Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Aileyi Görmek

69

Rüyada aileyi görmek rüya sahibinin yolunun açık olduğuna, hayatta istediği şeyleri kolayca elde edeceğine, huzurlu bir yaşama sahip olduğuna, çevresindeki kişiler tarafından sevildiğine ve değer gördüğüne, aynı zamanda çevresindeki insanların mutluluk kaynağı olduğuna işaret eder.

Rüyada aileyi görmek tabiri rüyayı gören kişinin her ne karar verirse versin, her ne kadar yanlış yolda olursa olsun ailesinin desteğini aldığına ve alacağına delalet eder. Bazı alimlere göre rüyada aileyi görmek, rüyayı gören kişinin ailesinden birinin bulunduğu kötü durum ve maddi çıkmazdan yine aile fertlerinin maddi ve manevi desteği ile çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ailenin görülmesi genel anlamda iyiye yorulur. Sıkıntının var olduğu fakat bu sıkıntının ailesi tarafından giderileceğini işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada ailenin görülmesinin rüya sahibinin ailesinden birinin rüyayı gören kişiye gönül koyduğu, darıldığı ve rüya sahibinin bunu fark edip gönlünü alması için beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bütün Aileyi Görmek

Rüya sahibinin gerek iş gerekse aile yaşamında zorluklar yaşanacağına, sıkıntıyı uzun bir süre çekeceğine fakat bu sıkıntıya aile fertleri tarafından son verileceğine ve ardından da huzur ve sonsuz rahata ve feraha delalet eder.

Rüyayı gören kişinin bütün aile fertlerini bir arada görmesi ailesinden göreceği maddi manevi gücün miktarını simgeler. Eğer aile fertleri eksiksiz bir şekilde görüldüyse, rüya içinde destekle bulacağı huzurun o denli kalıcı olacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer rüyada herkes tam olmasına karşın aile fertleri ağlıyorsa ya da üzgünse rüyayı gören kişinin aile desteğini zamanla kaybedeceği bu nedenle de çıkmaza girip sorunlar yaşayacağına işarettir. Fakat zamanla hatasını anlayıp ailesinin desteğini yeniden kazanacağını işaret eder. Eğer rüyanızda bütün aileyi bir kalabalık toplum içinde gördüyseniz, ailenizin akrabalar arasında lafının yapıldığını, konuşanın ve konuşulanların çok olduğunu delalet eder.

Rüyada Kalabalık Aileyi Görmek

Rüyada kalabalık aileyi görmek, rüya sahibinin geçmiş yaşantısında huzurlu ve mutlu günler geçirdiği ve bundan sonra da yaptığı işlerde yahut çalışmalarda başarılı olacağını ve bu nedenle de insanların dikkatini çok çekeceğini işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara yararı dokunan, kimseyi darda bırakmayan bir yapısı olduğunu bu nedenle de çok dua aldığını delalet eder.

Rüyada kalabalık aileyi görmek ne demek rüya sahibinin iyi ve doğruyu asla bırakmadığı hatta sürekli daha iyi olanı aradığını gösterir. Eğer rüya sahibi kalabalık aileyi deniz kenarında ya da denizde gördüyse etrafında rüya sahibinden yardım isteyen fakat bunu bir türlü dile getiremeyen birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Tanımadığın Bir Aileyi Görmek

Rüyada tanımadığın bir aileyi görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor durumda kaldığı bir anda çevresinde olan ama kendisinin çok tanımadığı yada günlük hayatta çok dikkatini çekmediği biri tarafından maddi veya manevi destek alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında hiç tanımadığı bir ailenin çocuğu olarak görmek bu rüya sahibinin ani bir şekilde biriyle tanışacağı ve bu kişiyle kısa bir zaman sonra hayatını birleştireceğine işaret eder. Fakat rüya sahibi evliyse ve rüyasında kendini hiç tanımadığı bir ailenin çocuğu olarak görüyorsa, rüya sahibinin eşi ile alakalı gelgitler yaşadığı, bir gün seviyorken diğer gün sevmediği, eşinin kendine pek hoş davranmadığı ve bu nedenle de huzursuz ve mutsuz olduğunu delalet eder.

Rüyada Aileyle Tanıştırmak

Rüyada aile ile tartışmak, rüyayı gören kişinin hayatında çözülemeyecek diye düşündüğü bir sıkıntı ya da problemin sanki sihirli değnek değmişçesine ansızın ve hiç beklemediği bir anda çözüleceğine delalet eder.

Rüyada aile ile tartışmak görmek kelime anlamının aksine aileden alınacak güç ve bu sayede çözülecek sıkıntılara işaret eder.

Rüyayı gören kişi ailesi ile tartışırken ağlıyor ya da bağırıyorsa rüya sahibinin yakın bir zamanda ses getirecek ve bütün akrabalar ya da çevre tarafından duyulacak bir başarı kazanacağına ve bu başarının arkasında da ailesinin olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibi, rüyada hiç tanımadığı başka bir aile ile tartışıyorsa, hiç tanımadığı bir kişiden ya da aileden aldığı destekle huzuru bulacak ve hayatına yön verecek şeklinde yorumlanır.

Ayrıca bkz: Aile, Kardeş, Akrabalar

Aileyi Görmek

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler