Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aldatıldığını Görmek

159

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapılan bir işte ortak olunan kişinin yanış bilgiler ve belgeler vermesinden ötürü alınan cezadan ve aile hayatında eşler arasında yapılan dedikodudan ötürü karşılaşılan ayrılık ya da kırgınlık gibi bir sorundan Allah’ın yardımları sayesinde kurtulup genişliğe çıkılacağına alamet edilir.

Rüyada Bir Erkeğin Aldatıldığını Görmesi

Rüyada bir erkeğin aldatıldığını görmesi, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanan maddi ve manevi sorunlardan kurtulmak için çok büyük bir proje yapmak istediği halde çok kötü ve büyük bir sıkıntı yaşanacağına ve aşk hayatında ortaya çıkılacak sorunların altından bir krzi yaşanan kıskançlık çok büyük zarar görüleceğine delalet edilir.

Rüyada Bir Genç Kızın Aldatıldığını Görmesi

Rüyada bir genç kızın aldatıldığını görmesi, rüya sahibinin, sevgilisi ile uzun bir zamandan beri sorun yaratan evlilik ya da kıskançlık ile ilgili bir konu için büyük bir tartışma yaşayacağına ve bu yüzden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Aldatmak

Rüyada birini aldatmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, çalıştırdığı elemanlara çok kötü davrandığına ve emeklerinin karşılığını geciktirerek sıkıntıya soktuğuna ve yardıma muhtaç olan insanlara kötülük yapacağına ve her zaman hile ve üçkağıt yaparak Allah yolundan sapacağına ve kötü yola girerek uzunca bir süre o yolun tutulacağına alamet edilir. Aynı zamanda, yapılan işlerin ve gerçekleştirilen saçma şeylerin çok iyi ve doğru şeyler olduğuna dair boş düşünceler taşındığına tabir edilir.

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüyada eşini aldattığını gören kişinin, içinde bulunduğu durum yüzünden çok büyük ve acı verici bir pişmanlık ve suçluluk duyduğuna ve uzun bir süre boyunca bu durumun bu şekilde devam etmesini beklediğine işaret edilir.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Aldatıldığını Görmek

Güvenin sarsılmasına neden olacak bir olayla karşılaşmak demektir. İyi niyetin suiistimal edilmesine, kendini kullanılmış gibi hissetmeye, bu nedenle diğer dostlara ve arkadaşlara karşı da şüphe içinde olmaya yorulur. Rüyada sevgilisinin kendisini kardeşle aldatıldığını görmek, arada büyük bir anlaşmazlık yaşanacağına işaret eder. Kişinin çok sevdiği, deyim yerindeyse can ciğer kuzu sarması gibi olduğu biriyle arasına bir daha kapanmayacak kadar büyük mesafelerin girmesidir. Rüyada sevgilinin hiç tanımadık bir kimseyle kendisi aldattığını görmek, kişinin umursamayacağı ve kendisini hiç etkilemeyecek bir ayrılık yaşamasına bunu da bir kayıp olarak görmemesine delalet eder.

Rüyada Birinin Aldatıldığını Görmek

Rüyada birinin kendi tanıdığı bir insanla aldatıldığını görmek, bir konuda muhalefet etmeye ve diğerlerine karşı gelmeye yorulur. Rüya sahibinin görüşlerinin uyuşmayacağı insanlarla bir araya gelmesi demektir. Rüyada birinin gerçek hayatta simasına hiç rastlamadığı biriyle aldatıldığını görmek, çevrede herkes arasında konu olacak bir olaya ve bu olaydan kişinin de haberdar olacağına alamet eder.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kadın olması durumda rüyada eşi tarafından bir kadın ile aldatıldığını görmesi, kişinin esnek davranması ve idare etmesi durumunda zamanla atlatılacak ve tamamen üstü kapanacak bir problemin doğmasıdır. Fakat kadının rüyasında eşinin kendi hemcinsiyle yani bir erkekle kendisini aldattığını görmesi, affı ve geri dönüşü olmayacak bir olay yaşayacağına ve bu konuda ısrarlı davranıp geri adım atmayacağına yorulur.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Aldatılmak

Görünürde kapanmış, kişinin ağzına almadığı, kimseyle paylaşmadığı bir meselenin aslında aklında ve kalbinde tam olarak kapanmadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kafasında geçmişe dair cevaplanmamış bazı sorular olduğuna ve kafasının içindeki bu düşüncelerin kendisini rahat bırakmadığına yorulur. Rüyada eski sevgilinin kendisini bir ünlüyle aldattığını görmek, yersiz yere kaygılanmaya, vesvese etmeye ve kuruntudan kendini yiyip bitirmeye işaret eder.

Rüyada Kocası Tarafından Aldatıldığını Görmek

Aile bağlarının zedelenmesine neden olacak bir gelişmenin yaşanması demektir. Kişinin, üzerinde çok hakkı olan bir kimse tarafından çok üzüleceğine, hayal kırıklığına uğratılacağına ve ona harcadığı emekleri boşa çıkaracağına delalet eder. Rüyada kocasının kendinden daha güzel bir kadınla kendisini aldattığını görmek, kendini hep başkalarından değersiz hissetmeye, kendinde varolan güzelliğe ve iyiliğe haksızlık etmeye ve sevgiye değer bulmamaya yorulur. Bu durum kişideki duygusal çöküşün bir göstergesidir. Rüyada kocasının çirkin bir kadınla kendisini aldattığını görmek, rüya sahibinin başına gelecek ve gülüp geçeceği hatta konu etmeye bile değer görmeyeceği bir olay olacak demektir.

Rüyada Nişanlısı Tarafından Aldatıldığını Görmek

Hayati bir karar almak üzereyken karşılaşılacak bir gerçek nedeniyle bu karardan vazgeçmeye ve zararın neresinden dönülürse kar deyip bunu kazanç saylamaya alamet eder. Rüyada nişanlının eski sevgilisi ile kendini aldattığını görmek, geçmişe saplanıp kalmaya yani ne yaparsa yapsın eski günleri unutamamaya ve üzerine bir türlü sünger çekememeye yorulur. Rüyada nişanlının kendisini bir kimse ile yatakta aldattığını görmek, birine iyilik olması için bir malından kullandırmaya ya da borç vermeye, sonra da geri istediğinde kötü olmaya işaret eder. Rüya sahibi bu olay üzerinde bir daha kimseye iyilik yapmamak için yemin edecektir.

Rüyada Sürekli Aldatıldığını Görmek

Her defasında yanlış seçimler yaparak her defasında da başarısız olmaya ve hüsrana uğramaya yorulur. Rüyayı gören kişinin kendisi adına doğru olacağına inanarak giriştiği işlerde umutlarının boşa çıkmasına ve heveslerinin yarım kalmasına delalet eder. Kişi bir yerlerde hata yapıyor ama bir türlü o hatayı bulamıyor demektir. Rüyada eşi tarafından sürekli aldatıldığını görmek, olanlardan ve gerçeklerden ziyade kendi düşündüklerine inanmaya ve bu nedenle de bazen hiç olmamış şeylere kendini kaptırmaya, rüyada sevgili tarafından sürekli aldatıldığını görmek de aynı anlama gelir ve kişinin kendi dünyasında yarattığı hikâyelerle yaşadığına yorulur.

Rüyada Arkadaşının Aldatıldığını Görmek

Bir duruma mecburiyetten katlanmaya ama aslında deyim yerindeyse canı burnunda olmaya ve neredeyse sinirden patlayacak noktaya gelmeye işaret eder. Birinin hatalarına sürekli göz yummaya onun da bunu kullanarak hatalarını telafi etmek adına bir şey yapmama anlamına gelir. Rüyada arkadaşını kendisinin aldattığını görmek, bir konuda açılmayı istemeye fakat buna rağmen yapamamaya delalet eder.

Rüyada Karısı Tarafından Aldatıldığını Görmek

En güvenilir kapıların rüya sahibinin yüzüne kapanması demektir. Kişinin hayatının merkezine koyduğu ve onu varlık nedeni olarak gördüğü bir kimseden yiyeceği darbeye yorulur. Bu sarsıcı olay rüya sahibine bildiği tüm doğruların yanlış olduğunu gösterecek ve onu allak bullak edecek, kafasını karıştıracak ve onu ne düşüneceğini bilemez noktalara getirecektir. Rüyada karısı tarafından çok zengin bir erkekle aldatıldığını görmek, maddi anlamda yetersiz olmaya ve bunun çaresizliğini yaşamaya alamet eder.

Rüyada Annesinin Aldatıldığını Görmek

Rüyada annesinin üvey babası tarafından aldatıldığını görmek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse kendisine dünyaları verseler, ayaklarına altınlar serseler bile asla göz yummayacağı bir gerçeği öğreneceği anlamına gelir. Kendisine kısa süreli bir şok yaşatacak sonra da sonuna kadar karşısında duracağı bir gelişmenin tarafı olmasına yorulur. Rüyada annesinin öz babası tarafından aldatıldığını görmek, rüya sahibinin iki arada bir derede kalacağı bir duruma düşeceğine ve günlerce hatta aylarca düşünse bile hangi tarafta durması gerektiğine tam olarak karar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada Başka Birinin Eşini Aldatıldığını Görmek

Rüya sahibinin sussa içine dert olacak konuşsa olay olacak çıkmaz bir işe bulaşması anlamına gelir. Kişinin iki karar ya da iki kişi arasında gidip gelmesine, bu nedenle çok sancılı günler yaşamasına alamet eder. Rüya sahibi kararı ne olursa olsun ya da kimden yana olursa olsun pişman olacağını bileceği için bu durumu hiç yaşanmamış ya da hiç olmamış gibi yok saymaya çalışacak demektir.

Rüyada Annenin Babayı Aldattığını Görmek

Rüyada annenin babayı çok genç bir erkekle aldattığını görmek, midesini bulandıracağı kadar yanlış ve lakayt bulacağı haberler almasına yorulur. Rüya sahibi duyacağı bu haberler karşısında hiç de olumlu duygu ve düşüncelere kapılmayacak dolayısıyla yorumları ve tepkileri de hiç hoş olmayacaktır. Rüyada annenin babayı yaşlı ama para babası olan bir erkekle aldattığını görmek de maddiyatı maneviyattan daha öncelikli gören ve zenginliği ön planda tutan bir kimseye karşı tavır almaya ve onu kendine muhatap olarak görmeyerek onunla muhabbeti kesmeye delalet eder.

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler