Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zalim

605

Rüyada Zalim Görmek

İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder.
Zulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah’ın (C.C) gazabına, kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip gelmeye, Zalim bir yöneticinin halka adalet yaptığını görmek umum insanlar için hayra yahut bu rüyayı görenin kendi aile fertlerine karşı adil olmasına, Zalim ve günahkar birinin adalet ettiğini görmesi tövbe etmesine delalet eder.

İyi arkadaşlarınızın sağlıklarıyla ilgili haberlerin sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada zalim bir kimse görmek, evde eşinin kendisinden bazı şeyler istediği için kızdığına ve ağız tartışması yaptıklarına yorumlanır. Başka bir kimsenin rüyasında kendisine zalimce davrandığını görmek, o kimse ile aralarında bir anlaşmazlık çıkacağına işarettir.

Zalim ve insafsız birinin rüyada adaletli ve insaflı davrandığını görmek, rüya sahibinin mal ve canının emniyet içinde olmasına işarettir.

Günahta ısrarlı olan birinin rüyada adalet ettiğini görmesi, tevbe etmesine ve günahtan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada zalim olduğunu görmek; fakirliğe işarettir. Rüyada zalim görmek, aşağılık duygusuna sahip, yetersiz, kendisiyle bile kavgalı, hayatta bir dikiş tuttura­mayan hasta ruhlu birine işarettir.

Bazen rüyada zorba görmek, sakınılması gereken şeylere, işlerin bir türlü yoluna girmemesine ve gece karanlığına işaret eder.

Rüyada zalim olduğunu görmek, yoksul düşmeye, büyük bir hüsrana ve yok olup gitmeye işarettir

Z

Rüyada Zamandan Bir Saat Görmek Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zamanı görse, o zaman miktarı altın...

Z

Rüyada Zaman Görmek Mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine… Zaman saymak...

Z

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapıldığını görmek, ücretinize veya maaşınıza zam istediğinize ve bunun reddedildiğine işarettir.

Z

Zakkum çiçeği görmek, acı ve üzüntü verecek bir haber alacağınıza veya bir rakibinizle ağız kavgası yapacağınıza işaret eder.

Z

Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa yorumlanır. Bundan dolayı rüyada zahmet ve meşakkat çektiğini gören kimse, rahata kavuşur.

Z

Rüyada Zahire GörmekRüyada zahire gören yakın zamanda zengin ve mutlu olur. Rüyada buğday, arpa gibi zahire görmek, mala, rızka ve...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler