Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Baba ile Kavga Etmek Görmek

109

Ayrıca bkz: Arkadaşla Kavga Etmek, Anneyle Kavga Etmek

Kafasının dikine giden, insanlar ile zıt düşerek kendi başına iş yapmaya çalışan asi bir insanı simgelemektedir.

Rüyada baba ile kavga etmek rüyayı gören kişi, yaşamı içerisinde kimseden emir almayı sevmeyeceğine, aile büyüklerine saygısı belirli seviyede olarak insanların sözünü dinlemeyeceğine, kendi bildiği şekilde yoluna devam edeceğine, maddi konularda büyük hatalar yaparak manevi olarak da sıkıntı çekeceğine, söz dinlemeyerek başarıya ulaşacağı fikrinde olan insanlar için hata yaptığını simgeleyen bir rüyadır. Uyarı niteliğinde olup, kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında babası ile kavga ettiğini gören kişi, aile içerisinde istenmeyen durumlar ile karşılaşmasına, haklı veya haksız olmasının önemi olmadan direkt olarak aile içi sürtüşmelerin içerisine düşeceğine ve zor günler ile rüyayı gören kişinin sınanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında babası ile kavga ettiğini görmek ne anlama gelir rüyayı gören kişi yakın çevresi ve ailesi tarafından bencil olarak bilinmekte olup, ilk olarak kendini düşünen ve kendi çıkarları için bir çok şeyi gözünü kırpmadan yapabilecek olan birisi olarak bilinmektedir. Ailesinin hayır duasını alana kadar başının beladan uzak olmayacağına, zor durumda olarak insanlar ile tartışma haline gireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Baba ile Tartışmak

Rüyasında büyük baba ile tartıştığını gören kimse, kişinin saygısız ve insanlar ile ilişkilerinin kötü olduğu ya da olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Uyarı niteliğinde bir rüya olup, ailesine ve çevresindeki insanlara karşı saygı ve sevgi çerçevesinde davranarak, yaşantısı içerisinde dikkat etmesi gerekli olan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında babası ile tartıştığını gören kimse, aile içerisinde anlaşmazlık olacağına, kişilerin birbirine farklı bakış açısı elde ederek aile içi sürtüşmelere delalettir. Kişinin kendisini değerlendirmesi gereken bir rüya olarak adlandırılır. Kişiler aile büyüklerini sürekli olarak kırdığına, kırılma nedeni saygısızlık ve edepsizlik olduğundan ya da olacağından ötürü aile içi huzur ortamı olmayacağına delalettir.

Rüyasında arkadaşının babası ile tartıştığını gören kimse, ortam içerisinde mevki veya iş kaybı yaşayacağına, işlerinin kötü gitmesine, arkadaş ortamında işlenen veya gizli olan bir suç yüzünden farklı dışlanmalar ile karşı karşıya kalacağına delalettir. Yaşayacağı sıkıntılar yüzünden rüyayı gören kişi ve çevresi mutsuzluk bandı içerisinde uzun süre vakit geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Rüyasında annesinin babasından azar işittiğini gören kimse, farklı şekiller ile kısa süre içerisinde uyarılacağına, yanlış yaptığı bir konu üzerinden rüyayı gören kişiye yüklenileceğine ve kişinin haksız olmasından ötürü özür dileyerek doğru yolu bulacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı veya ailesi içerisinde yapılan uyarılmaları dikkate almaz ise hayatını uçuruma sürükleyeceğine, zor anlar yaşayacağına ve bu zor anlarında arkadaşı ile ailesi tarafından kimsenin olmayarak, mutsuzluk olacağına delalettir.

Rüyasında babasının babasından azar işittiğini gören kimse, bir yatırım veya okul için bir karar aşamasında olduğuna, kişinin farklı zaman dilimlerinde yapacağı hamleleri gören aile büyüklerinin veya arkadaşlarının sözlerine dikkate alarak, yönlendirmelere kulak vererek başarıya ulaşabileceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.  

Rüyasında mafya babasından azar işittiğini gören kimse, aile büyüklerinden birisinin kalbini kırdığına, kalbi kırılan kişinin yüksek ihtimal ile ailenin babasının olduğuna, babasından özür dileyerek kötü günleri geride bırakması gerektiği mesajı veren bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında arkadaşının babasından azar işittiğini gören kimse,  hayatında yolunda gitmeyen durumların olduğuna, yolunda gitmeyen durumların kişinin davranışlarına etki ederek mutsuz olduğuna, zor durumda olan kişilerin farklı bir bakış açısı ile insanlara isyan etmesi ihtimali olduğuna, isyan etmeden insanlar ile aralarının iyileşmesi için çabalaması gerektiğini öğütleyen bir rüyadır.

Rüyada Baba ile Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk döneminde etki altında kalan durumlardan yola çıkılacak olan bir rüya olarak yorumlanır.

Küçük iken aile içerisinde olan çatışmaları, zihninden atamayan kişilerin görmesi yüksek ihtimal olup, sürekli bir aile kaygısı yaşayarak gelecekte aile babası olmaya korkan kişilerin veya oldukları zaman hata yapmaktan çekinen insanların psikolojisinde görülen bir rüyadır.

Sevgi ve aile sıcaklığı olarak insanlardan uzak olan kişilerin bilinçaltına baskı yapmasından ötürü görülen bir rüya olarak nitelendirilmektedir. Aile büyüğü olan anne veya babasına içerisinde söylemek istediği şeyler olan kişilerin kafasında kurduğu cümleler ile rüya içerisinde verdiği savaşı temsil eden bir rüyadır. 

Baba ile Kavga Etmek

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler