Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zaman

589

Rüyada Zaman Görmek

Mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine…
Zaman saymak ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya. Takvim, zaman periyodunda insanın elde edeceği müspet ya da menfi kazançlara
Takvimden bir yaprak koparmak, vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada zaman görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:
Rüyanızda bir iş yaparken zamanınızın daraldığını görmeniz; sıkıntı içinde uyanmanız, günlük işlerinizde aceleci davranmanız gerektiğine, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerektiğine işarettir.
Rüyanızda bir yerden bir yere giderken geç kaldığınızı, zamanınızın daraldığınızı görmeniz; bu günlerde işlerinizde ikilemler yaşayacağınıza, kararsız kalacağınıza, elinize geçecek bazı fırsatları kaçıracağınıza, verdiğiniz sözlerde duramayacağınıza delalet eder.
Rüyada takvimden yapraklar kopararak zaman saydığınızı görmeniz; istek ve arzularınızın gerçekleşmesine az bir süre kaldığına, sabırlı davranmanız gerektiğine delalet eder.
Rüyada zamanın geçmediğini, yavaş ilerlediğini görmeniz; gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızın hızla gerçekleşeceğine, rüyanızda yaptığınız işe göre planlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine delalet eder.
Rüyanızda zamanı çok hızlı geçtiğini görmeniz; bir gönül meselenizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına, sevdiğiniz kişi ile sorunlarınız varsa çözeceğinize delalet eder.
Rüyanızda sevdiklerinizle zaman geçirmeniz; hayırlara delalettir, onlara gereken önemi göstermeniz gerektiğine, gönül kırmamak için çaba harcayacağınıza delalet eder.
Rüyada kardeşlerinizle zaman geçirmeniz; son günlerde oldukça yorulduğunuza, sıkıntılarınızdan kurtulmanız, kendinizi dinlemeniz, durum değerlendirmesi yapmanız, eğlence için de zaman ayırmanız gerektiğine delalet eder.
(Ayrıca Bakınız; Saat, Sene, Yılın Ayları.)

Z

Rüyada Zamandan Bir Saat Görmek Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zamanı görse, o zaman miktarı altın...

Z

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapıldığını görmek, ücretinize veya maaşınıza zam istediğinize ve bunun reddedildiğine işarettir.

Z

Rüyada Zalim Görmek İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut...

Z

Zakkum çiçeği görmek, acı ve üzüntü verecek bir haber alacağınıza veya bir rakibinizle ağız kavgası yapacağınıza işaret eder.

Z

Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa yorumlanır. Bundan dolayı rüyada zahmet ve meşakkat çektiğini gören kimse, rahata kavuşur.

Z

Rüyada Zahire GörmekRüyada zahire gören yakın zamanda zengin ve mutlu olur. Rüyada buğday, arpa gibi zahire görmek, mala, rızka ve...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler