Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Alnından Öpmek Görmek

50

Ayrıca bkz: Alnından Öpülmek, Sevgiliyi Öpmek, Buse (Öpmek)

Rüyada alnından öpmek, rüyayı gören kişinin alnından öptüğü kişiye müjdeli bir haber vereceğine, onun hayatı için hayırlara vesile olacağına, ona şans ve bereket katacağına işaret eder. 

Rüyada alnından öpmek demek o kişinin bir şeylere vesile olacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibinin alnından öptüğü kişi bekar ise, rüyayı gören kişinin o kişiyle birini tanıştıracağını, amacı bu olmasa bile o kişilerin mutlu bir birlikteliğe başlamasına sebep olacağını yani farkında olmadan bu iki insanın hayatlarını birleştireceğini ve bu çiftin de mutlu ve huzurlu bir evlilik yaparak hiç pişman olmayacaklarını rivayet eder.

Rüyayı gören kişi eğer bir öğrenciyi alnından öptüyse o kişinin eğitim hayatında kademe atlayacağını, adından sıkça bahsettirecek türden başarılar elde edeceğini ve eğitim hayatında yükselerek çok büyük bir mevkiye geleceğini işaret eder. 

Eğer rüyada hiç tanımadığınız birinin alnından öptüyseniz, gerçek hayatta hiç tanımadığınız bir insanın ihtiyacını karşılayacağınızı ve o insana mutlu olması için vesile olacağınızı delalet eder. 

Bazı rüya alimlerine göre rüyada alnından öpmek gücün, kuvvetin ve mevkinin rüya sahibinde toplanacağını, rüya sahibinin hayatının bu güç ve mevki ile değişeceğini bu nedenle de ömrünün geri kalanını mutlu ve huzurlu olarak sıkıntı çekmeden yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Kendisinin Alnından Öpüldüğünü Görmek

Rüyada kendisinin alnından öpüldüğünü görmek, rüya sahibinin durumuna göre değişik şekillerde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bekar ise o kişiye kısmet çıkacağını, bu kısmetin yakın çevreden birinin önerisi üzerine geleceğini, rüya sahibinin önce karşı çıksa da sonradan isteyeceğini ve bu insanla yakın zamanda nişanlanacağını ve bunu akrabalara ufak bir toplantı ya da kutlama ile duyuracağına delalet eder. 

Rüyada çocuğunun kendisini alnından öptüğünü gören rüya sahibinin çocuklarının ileride iyi bir eğitim alıp bu eğitim ile farklı ve bol kazançlı bir iş koluna atılacağını ve kazandığı paralarla da anne ve babasına yani rüya sahibine iyi bakacağını ve bu nedenle de akrabaları arasında konuşulan ve örnek gösterilen hayırlı bir evlat olacağını işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir kişinin kendisini alnından öptüğünü gören kişinin yakında bir işe kalkışacağını yani iş yaşamını değiştireceğini ya da işyeri varsa işyerini kapatacağını ve bu nedenle çok üzüleceğini fakat aradan biraz zaman geçince aslında bu durumun daha hayırlı olduğunu anlayacağını ve mutlu olacağını rivayet eder.

Rüyada ölen bir kişinin kendisini alnından öptüğünü görmek rüya sahibinin mirastan bir pay alacağını, bu payın çok büyük bir pay olmasa da bereketlenerek kendisine imkanlar sunacak bir kazanç haline geleceğini ve bu sayede daha bol ve bereketli kazançlar elde edeceğini işaret eder.

Eğer rüya sahibi rüyasında annesinin kendisini alnından öptüğünü gördüyse, o kişinin annesinin dualarını aldığını delalet eder. Rüyayı gören kişinin annesinin kalbini hoş tuttuğunu, onu kıracak bir davranış yapmadığını aksine her istediğini yaparak annesinin hayır dualarını aldığını bu nedenle de bahtının bundan sonra açılacağını ve bol kazançlar elde edip hem maddi hem de manevi bir refaha ulaşacağını delalet eder.

Rüyada Birini Alnından Öpmek

Rüyada aile içinden birinin alnından öpmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden ya da ailesinden birinin büyük başarılara imza atacağını ve bu başarıdan dolayı bütün çevrenin sevineceğini ve bunu kutlayacağını işaret eder. 

Rüyada birinin ağlayarak alnından öpmek, rüya sahibinin hiç ummadığı hatta umudunu kestiği bir anda derdine çare bulacağını, bu çare sayesinde daha mutlu bir hayat süreceğini ve kendini tam kaybetmek üzereyken tekrar ve yeniden bulacağını rivayet eder.

Rüyada birini alnından öpmek ve seyahate çıkmak, rüyayı gören kişinin çok düşünerek ve kendinden emin olarak bir konuda karar vereceğini, bu kararının ardında da bütün olumsuzluklara ve karşı çıkmalara rağmen dimdik duracağını, sonradan pişman olur gibi olsa da bu duygusunu belli etmeden işini tamamlayacağını ve sürecin sonunda da bu sıkıntılara değecek bir mutluluğa erişeceğini işaret eder.

Rüyada hiç tanımadığı birini alnından öpen kişinin şansının açık olduğu, bu şans sayesinde tesadüfen işlerini yoluna koyarak sıkıntısını gidereceğini ve mutlu olacağını delalet eder.

Rüyada Alnından Öpmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çok istediği bir iş, bir kişi ya da bir mal varlığı olduğunu ve bunu nasıl elde edebileceğine dair çok düşündüğünü ve kafa patlattığını işaret eder. Bu tür rüyalar gören kişilerin sorunlarını çözmek için desteğe ihtiyaç duydukları, çevreden aldıkları destekler ile hayatlarına yön verdikleri ve çevre ne der ya da çevre beni yadırgar mı korkusu ile hareket ettikleri yorumunu yapmamız mümkündür. Çünkü çevresi ya da ailesi tarafından mükafatlandırılmak isteyen kişiler genelde bu tür rüyalar görmektedir. 

Bazı psikologlar bu tür rüya gören kişilerin çok büyük beklentilere sahip olduklarını da söylemektedirler. Kişinin beklentisi ne kadar yüksek ve büyük ise bu tür rüyaları görme sıklığı da o kadar artar.

Alnından Öpmek

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler