Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

57

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin zenginleşeceğine, paraya ve mala mülke kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi başlamış olduğu işlerin sonunu en güzel şekilde getirecek ve sonunda hak ettiği ödüle kavuşacaktır. İş hayatında pek çok kişinin önüne geçebilir veya terfi alabilirsiniz.

Rüyada ağızdan kan gelmesi ne demek rüya sahibinin eğitim hayatında bir üst kademeye çıkması anlamı taşır ve bu şekilde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin evlilik hayatında önemli gelişmeler olacağına, bekarsa kısmet bulacağına, evli ise eşiyle birlikte güzel günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağızdan kan gelmesi tabiri pek çok usta tabirciye göre farklı anlamlara gelmektedir. Kimi için rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına, aile sırlarının açığa çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin veya ailesinin bu önemli sırrı açığa çıktığı ve pek çok söz söylendiği için rüya sahibinin oldukça başı ağrıyacaktır.

Diğer farklı yorumculara göre rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin etrafından, yakınlarından, aileden birisinden kötü sözler işiteceğine yorulmaktadır. Rüya sahibi beklemediği bir kimse tarafından kırılabilir, üzülebilir. Bu dönemde dedikodulara kulak asmamak ve yakınınızdakileri kaybetmemeniz gerekir. Nitekim en çok onlara ihtiyacınız bulunmaktadır.

Rüyada ağızdan kan gelmesi anlamı rüya sahibinin ve ailesinin yakın zamanda güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Uzaklardan gelen bir düğün veya doğum haberi bu güzel olaylardan biri olabilir. Aynı şekilde aileye veya rüya sahibine bir para, mülk katkısı gelebilir. Genel olarak rüyada ağızdan kan gelmesinin manası rüya sahibinin zenginleşeceğine ancak aynı zamanda etraftakilere dedikodu malzemesi olabileceğine yorulur.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi pek çok farklı manalar içermektedir. Kanamanın miktarı, kanın rengine göre rüya farklı manalar almakta ve yorumlanmaktadır. Rüyada burundan bir iki damla kan gelmesi rüya sahibinin kazancının bollaşacağına işarettir. Kanama panik yaratmayacak şekilde bir kaç damla olarak görülüyorsa rüya sahibi zenginleşir ve mala, mülke sahip olur.

Eğer rüyada burundan fazla miktarda, boşanırcasına kan geliyorsa rüya sahibinin kazancının kötü olduğuna bunun sebebinin de haram mala el uzatmasından kaynaklandığına yorulur. Rüya sahibi haram maldan elini çekmediği sürece durum kötüye gidecek ve başkalarına muhtaç hale gelecektir.

Rüyada Burundan Koyu Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan koyu renk kan gelmesi rüya sahibinin sağlık konusunda bir takım sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin kendisi, eşi, çocuğu veya anne-babası ciddi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Ailenin canı çok sıkılabilir.

Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin ciddi meseleler ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Ekonomi, sağlık, evlilik konusunda ciddi problemler yaşanabilir. Maddi olarak oldukça kötü bir dönem olabilir.

Rüyada Burundan Açık Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan açık renk kan gelmesi rüya sahibinin ekonomik sıkıntılarını hileye başvurarak halletmeye çalıştığı anlamına gelmektedir. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi çok daha sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin geçmiş zamanlarda yaptığı hataların cezasını çekiyor olmasına karşılık gelebilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibinin geçmiş yaşantılarında birilerini çok üzdüğü, kırdığı, ahını aldığı anlamına gelmektedir. Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibi işlemiş olduğu günahların bedelini ödemek istediğine, pişman olduğuna, birilerinden özür dilemek istemesine işaret eder. Rüya sahibi kötü giden hayatının sebebini yaptığı kötülüklere işlediği günahlara bağlamaktadır. Bu nedenle bu gönül huzursuzluğundan kurtulmak için birilerinden af dilemeye gönül almaya ihtiyacı vardır.

Rüyada ağızdan kan kusmak tabiri bir başka rüya yorumcularına göre rüya sahibinin üzerinden büyük bir yükü, hastalığı atması anlamındadır. Bu rüya kendisini kötü hissettiren onu rahatsız eden tüm kötülüklerden kusarak kurtulan bir insanı simgeler. Genel olarak bakıldığında rüyada ağızdan kan kusmak, rüya sahibinin eskiden yaptığı hatalar nedeni ile vicdan azabı çekeceğine, yaşadığı pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istemesine delalet eder.

Bazı yorumculara göre ağızdan kan kusmak, vücuttaki hastalıklardan kurtulma, kişinin eski sağlığına kavuşması ve huzura ermesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek rüya sahibinin helal yoldan uzaklaşıp harama el sürmesi anlamı taşır. Rüya sahibi helal olmayan ticari işlere yönelebilir. Kötü bir ortak edinebilir. Tüm bunların sonucunda kaybeden yine kendisi olacaktır. Rüya sahibi ekonomik bir sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada kan içmek tabiri aynı zamanda bazı yorumculara göre rüya sahibinin yaşadığı tüm zorluklara rağmen pes etmeyeceğine, direneceğine ve üstün bir başarı göstereceğine işarettir. Rüyada kan görmek bilinenin aksine her zaman hayra yorulmamaktadır.

Rüyada kan içen kişi duygusal hayatında birtakım hayal kırıklıkları, mutsuzluklar, pişmanlıklar yaşayabilir. Rüyada kan içmek rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, mutsuz olacağına işaret olur. Genel olarak bu rüyaya bakıldığında rüyada kan içmek, kimi zaman harama el uzatmak, kimi zaman da rüya sahibinin zorluklara karşı mücadeleci bir tavır sergileyeceğine yorulur.

Rüyada kan görmek sanılanın aksine her zaman hayra yorulmamaktadır. Aynı zamanda rüyasında kan gören kişinin mutsuz olacağına ve duygusal yaşamda hayal kırıklığı yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek rüya sahibinin başlamış olduğu işlerde beklediği sonucu alamamasına işaret eder. Rüya sahibi hayal kırıklığı ve maddi kayıplar yaşayabilir. Bu dönemde psikolojik olarak kendini başarısız, yetersiz ve gereksiz hissedebilir.

Rüyada kan tükürmek ne demek rüya sahibinin eşinden, ailesinden, dostlarından duymak istemediği türden kötü sözler işitmiş olabilir veya işitebilir. Genel olarak rüyada kan tükürmek anneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı sözlere delalettir. 

Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi pişman olabilir.

Rüyada Kulak Kanaması Görmek

Rüyada kulak kanaması görmek rüya sahibini güzel ve hayırlı işlerle uğraşacağına işarettir. Rüya sahibi ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşabilir, maddi anlamda rahat edebilir. Mal ve mülk edinebilir.

Bazı yorumculara göre de rüyada kulak kanaması görmek; istenmeyen maddi kayıplara, iş hayatında başarısızlıklara ve zorluklarla mücadele etmeye işaret eder. Rüya sahibi çevreden istemediği sözler duyabilir.

Rüyada kulak kanaması görmek tabiri genel olarak zenginleşmeye ve huzursuz edici sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi maddi anlamda zenginleşir ancak ruhen yorulabilir.

Ayrıca bkz: Kan Kusmak, Burun Kanı, Ağız 

Ağızdan Kan Gelmesi

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler