Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ayakkabılar Görmek

48

Ayrıca bkz: Ayakkabı Görmek, Paspas 

Rüyada ayakkabı görmek rüya içerisinde görülen ayakkabıların genel olarak devlet kapısında olacak işlere, geniş zaman diliminde rahatlama yaşanacağı anlamları vardır. Görülen ayakkabıların durumlarına, görülen ortamın değişkenliğine göre kişilerin gördüğü rüyaların anlamları farklılaşmaktadır.

Rüyada görülen iyi görünümlü ayakkabılar; kötü giden şansın birden bire açılacağına, şansının gelecek dönem içerisinde iyi olacağına ve şansınıza bağlı olarak iş hayatında elde edeceğiniz kazancınızın ve iş bereketinin artacağı anlamlarını içermektedir. Kötü model ve yıpranmış ayakkabı görmek ise işlerin tam tersine dönerek olumsuz hal oluşacağı şeklinde algılanmaktadır. Kötü biçimde olan ayakkabıların rüyada görülmesi, iyi giden işlerinizin bozulacağına, olmadık zaman da bir aksilik ile karşılaşarak genelleşecek olan sorunlar ile karşılaşacağınıza delalettir.

Rüyada Büyük ve Geniş Ayakkabılar Görmek

Rüyayı gören kişilerin rüyayı görmüş olduğu zamana kadar çok huzur ve refah görmemiş insanlar olduğu düşünülmektedir. Görülen büyük ve geniş ayakkabılar, bundan sonraki hayatınızda rahatlık ve refah seviyesinin yükseldiği anlamı taşımaktadır. Rüyayı görülen zamana kadar olan sıkıntılardan yavaş yavaş kurtularak son gürlüğü olarak adlandırılan ahir zaman saadeti yaşayacağı manası mevcuttur.

Rüyada Küçük ve Dar Ayakkabılar Görmek

Rüyada dar kalıplı ayakkabı görmek ayağınızı sıkan dar kalıplı ayakkabıları rüyada gören kişinin canı acıyacağı, temel sebebi olmayan bir durumdan dolayı sıkıntılar yaşayarak, güzel geçen günlerin tersine sıkıntılı bir gelecek yaşayacağı anlamına gelmektedir. Maddi olarak durumu iyi olan kişilerin, sağlık problemi yaşamadan rüyada dar ve ufak ayakkabılar görüldükten sonra olumsuz işlerin ortasına düşeceği rivayet edilmektedir. Hayatın her evresinde oluşabilecek iniş çıkışlardan birisi olarak, kişinin canını sıkmaması ve bulunduğu durumdan kurtulmak için çabalaması gerekmektedir.

Rüyada Ayakkabılar Almak

Maddi anlamda kısmetli günlerin kapıda olduğuna, bereketli işlere imza atacağına yorumlanmaktadır. Rüyada ayakkabılar almak rüyayı gören kişilerin bol bereketli işleri olacağına, işsiz olan kişilerin maddi durumlarına göre kendilerini değerlendirerek bir işe gireceğine veya bir iş kurarak yeni bir girişim başlatacağına, firma sahibi olacağına ve işlerinin çok iyi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Yeni iş kuranların girdiği sektörde ticaretin ehli olacağına, uzun dönemde sektör içerisinde sözü geçen biri olacağı anlamı taşımaktadır.

Bekar kadınların hayırlı bir kısmet edineceğine ya da gelecekte hayatında olacak bir erkek ile tanışarak sıkı bir arkadaşlık kuracağına delalettir.

Rüyada Ayakkabılar Denemek

Rüyada ayakkabı almak amacı ile bir ayakkabıcıda ayakkabıları denemek işyeri sahibi olanların şube açacağına, işyeri açacak olanların en kısa sürede iş yeri sahibi olacağına, işlerini belirli bir seviyede tutarak orta ölçekli bir işletmeci olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören veya rüya içerisinde olan kişilerin girişimci bir yapısı olduğu, ticari anlamda başarı elde edebilecek kapasitenin kişide yer aldığı anlamını içermektedir.

Rüyada Çocuk Ayakkabıları Görmek

Çocuklar masumluğu ifade etse de çocuk ayakkabıları görmek çok iyi olarak yorumlanmaz. Farklı ortamlarda görülen çocuk ayakkabıların rüyanın yorumlanmasına etki etmez. Her ortam için geçerli olan çocuk ayakkabıları işlerinizin kötü gideceğine, umutsuz olacağınıza ve can sıkıntınızın olacağını ifade etmektedir. Sağlık problemleri açısından olmayan can sıkıntılarının temel nedenleri ortam huzursuzluğu ile kesinlikle maddi kaygılar olacaktır.

Rüyada Evin Kapısının Önünde Ayakkabılar Görmek

Hane içerisinde bayram havası olacağına, bir kutlama ortamından veya özel bir nedenden dolayı evinize misafirin geleceğini, gelen misafirlerin oldukça çok olacağı anlamını ifade etmektedir.

Rüyada Topuklu Ayakkabılar Görmek

Rüyasında topuklu ayakkabılar gören kişinin arkadaş, aile veya çalışma ortamı gibi bulunduğu ortamlar içerisinde itibarının artacağına, artan itibarın kalıcı olacağına ve artan itibarı sayesinde daha çok iş yaparak başarı kazanacağı anlamlarını taşımaktadır. Rüyada topuklu ayakkabı görmek gören kadın hayatını çok bakımlı olarak geçirdiğine, asil bir kişiliğe sahip olup temiz olmaya özen gösterdiğine ve hayatının her anında devam edeceği şekilde yorumlanacak olan bir rüyadır.

Rüyada Ayakkabılarını Çıkarmak

Kişinin normal hayatta ayakkabılarının saatlerce ayağında kalması istemeyeceği bir durum olup, ayakkabıları çıkarması rahatlığa ve sevince yol açmaktadır. Rüyada çıkarılan ayakkabılar da aynı anlamı ifade etmektedir. Manevi olarak kafanızda takıntı olan durumlardan kurtulup ferah ortamlar elde edeceğinize, mutluluktan sevinç naraları atacağınız günlerin olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin moral seviyesi hayatında hiç olmadığı kadar yüksek olacağına, sağlık ve huzur ortamına kavuşarak mutlu olacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin büyük bir hayali veya arzusu olması, düşlediği arzusuna ve emellerine ulaşacağına, başarılı bir hayat kurarak mutlu olacağına delalettir. Başarı sahibi olarak kişilerin mutlu anlar yaşayacağına ait rivayetler bulunmaktadır.

Rüyada Delik Ayakkabılar Görmek

Genel olarak evlilik anlamı ifade eden bir rüyadır. Rüyasında delik ayakkabılar gören kişinin durumuna göre yorumlama stili değişmektedir. Rüyasında ayakkabısının altında delik olduğunu fark etmek ilk evliliğinde dul birisi ile evleneceğine, fakat yapılan evliliğin mutluluk getirerek kişiyi mutlu edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Ayakkabılarının üst kısmında delik olduğunu gören zengin kişinin mal varlığını azalacağına veya tamamının elinden çıkacağına yorumlanmaktadır.

Ayakkabı giyerken zamanla aşınarak ayakkabılarının parçalanmış derecede yırtıldığını gören erkek kişi hanımının kısa süre içerisinde vefat edeceğine, rüyayı gören hanım kişi ise kocasının uzun süre yaşayacağı anlamını çıkarmaktadır.

Rüyada Yeni Ayakkabılar Görmek

Rüyasında yeni ayakkabılar elde eden varlıklı kişi, elinde var olan mal varlığını koruyacağına, orta halli esnaf kişi ise yapılan yatırımların sonuç vermeyerek, mal varlığını uzun süre koruyacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Çamurlu Ayakkabılar Görmek

Rüyayı gören kişinin olumlu yönden değerlendirmesi uzun ömürlü bir hayat geçirerek sağlık problemi yaşamadan hayatını sonlandırdığı anlamı taşımaktadır. Olumlu çerçeveden bakmaya devam ederek helal rızıklar kazanacağına, kurulan hayallerin hızlı bir şekilde gerçekleşerek kişilerin emin adımlar ile ilerleyeceği anlamına çıkmaktadır. Etrafınızda olan zengin bir kişinin bonkörlük yaparak elinizden tutacağı manası da olan bir rüyadır.

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek rüyada temizlenmesi olanaksız gibi görünen çamurlu ayakkabılar görmenin ise olumsuz bir yorumu vardır. Rüyayı gören kişinin kötü bir çevresinin olduğuna, bazı noktalar da olan düşmanların artarak devam edeceğine, farklı fikirleri hakkında hayal kırıklıkları yaşayacağına ait fikirler vardır. Kişinin arkadaşları ve iş ortamında itibarını kayıp ederek, üzüntü içerisinde bir ömür geçireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Siyah Ayakkabılar Görmek

Rüyada siyah ayakkabılar görmek çok iyi anlamlar taşır. Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre değişkenlik göstermeden başarılı ortamlara girmesine, başarıya hızla yaklaşarak, kaliteli iş imkanları elde edeceği manası taşımaktadır. Siyah ayakkabılar görerek, görülen ayakkabının giyilmesi çevresinden yardım alarak hayallerine doğru yürüyeceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada sıra ile giyilen siyah ayakkabıların hepsinin ayağı vurması ise sıkıntılı günlerin olacağına, başarı yolunda tökezleyerek geriye gideceğiniz manası taşımaktadır. Fakat rüyayı gören kişinin yanında bir kişi var ise o kişinin ayakkabıları giyen kişiye zararı olacağına, yalan söyleyerek, gizli düşmanlık besleyeceği anlamı taşıyan bir rüyadır. Taşınan düşmanlık niyete göre değiştiğinden dolayı gözünüzün korkmasına gerek olmayan bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Ayakkabılar Görmek

Rüya içerisinde görülen beyaz ayakkabılar olumlu bir rüyadır. Rüya gören kişinin güzel günlere doğru ilerleyeceğine, sıkıntılı durumları var ise aşarak refah seviyesinin yükseleceği anlamını taşımaktadır. Fakat bazı durumlarda beyaz ayakkabılar gören kişinin başarılı anlarında bir hata yaparak, düşüncesizce hareket edeceğine bu düşüncesizliğinden dolayı çevresi tarafından dışlanarak, zoru zamanlar geçireceğine ve sıkıntılar yaşayacağına, hayatının merkezinde bu sıkıntıları hissederek rahatsız olacağı anlamı taşımaktadır.

Maddi durumu iyi olmayıp, zengin olmak isteyen ve de rüyasında beyaz ayakkabılar gören kimse şans oyunlarından veya farklı kolay para kazanma alanlarından para kazanarak normal yaşam seviyesinin üstüne çıkacağına, bu durumun belirli bir süre devam ederek maddi ve manevi standartları zirveye çekmeye, kısa süreliğine keyifli anlar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Ayakkabılar Görmek

Kırmızı maddi gelişim anlamında yorumlanmaktadır. Ayakkabılar görmek sıkıntılardan uzak anlamı olmasından ötürü rüya içerisinde kırmızı ayakkabılar gören erkek belirli bir süre zarfında yolculuğa çıkarak maddi kazanç elde edeceğine; elde edilen maddi kazanç sayesinde kişilerin direkt olarak yolculukları standartta bağlayacağına ve huzurlu ortamlara kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer ki kış mevsiminde kırmızı renkli ayakkabıların giyildiğini rüyanıza görürseniz, hayırlı ve bereketli bir yaşantı süreceğiniz anlamı taşımaktadır. Fakat tam tersi olarak yaz mevsiminde görülen kırmızı renkli ayakkabılar üzüntü ve şer durumların olacağı anlamı taşımaktadır. Kırmızı ayakkabıları rüya içerisinde kaybetmek evli erkek veya kadın eşinden ayrılarak belalı bir durum içerisine düşeceğine delalettir.

Rüyada Ayakkabı Sildiğini Görmek

Bazı rüyalar kişinin günlük hayatı içerisinde yaptığı hareketleri simgelemektedir. Rüya içerisinde ayakkabı sildiğini görmek genel anlam olarak gerçek hayatta ayakkabınıza bakmayarak, erken yıpranmasına neden olduğu anlamı taşımaktadır. Farklı bir bakış açısı ile de rüya içerisinde ayakkabılar silmek şansınızın açılacağına, kısmetlerinizin olacağına, yeni bir yola girerek geleceğinden emin adımlar atacağınızın anlamları taşınmaktadır.

Bkz: Rüyada Ayakkabılık Görmek, Rüyada Ayakkabı Kaybolması Görmek, Rüyada Bebek Ayakkabısı Görmek

Ayakkabılar

Bkz: Rüyada Ayakkabılık Görmek, Rüyada Ayakkabı Kaybolması Görmek, Rüyada Bebek Ayakkabısı Görmek

Ayakkabılar

A

Rüyada Azrail (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azrail (a.s.) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azrail (a.s.) Görmek...

A

Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azmetmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azmetmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azil Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azil Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgınlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgınlık Görmek Ne Anlama Gelir?...

A

Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Azgın Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Azgın Görmek Ne Anlama Gelir?...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler