Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ağaç Görmek

60

Dünyada insanlar türlü türlü olduğu gibi, ağaçlarda çeşit çeşittir. Bu nedenle görülen ağacın cinsine göre rüyalar da değişik anlamlar taşırlar.

Rüyada meyvesi olmayan kokulu ağaçları görmek, rüyayı gören kişinin; iyilik sahiplerine, hoşgörülü ve yardımsever insanlara nankörlük yapacağına delalettir. Rüyada portakal, limon ve ağaç kavunu gibi hem meyvesi yenen hem de koklanan ağaçları görmek, kişinin iç ve dış güzelliğine, ilim ve irfana verdiği öneme işarettir.

Rüyada görülen ağaçlar, kadınlara ve değişik özelliklerdeki çeşitli erkeklere delalet eder.

Rüyada bilinmeyen bir ağaç görmek, kişinin endişe ve şiddet dolu günler geçireceğine, agresif davranışlar sergileyeceğine işarettir.

Rüyada üzerlerinde meyveleri olan ağaçları görmek ve onlara uzanamadığını görmek kişinin eline mal geçmeceğine ancak meyveleri ağaçların yapraklarından koparıp toplamak, yine mal ve servete delalet eder.

Rüyasında uzun ve görkemli bir ağacın üstüne çıktığını gören kişi, bilgili ve önemli bir insanla karşılaşıp, onun ilim ve irfanından faydalanır. Bu tarz bir rüya gören kişi bekar ise onun evleneceğine işarettir.

Rüyada görülen ağacın dalları kardeşlere, evlada ve akrabalara işarettir. Bir ağacın dallarının yeşillenip çoğaldığını görmek, o kişinin akraba ve dostlarının çoğalacağına işarettir.

Rüyada bir yere ağaç diktiğini görmek; şerefe, yüksek mertebelere ve büyük kişilerle dostluğa delalet eder. Rüyada diktiği ağaçların büyüdüğüne ve serpildiğine tanık olan kişi yetiştirdiği çocuklarından razı olur. 

Rüyada diktiği ağacın gölgesinde dinlenen insanlar gören kişinin yaptığı bütün maddi manevi yatırımlar güzel bir nihayete kavuşur.

Ağacın yaprak yaprak açıldığını görmek, uzun ve bereketli bir ömre, rızkın devamına, zenginliğe ve dinde sebat etmeye delalet eder. Rüyada kişinin ağaçların üzerinde yattığını görmesi, o kişinin fazlaca çocuk sahibi olacağı ile tabir olunur.

Genel anlamda rüyada ağaç görmek fark edildiği üzere 4 farklı şekilde tabir olunur:

Kişinin maddi açıdan rahatlama yaşayacağına,Berekete,Mutluluğa,Bol ve geniş rızka.

Rüyada hurma ağaçlarının meyvesine yetiştiğini görmek, kişinin birtakım insanlarla kâr getirecek işlere imza atacağına işarettir. Rüyada görülen hurma ağacı şu şekilde tabir olunur:

Hayırlı bir eş,Güzel bir ev,Geniş bir mülk,Mal ve evlat,Bilgili olmak.

Rüyada elma ağacı görmek, hayra delalet eder. Rüyada şeftali ağacı görmek; zengin, mert, yiğit ve çok mal biriktiren bir adamın varlığına delalet eder. 

Rüyada üzüm ağacı görmek; şen, tatlı, hoş, izzetli ve hoşgörü sahibi birine işarettir. Rüyada muz ağacı görmek, din ve dünyalık sahibi bir adamın varlığına delalet eder.

Rüyada zeytin ağacı aldığını görmek, hayrın ta kendisidir. Çünkü zeytin mübarek bir ağaçtır.

Rüyada heybetli bir ağacın gölgesinde dinlendiğini gören kişi emeklerinin hayrını görür ya kendi yaptıklarının sonuçlarının ya da kendinden başka güçlü birinin koruması altında istirahate, inzivaya çekilir.

Rüyada cılız ve gölgesiyle sizi korumadığını düşündüğünüz bir ağacın gölgesinde dinlendiğinizi görüyorsanız bu durum yaptıklarınızdan pişman olduğunuzun veya bazı güzellikleri hak etmediğinizi düşündüğünüzü gösterir.

Rüyada bir mekanda, bu evinizin bahçesi olabilir veya tanıdığınız bildiğiniz bir yer, daha önce orda olmadığından emin olduğunuz ağaçlar bittiğini görmek yaşamınıza veya ailenize yeni birilerinin girip orda kökleneceğine delalet eder. Eğer bu ağaçların varlığı sizi huzursuz etmiyorsa, bilin ki hayatınıza giren kişiler size şu anda ne şekilde görünürse görünsünler hayır getirecek demektir. Ancak bu yeni ve tanımadık ağaçlar kalbinizde bir ağırlık yapıyorsa, o zaman hayatınıza girecek ve hayatınızda yer edecek bu kişiler sizin huzurunuzu uzun vadeli bozacak demektir.

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler