Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Altın Bulmak

184

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak, iyi değildir, ağırlık almaya, sıkıntıya düşmeye, daralmaya, sorunlardan kurtulmanın yollarını bulamamaya, ne yapacağını bilememeye ve sahip olanları kaybetmeye alamet eder. Sorunların rüyayı gören kişiyi çok zorlayacağı ve bu sorunlardan kurtulmadığı sürece huzuru bulmasının mümkün olmayacağı anlamına gelir. Rüyada altın bulmak, rüya sahibinin yaşadıkları nedeni ile karamsar ve umutsuz olacağına rivayet edilir.

Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak, rüyada altın bulmanın aksine hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin hayatının güzel olacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, rüya sahibini yaşadığı yokluktan kurtaracak ve zengin bir kişi olarak lüks şekilde yaşamasına olanak verecek bazı işler yapacağı ya da bunun için yollar bulacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, müjdeli bir haber almaya, özel hayatında ani ve güzel bir gelişme yaşamaya, mutluluktan havalara uçmaya delalet eder. Rüyada altın yüzük görmek, rüya sahibine karşı yoğun duyguları olan bir kişinin kendisine ilanı aşk edeceği ile yorumlanır.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişinin sorumluluğunda olmayan ve kendisi ile hiçbir alakası bulunmayan bir maddi yükümlülüğün kendisine fatura edileceğine alamet eder.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak herkes için aynı şekilde yorumlanmaz. Bir kadının rüyasında altın küpe bulması onun herkes tarafından beğenildiği ve ilgi gördüğü şeklinde yorumlanırken bir erkeğin altın küpe bulması onun çok sevdiği ve eğlenerek yaptığı mesleğine ya da hobilerine delalet eder.

Rüyada Altın Bulmak ve Satmak

Rüyada altın bulduğunu ve daha sonra sattığını gören kişinin, yaşayacağı kötü durumlara ve sorunlara rağmen saygınlığından hiçbirşey yitirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Altın Bulmak Ve Almak

Sıkıntı yaşanacak demektir. İşle ilgili olarak yapılan planların bir türlü gerçeğe dönüştürülemeyeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına alamettir. Rüyada altın bulup düşürmek, iş konusunda büyük bir hatanın kıyısından dönüleceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına ve sorunların arasından sıyrılıp rahat bir nefes alınacağına yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Kişinin, kurduğu işte büyük bir zarara uğrayacağı, aile bireyleri ile arasının açılacağı, sevdiği bir kişiden ihanet göreceği, yakın bir zamanda olmadık bir işe ortak olacağı, bilmediği bir sebeple elindeki kıymetli bir eşyadan olacağı, eşiyle arasına kara kedi gireceği ve deyim yerindeyse aklının ucundan geçmeyen bir işin başına geleceğine yorumlanır. Rüyada altın bilezik bulmak ve satmak, yaşanan tatsız olayların bitmesi ve ferahlığa çıkıp rahat bir nefes alınması demektir. Yani, rakipler tarafından çıkarılmış olan bir dedikodunun yalan olduğunun ortaya çıkacağı, kaybedilen şeylerin geri kazanılacağı, yapılan hataların telafi edileceği ve kurulmuş olan bir tuzaktan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceği anlamına gelir.

Rüyada 3 Altın Bulmak

Aile bireyleri arasında yaşanan bir tartışmanın ortasında kalmaya, hepsinin sıkıntıları ve sorunlarının çözümü için ayrı ayrı uğraşmaya, sevilen bir kişiye veda etmeye, iş hayatı ile alınan bir karardan pişman olmaya, sorunlu bir kişi ile ilişki yaşamaya ve oturulan muhitte yaşanan bir tartışmanın ardından başka bir yere taşınmak zorunda kalmaya yorulur. Rüyada 3 altın bulup birini kaybetmek, iş ve eğitim hayatı ile ilgili sorunlar yaşarken aile hayatı içinde mutlu olunacağına ve bu durumun uzun süre bu şekilde devam edeceğine işarettir.

Rüyada Denizde Altın Bulmak

Kişi, sevdiği bir kişinin önayak olması ile girdiği çok hayırlı bir işte büyük kazançlar elde edecek, mevki makam sahibi olacak ve birçok insanın istediği imkânları elde edecek ama bir türlü istediği gibi bir düzen tutturup rahat yüzü göremeyecek demektir. Rüyada denizde külçe altın bulmak, rüya sahibinin, olmaması için çok çaba sarfettiği bir konuda büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, bu sıkıntının hem kendisini hem sevdiği kişileri de içine alacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine alamettir.

Rüyada Para Ve Altın Bulmak

Uzun uğraşlar sonucu ortaya konulan bir çalışmada bazı hatalar olduğuna, bu hataların kendisini zamanla göstereceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine işarettir. Rüyada para ve altın bulup bozdurmak, yapılan hataları telafi etmek için gösterilen büyük çabanın sonunda istenen amaçlara ulaşmak için gereken doğru yolun bulunacağına ve onca işin arasında bu yola girileceğine ama beklenen desteğin alınmaması yüzünden işin ortasında pes edileceğine alamettir.

Rüyada Bir Küp Altın Bulmak

Eşler arasında büyük bir tartışma yaşanması yüzünden aile bireylerinin büyük bir moral kaybı yaşayacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına yorumlanır. Rüyada bir çuval altın bulmak, eski bir dostun gelişi ile kapanmış olan bir meselenin tekrar açılacağı, projelerin beklenmeyen bir anda aksaklığa uğrayacağı, hayalkırıklığı yaşanacağı, yapılan yardım çağrılarının sonuçsuz kalacağı ve girilen bir rekabetten yenik çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Altın Bulmak

Kişinin, evi içindeki mutluluğu ve huzuru kıskanan bir kişi yüzünden büyük sıkıntılar yaşıyor ve bu kişiyi bulup uzaklaştırmak istiyor demektir. Rüyada beyaz altın bulup bozdurmak, uzun zaman sürecek bir işsizlik yaşanacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına ve zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada Tarlada Altın Bulmak

Kişi, evini geçindirdiği işte beklemediği bir anda sel ya da dolu gibi bir aksilikle karşılaşacak, malının çoğunu bu sebepten ötürü kaybedecek, eline geçen birkaç kuruşu borçlardan kurtulmak için kullanacak ve uzun bir süre boyunca bir türlü kendisini toparlayamayacak. Rüya çöpte altın bulmak, çirkeflik yapan ve insanları birbirine düşüren bir kişi yüzünden aile arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine ve bir sağlık sorunu ile geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada Su İçinde Altın Bulmak

Durgun su içinde altın bulmak, kolay ve rahat şekilde ulaşılacak variyete ve güzel hayata, akan su içinde altın bulmak da alın teri karşılığında ama eksiksiz ve iyi şartlarda yaşamaya el verecek kadar bol kazanca sahip olmaya işaret eder. Rüyada su içinde külçe altın bulmak, tomarla paraya sahip olmaya ve zenginliğe alamet eder. Rüyada su içinde çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişi için kısa günün karı olacak bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Toprak Kazıp Altın Bulmak

Rüyada kazmayla toprak kazıp altın bulmak, deyim yerindeyse sabrın sonunda selamet bulmaya ve kafaya konan bir iş konusunda muradını gerçekleştirmeye alamet eder. Rüyada kepçeyle toprak kazıp altın bulmak, kime niyet kime kısmet denilecek bir sürprizle karşılaşmaya ve hiç hesapta olmayan bir nasip almaya yorulur. Rüyada tırnaklarıyla toprak kazıp altın bulmak, azimle bir işe soyunmak, ömrünü çalışmaya adamak ve çok başarılı noktalara ulaşmak anlamına gelir.

Rüyada Altın Bulmak Ve Sahibine Vermek

Rüyayı gören kişinin hile yapsa ya da hak yese kimsenin ruhu duymadan çok büyük mal varlığı elde edecekken, dürüstlüğü, ahlakı, aile görgüsü ve asaleti sayesinde bu durumu suiistimal etmeden yine alın teriyle ekmek yemekten vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüyada altın bulmak ve dağıtmak, rüya sahibinin kendisine hayır ve fayda getirmeyeceğine kanaat getirdiği bir malı ya da parayı elden çıkaracağına ve ihtiyaç sahibi kimselere vererek daha hayırlı olacağına inanacağına yorulur.

Rüyada Çamur İçinde Altın Bulmak

Rüyada çamur içinde sahte altın bulmak, heves edilen bir işte beklentilerin gerçekleşmemesine, bu nedenle hüsrana uğramaya delalet eder. Rüyada çamur içinde gerçek altın bulmak, az maliyet karşılığında çok kazanç sağlamak bir iş yapmak ve sonunda da çok memnun olmak demektir.

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler