Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Badi Görmek

89

Ayrıca bkz: Abiye Giymek, Giymek, Dar Elbise

Rüyada badi görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı zorlukların, engellerin, kötülüklerin çıkacağına, bu durumun kendisini olumsuz yönde etkileyeceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına delalet eder. Rüya sahibinin fena haberler alacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Badi Giymek

Rüyasında dar badi giyen kişi, hayat içerisinde emek verdiği bazı durumlar olduğuna, zaman içerisinde emeğinin karşılığını alarak istediğini elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi, sevgili veya gönül ilişkisi anlamında istediği olduğuna bu açıdan çok emek vererek, elde etmek isteyeceğine, elde etmek için çok çabalamasının sonucunda kafasında olan düzene kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi harici farklı hayat içi hedefleri olduğuna, hedeflerine ulaşmak amacıyla çok çalışarak emeline ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yırtık badi giyen kişi, hayatında bazı aksilikler olarak stress içerisine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı işlerin ters giderek zor zamanlar geçireceğine, geçirilecek olan zor günlerin kişiyi üzmesinden dolayı stres içerisine gireceğine ve durumların olumsuz olarak kişiyi etkilemesinden dolayı strese gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ütülü badi giyen kişi, hayatı içerisinde çıkmaza tetikleyici unsurlar olacağına ve dibe vurarak zor günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı hatalar olacağına ya da hataları yaparak anında bir çıkmaza girerek çok zor günler geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayat içerisinde belirli bir ivmede olduğuna, hem maddi, hem manevi çöküş olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında şeffaf badi giyen kişi, hayat içerisinde planlamadığı durumlar ile karşılaşarak, beklemediği masraflar ve sorunlar ile karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişi belirli bir yaşam düzeni içerisinde sabit geçim derdinde olan veya sabit gelir durumuna sahip bir kişi olmasından dolayı hayat içerisinde oluşabilecek sürprizlere hazır değildir. Karşısına çıkacak olan ani masraftan dolayı sallanarak maddi olarak çok zor günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Badi Görmek

Rüyasında lekeli beyaz badi gören kişi, aile içerisinde veya arkadaşları arasında çok zor günler olacağına, manevi olarak zor günler geçeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin zayıf bir yapısının olduğuna ya da yaşayacağı olaylar karşısında hassaslaşarak yıpranacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında inişler ve çıkışlar olması kişinin kötü günlerinin oluşmasına imkân oluşturacak ve manevi olarak zor günler geçireceğine delalettir.

Rüyasında yırtık beyaz badi gören kişi, hayat içerisine bazı beklentileri olduğuna ve umutlu iken bir anda isteklerinin yerine gelmeyerek hayal kırıklığına düşeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin çok büyük hayalleri olacağına fakat hayattan yakın zaman içerisinde olması muhtemel olan bazı küçük beklentilerinin olmasına, beklentilerinden umudu kesmesine neden olacak durumlar yaşayarak hayal kırıklığı içerisine gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kısa beyaz badi gören kişi gireceği işten, yaşayacağı ilişkiden veya beklediği farklı durumlardan beklentisine karşılık bulamayarak umduğunu bulamayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gireceği gönül ilişkisinden veya yapacağı iş yatırımlarından ya da girdiği bir sınavdan beklentilerinin altına sonuç alarak hayal kırıklığı içerisine gireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Beklentilerine karşılık bulamayarak dara düşen bir kişinin manevi olarak zor zamanlar geçirmesinden dolayı bunalıma girileceğine vurgu yapan bir rüyadır.

Rüyasında beyaz badi gören kişi, hayatında bir takım sorunlar olacağına, sorunlardan dolayı yıpranarak zor zamanlar geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında aksilikler olacağına, bugüne kadar olan hayat düzeninde sapmalar olarak farklı sorunlar ile karşı karşıya geleceğine ve hayatının iyi yönde ilerlemeyeceğinin vurgusunu yapan bir rüyadır. Kişinin hayat akışında oluşacak olan farklılıklardan dolayı kişinin yıpranması ve fiziksel olarak zor geçen günlerin etkisini çekecek olmasını vurgulamaktadır.

Rüyada Beyaz Badi Giymek

Rüyasında mağazada beyaz badi giyen kişi, ticaret içerisinde olan bir kişi olacağına veya zaman içerisinde farklı nedenlerden dolayı ticarete girerek zarara uğrayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ticari bilgisine bağlı olmadan bazı şansızlıklar yüzünden çok zarar göreceğine ve maddi olarak zarara uğrayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin maddi olarak zarara uğramasından dolayı manevi olarak üzüleceğine ve zor günler geçireceği şeklinde de bir rivayet mevcuttur.

Rüyasında evde beyaz badi giyen kişi, kişisel olarak veya ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekeceğine maddi güç kaybına delalettir. Rüyayı gören kişinin birden masraflarının artacağına veya masraflarına karşılık kaynak oluşturamayarak, zor zamanlar geçireceğine maddi olarak sıkıntı içerisine girerek zor günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında misafirlikte beyaz badi giyen kişi, hayat düzeninde kayma olarak zor günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin rızkında eksiklik olduğuna ya da olacağına maddi olarak yokluğa düşerek manevi açıdan da sıkıntı çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Herkesin rızkını veren Allah’tır. Hayatında olan bazı aksaklıklar yüzünden veya düşünce eksikliğinden dolayı rızkında azalma olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında beyaz badi giyen kişi, darlığa düşeceğine aniden maddi kayıp içerisine girerek zor günlere gireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı durumlardan dolayı, imkânlarının azalmasına neden olacak işlere kalkışacağına, olmadık harcama yapacağına veya yapılacak olan iş büyütme hamlesi ile tökezleyerek zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Badi Görmek

Rüyasında dolapta kırmızı badi gören kişi, hayatında eksiklik olarak gördüğü bazı durumların ortadan kalkarak kısmetli bir döneme gireceğine delalettir. Rüyayı gören kimsenin yapacağı her hamlede şansının açık olarak olumlu sonuçlar olacağına, kısmetinin açık olduğu bir döneme girmesinden dolayı şansının artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında vitrinde kırmızı badi gören kişi, karşı cinsi ile ilişkilerinde kuvvetlenme olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin son zamanlarda geçirdiği maddi, manevi, mevki veya fiziksel olarak değişikliklerden dolayı ilgi çekeceğine, ilgiyi karşı cinsten alarak, çok popüler olacağına ve kadınların erkekler ile erkeklerin kadınlar ile çok iyi bir dostluk veya ilişki durumlarının olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında arkadaşında kırmızı badi gören kişi, heyecan içerisinde olacağına, yaşadığı bir durumu anlatmak için heyecanlanacağına delalettir. Rüya sahibinin beklemediği bir durum ile karşılaşmasından dolayı heyecanlandığına ya da yaşayarak heyecanlanacağına, heyecanını arkadaşı ile paylaşmak için çok heyecanlanacağına ve en yakın arkadaşı ile dedikodu yapmak için en kısa sürede buluşacağına delalettir.

Rüyasında aynada kırmızı badi gören kişi, hayatında eksiklik olarak gördüğü eğlenceyi yakalamak için çabalayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin, hayatında eksik olmadığına, işi olduğuna, parası olduğuna, mutluluğu olduğuna ya da zaman ile olarak tek eksiğinin kendine zaman ayırmadığından keyifsiz geçen günler olduğunun farkına varacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin en kısa süre içerisinde kendisine eğlenebileceği ortamlara atacağına, eğlencesini düzeyli tutarak, keyifli günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kendisinde kırmızı badi gören kişi, çevresi tarafından dikkat çekecek bir durum yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin farkındalık oluşturmak amacı olmadan, hayat içerisinde bir başarı yakalayacağına, öncelikli olarak yakınlarının daha sonra çevresindeki kişilerin dikkatini çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Hayırlara vesile olacak olan bir rüya olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada Yeşil Badi Görmek

Rüyasında başörtüsü ile yeşil badi gören kişi, dinine çok bağlı olduğuna ya da bağlı olacağına fakat farklı nedenler ile ibadet sorunu yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin dinine bağlılığı oldukça kuvvetli veya kuvvetleneceğine, okul, iş veya farklı nedenlerden dolayı dini vecibelerini yerine getirmekte zorlanacağına, zorlanmasından dolayı manevi huzursuzluk yaşayacağına delalettir.

Rüyasında açık yeşil badi gören kişi, dini bildiğine fakat gerekliliklerine uymadığına delalettir. Rüyayı gören kişinin belirli bir inancı olduğuna, inancına göre yaşamak istediğine fakat farklı nedenlerden dolayı isteğinin sadece düşünce bazında olarak, kendisine manevi olarak ağırlık vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi iç huzuru bulamayacağına, dinin gerekliliğini yerine getirdikçe huzur bulacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında dekolteli yeşil badi gören kişi, sağlık sorunu olacağına ve manevi olarak geçirilecek kötü günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin kendisini kötü hissetmesine neden olacak gelişmelerin olmasından dolayı zor günler geçireceği, sağlık sorunu birden ortaya çıkarak, hayatının merkezinde olacak olan sağlık sorunu nedeni ile hayatında çok aksaklıklar olacağına ve mutsuzluğun hakim olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendisine ait yeşil badi gören kişi, hayatını devam ettirmek amacı ile dünyalık işlere çok yoğunlaştığına ve inanç eksikliği yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin dünya hayatıyla çok meşgul olmak zorunda kaldığına, ailesine bakma yükümlülüğü olduğuna, kendi hayatını belirli standartlara getirerek dengede tutma isteğinden dolayı çok hırslı olduğuna ya da olacağına ve geçim derdi nedeniyle kendisini inancına veremediği şeklinde yorumlanmaktadır.

Badi

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler