Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Miğfer Görmek

68

Yaptığı iyiliği başa kakmaya, azarlamaya, baş ağrılarından yahut korkudan emin olmaya; yolculuğa, mal ve hanıma, işsiz kimsenin iş bulmasına; Değerli miğfer saygın ve güzel bir kadına, adi miğfer çirkin kadına, Başına bir miğfer giydiğini görmek malda noksanlıktan emin olmaya ve onu zekat kalkanı ile korumaya, Çelik ve demir miğfer güce, kuvvet ve azamete, Bekarın miğfer giymesi bir büyüğün himmetine ve onun yardımı ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada miğfer görmek, kavga işareti olarak yoruma tabi tutulur.

Rüyada başınıza bir miğfer giydiğinizi görmek, islerinizde başarıya ulaşacağınıza işarettir.

Miğfer görmek zaferle de yorumlanır.

Rüyasında başına bir miğfer takarak savaşa gittiğini gören, yeni bir ticari ise girer ve kazanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada miğfer görmek, düşmandan emin olmaya, mala, hanıma ve issiz kimse için ise ve yolculuğa işarettir. Miğfer, azarlayıp başa kakmaya yahut korkudan veya bas ağrılarından kurtulmaya işarettir.

Bir kimse rüyada başında bir miğfer olduğunu görse, malinin noksan olmasından emin olur. Mezkur miğfer, kıymetli olursa bu rüya sevinçli, zengin ve güzel bir kadına işarettir. Miğfer kıymetsiz ise, çirkin bir kadındır.

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler