Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zamandan Bir Saat

396

Rüyada Zamandan Bir Saat Görmek

Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zamanı görse, o zaman miktarı altın ve gümüşlere nail olur. Rüyada eserde varid olan cuma vaktindeki saat gibi duanın kabul edileceği saati görse, kötülüklerin ve yaramaz şeylerin gitmesine, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delalet eder.

Rüyada bir saatin tık tık vurduğunu görmek, zamanın akışına işarettir. Saat görmek bahtın ve talihin güzelliğine de delalet eder.

En kuvvetli rüyalar, ilkbahar ve yaz aylarında görülür. Sonbahar ve kış mevsiminde görülen rüyalar daha zayıftırlar. Sabaha karşı ve öğle uykusundaki rüyalar pek çabuk gerçekleşirler. Gecenin ilk vakitlerinde görülen rüyalar ise, en geç çıkan rüyalardır.

Rüyada sabah ve sabaha yakın vakitlerde görülen rüya, iyilik kapılarının açıldığına yorumlanır. Çoğunlukla hayra işaret eder. Bazen sıkıntıdan, üzüntüden kurtulup ferahlamaya, bazen de hastalıktan şifa bulmaya borçların ödenmesine çağrışım yapar.

Bir kimse rüyada sabah vakitleri olduğunu görse, kabir azabından kurtulacağına, akrabalarına, çevresine hayırda bulunacağına işaret eder. Eğer rüyada kuşluk vaktini görürse, kısmeti kapalıysa açılacağına hükmedilir. Şayet rüyada sabah olduğunu ve ortalığın yavaş yavaş aydınlandığını görürse, borçlarını ödeyeceğine yorumlanır. Hasta bir kimse rüyada sabah olduğunu ve ortalığın yavaş yavaş aydınlandığını görse, şifa bulacağına işaret eder. Bekar bir kimse bu tür bir rüya görür ise, bir yuva kurup evleneceğine hükmedilir.

Z

Rüyada Zaman Görmek Mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine… Zaman saymak...

Z

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapıldığını görmek, ücretinize veya maaşınıza zam istediğinize ve bunun reddedildiğine işarettir.

Z

Rüyada Zalim Görmek İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut...

Z

Zakkum çiçeği görmek, acı ve üzüntü verecek bir haber alacağınıza veya bir rakibinizle ağız kavgası yapacağınıza işaret eder.

Z

Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa yorumlanır. Bundan dolayı rüyada zahmet ve meşakkat çektiğini gören kimse, rahata kavuşur.

Z

Rüyada Zahire GörmekRüyada zahire gören yakın zamanda zengin ve mutlu olur. Rüyada buğday, arpa gibi zahire görmek, mala, rızka ve...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler