Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Amca Görmek

90

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek baba ve babanın soyundan gelen kişilere tabir edilir. Rüyada amca görmek kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır. Rüyada amcasını gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve huzura kavuşur. Sağlık sorunu varsa eski sıhhatine ve neşesine yeniden döner, işsizce çok saygın ve tanınmış bir kurumdan iş teklifi alır, yoklukta ya da kıtlıktaysa kazanç elde eder.

Ayrıca rüyasında amcasını gören kişinin tüm dilekleri yerine gelir, hayalleri de gerçekleşir. Bir kişi rüyasında amcasının keyfinin ve neşesinin yerinde olduğunu görürse bu dinde güzellik olarak yorumlanır. Rüyada amcasının öldüğünü gören kişi iyi olmayan şeylerle karşılaşacak ve canı sıkılacaktır. Rüyasında gerçek amcasını gören kişi, her işi başaracak kudrete sahip olur.

Rüyada Amca Oğlu Görmek

Rüyada amcasının oğlunu gören kişinin etrafında kendisi için hayırlı ve faydalı kimseler olduğuna ve rüya sahibinin o kişilerce çok sevilip, korunmaya çalışıldığına işaret eder.

Rüyada Amca Karısını Görmek

Rüyada amcasının karısını gören kişiye, çok sevineceği bir armağan paketi verilecek demektir. Paketin içindeki armağan küçük ama rüya sahibi için kocaman bir mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Amca Oğluyla Evlenmek

Rüyada amca oğluyla evlenmek ortak olan mal anlamına gelir. Rüyasında amcasının oğluyla evlendiğini gören kişiye, üzerinde diğer aile fertlerinin de hakkının olduğu bir mal ya da para kalacak demektir.

Rüyada Amca Çocuklarını Görmek

Rüyasında amcasının çocuklarını gören kişi, duygusal bir boşluk yaşıyor ve bu nedenle de kendini dünyada yapayalnızmış gibi hissediyor diye tabir edilir. Rüya sahibi ya kardeş özlemi duyuyor ya da dertlerine derman olacak, hiçbir şey yapamıyorsa bile derdini dinleyecek gerçek bir dosta ve sırdaşa ihtiyaç duyuyordur.

Rüyada Amca Ve Babayı Görmek

Tüm ülkenin tanıdığı ve sevdiği bir kişi olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığını bulacağına ve güzel ve hayırlı bir ilişkiye başlanacağına delalettir. Rüyada amca ve babayı üzgün görmek, hayırlı başlayan ve büyük başarı getiren bir çalışmanın kısa süre içinde sıkıntıya gireceğine, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına ve kardeşler arasında parasal bir konudan ötürü tartışma yaşanacağına yorulur.

Rüyada Amca Ve Dayı Görmek

Hem baba tarafından hem anne tarafından aile büyüklerinin desteğiyle büyük bir iş girileceğine, bu sayede çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işarettir. Rüyada yaşlı amca ve dayı görmek, istenen her şeye kısa süre içinde sahip olunacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına ve rahata erileceğine tabir edilir.

Rüyada Amca Kızı Görmek

Güzel ve rahat geçecek bir ömre yorulur. Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir mevkiye terfi alacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır. Rüyada amca kızı görmek ve sarılmak, aile bireyleri ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkılacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada Amca İle Kavga Etmek

Aile büyükleri ile ters düşüleceği, yapılan bir işten büyük zarar edileceği, kardeşler arasına kara kedi gireceği, kazanılan büyük bir yarışmanın kaybedilmiş sayılacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, ele geçen kazancın büyük bir kısmının kaybedileceği, zor zamanlar geçirileceği, rakiplerin yapacağı bir kötülükten ötürü zarara uğranacağı anlamına gelir. Rüyada amca ile kavga etmek ve barışmak, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına işaret eder.

Rüyada Amca İle Evlenmek

İnsanların hiç beklemediği bir karar alınacağına, bu kararın arkasından gidileceğne, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve elde bulunan işin bir sorundan ötürü kaybedileceğine alamettir. Rüyada amca ile evlenmek ve boşanmak, büyük bir maddi zararın kıyısından dönüleceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Amca Görmek

Talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, elde avuçta bulunan malın ve mülkün bir kısmını satmaya, kıskançlık krizine girmeye, rakiplerin uzun zamandan beri üzerinde çalıştıkları bir tuzağa düşmeye, verilen emeklerin heba olduğunu görmeye, eşle kavga etmeye, uzun süreli bir ayrılık yaşamaya, iş hayatındaki prestiji yitirmeye ve bir türlü toparlanamamaya yorumlanır. Rüyada ölmüş amca ve dede görmek, uzak bir yerden gelecek kötü bir haberler büyük bir sıkıntının içine düşüleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına ve sıkıntılı bir iş hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada Amca Torunu Görmek

Aile bağlarının güçlü olması sayesinde gidilen yolda her zaman destek alınacağına, büyük başarılara imza atılacağına, kısa zamanda büyük bir zenginliğe sahip olunacağına ve verilen sözlerin yaşanacak olan sıkıntılara ve üzüntülere rağmen tutulacağına alamettir. Rüyada amca torununu gülerken görmek, rüya sahibinin, kendisine yeni bir iş kurmakla ilgili planlarını gerçeğe dönüştüreceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Amca Oğlunu Dövmek

İş dünyasında pek tasvip edilmeyen durumlarla karşılaşılacağı, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceği, güzel giden bir işte parasal olarak kötü bir duruma düşüleceği, atılan adımların bazı hataları beraberinde getireceği, aksiliklerin birbiri ardına baş göstereceği, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağı, mal ve mülkte büyük bir eksilme yaşanacağı ve hayırsız bir kişi yüzünden yolda kalınacağı anlamına gelir. Rüyada amca oğlunu birini döverken görmek, yapılan bir hata ile çok sevilen ve değer verilen bir kişinin arkadaşlığının kaybedileceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına rivayet edilir.

Rüyada Amca Oğlunun Öldüğünü Görmek

Kötü günler yaşanacağı anlamına gelir. Aile bireylerinin çok üzüntü duymasına sebep olacak bir durum yaşanacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine ve gereksiz yere bir çalışmaya girileceğine yorumlanır. Rüyada amca oğlunun öldüğünü ve dirildiğini görmek, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda bazı sorunlar yaşanacağına, bu sorunlar yüzünden kısa sürecek bir işin gereğinden fazla uzayacağına ve kötü günler geçirileceğine alamettir.

Rüyada Amca Kızıyla Evlenmek

Kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, bolluk bereket içinde yaşayacağına ve kazancının günden güne daha da artacağına işarettir. Rüyada amca kızıyla evlenmek istememek, zor bir karar verme sürecine girileceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, dertlerin artacağına, rakiplerle bir tartışma yaşanacağına ve uzun bir süre boyunca yalnız kalınacağına rivayet edilir.

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler