Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Mikser Görmek

83

Bazen sikacak aleti görmek, bir şeyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çıkmasına ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağılmalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına işarettir.

Bazen sıkacak alet, hamama işarettir. Çünkü hamamda ateş, sicaklik, su ve çok insan vardır. Bu alet tekkeye de işarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim insanlar vardır. Halvette bulunan kimselerin halvetten çıkması ise ahlak ve tabiatlarında bulunan kötü şeylerin kendilerinden gitmesinden sonra olur.

Zeytin sikacak aleti görmek, sapiklar için hidayete ve talebe için de ilme işarettir. Kandillerde yakmak için aci zeytinyagi çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.

Sikacak aleti, hayra da işarettir. Sıkacak alet süt emziren bir kadindir. Çocuk ise, sıkılmış olan şeydir. Bir kimsenin rüyada bir sehirde olacak ucuzluga, sıkacak aletlerin yikilmasi ise, o sehirde meydana gelecek kitlik ve pahalılığa ve süt emziren kadinin ölmesine işarettir. Her sikilan sey hapisin kurtulmasina, cinsî münasebette bulunmaya ve servet yapmak isteyen kimse için de mala işarettir.

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler