Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Asma Kilit Görmek

47

Rüyada anahtar ve asma kilit görmek kişinin hayatında bazı sırların olduğuna işaret eder. Rüya rahat bir hayat yaşayacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına ve istediği her şeye kavuşacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca kötülüklerden belalardan, belalı işlerden ve belalı kişilerden uzak olmaya ve korunmaya da işaret eder.

Rüyada asma kilit görmek ne demek emin bir insana işarettir. Ayrıca evlenmek isteyen kimse için kilit görmek emniyetli ve itibarlı bir kadına işarettir. Yolculuk yapmak isteyen kimsenin kilit görmesi, selametle sağ salim gitmesine işarettir.

Rüyada Asma Kilit Açmak

Rüyada asma kilit açtığını görmek iş, aile ya da sosyal yaşantıda var olan tatsızlıkların biteceğine de yorumlanır. Ayrıca, ticari ve mesleki hayatta bir üst seviyeye ulaşmaya, aşama kaydetmeye ve zafer kazanmaya da işaret eder. Bazı yorumculara göre de asma kilit açmak, kurtuluşa ermek anlamı taşır. Ayrıca rüyada görülen asma kilit kolayca açıldıysa rüya sahibinin hayatındaki ikilemleri beklediğin­den daha kolay çözeceğine işaret eder.

Rüyada Asma Kilit Kırmak 

Rüyada asma kilit kırdığını görmek rüyayı gören kişinin zor bir işi başaracağına ya da zor bir durumun üstesinden geleceğine ve sıkıntılardan sonra feraha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Açık Asma Kilit Görmek

Rüyada açık asma kilit görmek rüyayı gören kişinin başarılı girişimler yapacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada Kapalı Asma Kilit Görmek

Rüyada kapalı asma kilit görmek rüya sahibinin tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Asma Kilit Kilitlemek

Rüyada asma kilit kilitlemek rüyayı gören kişinin sevdiği kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olacağına ve eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına delalet eder.

Rüyada Kırık Asma Kilit Görmek

Rüyada kırık asma kilit görmek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına delalet ettiği söylenir. Ama kısa süre sonra rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Asma Kilit Satın Almak

Rüyada asma kilit satın aldığını görmek rüyayı gören kişinin herhangi bir sebepten dolayı kendisini, ailesini ve yakın çevresini güvence altına almak için çaba harcadığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kapıya Asma Kilit Takmak

Rüyada kapıya asma kilit taktığını görmek, bu rüyayı gören kişi müşkül bir durumda ise kendisinin yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Asma Kilit Takmak

Rüyada asma kilit taktığını görmek bazır rüya yorumcularına göre sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin eline geçecek olan birtakım fırsatları reddedeceğine ve yarım kalan işlerini tamamlamayıp üstünü kapatacağına yorumlanır.

Asma Kilit

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler