıdığı bir hanımla evlendiğini görmek, bir başkasını evlendireceğinize işaret eder.

Rüyada Gelin ve Damat Görmek

Gelin ve damat görmek, olumsuz olan olaylar karşısında daima pozitif gelişmeler olacağına delalet eder.

Gelin Damat 

G

Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından...

G

Rüyada Gelincik Çiçeği GörmekRüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi...

G

Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile yorumlanır. Evine gelincik girdiğini gören kimsenin evine hilekâr...

G

Rüyada Gelin Görmek Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.Rüyada gelin veya...

G

Rüyada Geğirmek Görmek Ne Demektir Ne Anlama Gelir Rüya YorumuRüyada geğirmek, hakikati olmayan bir sözdür. Bazen de, fakir için zenginliktir.

G

Rüyada dar bir geçitten geçmek zorunda bulunduğunuzu ve oradan bin bir zorlukla geçtiğinizi görmeniz, çok zor ve halli mümkün olmayacak...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler