Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Adam Öldürmek

285

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak ve üzecek olaylar ve kişilerle karşılaşacağına ve çok sinirlenip insanlara ve kendisine çok zarar vereceğine ve bu huyundan ve davranışlarından kurtulup sakinleşmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibinin, artık daha sakin ve anlayışlı olması gerektiğine ve aile hayatında ya da sosyal hayatında bu sebepten ötürü birçok arkadaşını yitirdiğine ve bundan sonra da aynı durum ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kaçmak

Rüyada adam öldürmek ve kaçmak, karşılaşılan kötü bir durumun ya da olayın, aile hayatını çok kötü etkileyeceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine ve çok üzüntülü günlerin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, rüyayı gören kişinin, girdiği büyük bir beladan, başına musallat olan kötü birisinden ve büyük bir hastalıktan kurtulmasına eş, dost ya da akrabalarından birisinin yardımı ve desteği sayesinde kurtulacağına tabir eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin, Allah yolunu terk edeceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok sorunlu biri kişi olduğuna, bu sebeple birçok şey kaybettiğine ve eğer işinde başarı ve sosyal hayatında mutluluk istiyorsa kendisini değiştirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek

Rüyada bıçakla adam öldürmek, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok sıkıntılı bir döneme girileceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına ve çok büyük bir pişmanlık duyulacağına yorulur.

Rüyada Adam Öldürmek Ve Saklamak

Uzun bir zaman boyunca hem aile bireylerine hem iş arkadaşlarına endişe verecek bir durum yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine ve yapılan bir hata varsa telafi edilmeye çalışılacağına ancak bir türlü sorunun bulunamayacağına yorulur. Rüyada adam öldürmek ve gömmek, başka insanlarca bilinmesi rüyayı gören kişiyi çok zor durumda bırakacak bir sırrın açığa çıkmaması için gereken ne varsa yapılacağı, eski arkadaşlardan yardım isteneceği ve bu şekilde sorunların bir nebze de olsa uzaklaştırılacağı anlamına gelir.

Rüyada Üç Adam Öldürmek

İş, eğitim ve aile konularında istenen şeylerin bir türlü gerçekleşmemesinden ötürü çok büyük bir moral kaybı yaşandığına, deyim yerindeyse kişinin pilinin bitmek üzere olduğuna, hiçbir şeyin tam anlamıyla düşündüğü gibi ilerlemeyeceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına ve sağlığının bozulmasına yol açacak bir sorunlar karşılaşacağına alamettir. Rüyada üç adam öldürmek ve üstünü örtmek, yapılan çalışmalara rağmen eşin epey bir süreden beri istediği hediyenin bir türlü hediye edilemeyeceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işarettir.

Rüyada Kılıçla Adam Öldürmek

Eski bir olaydan ötürü kardeşler arasında soğuk rüzgârlar eseceğine, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına delalettir. Rüyada kılıçla adam öldürmek ve çukura atmak, kişinin yaşadığı talihsiz bir olayın izlerini silmek için uzun zamandan beri istediği tatile çıkacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına ama çıktığı tatilin dönüşünde yine aynı ortama girip unutması gereken şeylerle yaşamaya çalışacağına yorulur.

Rüyada İki Adam Öldürmek

Yakın bir dostun yardım isteğinin geri çevrilmesi yüzünden aranın açılacağı, kurulan mutlu bir yuvanın çekemeyen akrabalar yüzünden bozulacağı, alınan bir aracın motorla ilgi bir sorun yüzünden hayır getirmeyeceği ve beklenmedik bir anda ortaya çıkan sıkıntılı bir duruma hazırlıksız yakalanılmasından ötürü ruhsal ve parasal olarak çok zarar görüleceği anlamına gelir. Rüyada iki adam öldürmek ve hapse düşmek, deyim yerindeyse kötü kalpli insanların çevirecekleri üçkağıtçılıklar yüzünden kazançlı bir işin ortasında yalnız başına kalınacağına, bu kişilerin kim olduğunu öğrenmek için çaba sarf edileceğine ve işlerin daha kötüye gidip yarardan çok zarar getireceğine alamettir.

Rüyada Balta İle Adam Öldürmek

Hayalleri kurulan şeylere ulaşmak üzereyken bir anda karşılaşılan kötü bir durumdan ötürü her şeyin altüst olacağına, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına ve projelerin gereken kişilerin ellerine geçmemesi sebebiyle heba olacağına işarettir. Rüyada balta ile adam öldürmek ve kaçmak, rüyayı gören kişinin, başkasının oluşturduğu bir projeye vereceği destek sayesinde kendisi için çok güzel anlamlara gelen bir mevkiye ulaşacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada Yanlışlıkla Adam Öldürmek

Bazı sorumsuzca davranışlar sergileyen bir akrabanın yol açacağı kötü durumlardan ötürü beklenmeyen bir olay yaşanacağına, bu olay yüzünden komşular ve bazı akrabalarla tartışılacağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulur. Rüyada yanlışlıkla adam öldürmek ve açıklamak, sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya, işleri yoluna sokmaya, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, eğitim hayatında yeni bir sayfa açmaya, uzun sürecek bir ilişkiye başlamaya, yardım edilen kişilerden bol bol hayır duası almaya, kendi işinin başına geçmeye ve evlilik yolunda adım atmaya yorumlanır.

Rüyada Arkadaşla Adam Öldürmek

Sorunlu bir ortaklığa yorulur. Rüya sahibinin deyim yerindeyse suya sabuna dokunmadan çözebileceği bir sorunda kendisini büyük bir tehlikeye atacağına ve hem kendisine hem kariyerine bu yüzden zarar gelebileceğine alamettir. Rüyada kardeşle adam öldürmek, aile büyüklerinin canını çok sıkacak bir borç haberinin alınacağına ve bu haberle birlikte uzun zamandan beri hayali kurulan işe veda edileceğine işarettir.

Rüyada Kendini Korumak İçin Adam Öldürmek

Karşılaşılan zor bir durumdan kurtulmak için bazı konularda farklı davranılacağına ya da olmadık bir bahanenin ardına saklanılacağına ve eldeki bütün kozları kullanıp can güvenliğini de tehdit eden bu durumdan kaçmaya çalışılacağına rivayet edilir. Rüyada kendini koruyan birini öldürmek, rakiplerin yapacağı baskılar ve ortaya atacakları dedikodular yüzünden yanlış kararlar verileceği, yapılan hataların günden güne daha da artacağı ve etraftaki insanlara zarar verecek boyutlara geldiğinde de geri dönüşü olmayacak zararlara sebep olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sopayla Adam Öldürmek

Zor durumda kalınacağı bilindiği halde yakın bir arkadaşa yardım edileceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına ve dertlerin günden güne artacağına yorumlanır. Rüyada sopayla adam öldürüp üzülmek, çok sevilen bir dost ya da arkadaşla ilişkilerin hiçbir açık kapı kalmayacak şekilde bitirileceğine, bu sebeple uzun bir zaman verilen kararın doğruluğunun sorgulanacağına ve pişman olunacağına delalettir.

Rüyada Suda Adam Öldürmek

İyi ve bol kazanç getirecek bir şekilde başlayan bir işte kısa süre sonra büyük bir ekonomik zararla yüzleşileceğine, bu durumdan kurtulmak için alınan kararların bir türlü işe yaramayacağına ve yaşanan üzüntü ve stresten ötürü hastalıklarla boğuşulacağına alamettir. Rüyada suda adam öldürürken vazgeçmek, her şeyi olacağına bırakmaya, azim ve sabırla eldeki işe devam etmeye, yeni yollar aramaya ve umudu kaybetmemeye işarettir.

Rüyada Kalemle Adam Öldürmek

Beklenmeyen bir anda yaşanacak bir sorun yüzünden çok büyük bir tepki verileceğine, bu tepkinin ardından daha büyük bir tepkiyle karşılaşılacağına, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına ve araya giren kişilerin de pek yarar sağlamayacağına yorulur. Rüyada kalemle adam öldürmek ve ağlamak, içinde bulunulan bir olayın vereceği üzüntü yüzünden psikolojik olarak kötü bir duruma düşüleceğine, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına ve eğitim hayatına nokta konulacağına alamettir.

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler