Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Banyo Yapmak Görmek

104

Rüyasında banyo yaptığını gören hamile bir kadının, çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı rivayet edilir.

Rüyada banyo yaptığını gören bir gencin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı, sevgisinin karşılığını göremeyeceği ve mutsuz olacağı rivayet edilir.

Rüyada banyo yaptığını gören kimse, hasta ise hastalıktan kurtulur. Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gayri meşru ilişkiler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sıcak su ile banyo yaptığını gören kimsenin, karşılıksız bir aşk yaşayacağı varsayılır. Rüyada banyo yaptığını görmek, o kişinin üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin akraba ve arkadaşları ile ilişkilerinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada soğuk su ile banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin gelir ve kazançlarının azalacağına, beklentilerinin karşılığını bulamayacağına işaret eder.

Rüyada banyo yaparken üzerine sıcak su döküldüğünü görmek, rüya sahibinin suyun sıcaklığı nispetinde üzüntü ve keder yaşayacağına işaret eder.

Rüyada normal yıkanma dışında banyo yaptığını görmek, o kişinin sağlık sorunları yaşayabileceğine işarettir.

Rüyada bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, rüya sahibinin o yerde bulunan insanlarla iyi ilişkiler yaşayacağı anlamındadır.

Rüyada banyo yaptığını görmek, o kimsenin isteklerini karşılayabileceği şanslı bir döneme girdiğine işaret eder.

Rüyada görülen işlevsiz banyo yeri, rüya sahibinin özgürlüklerinin kısıtlandığı bir dönem yaşayabileceğine işaret eder.

Rüyada kendisini bir banyo içerisinde ancak banyo yapamaz halde gören kimsenin, birtakım hayır işlerine yönelmesinin kendi iyiliğine olacağı unutulmamalıdır.

Rüyada bir kişinin kendisini çok sıcak bir banyodan, çok soğuk bir banyoya geçtiğini görmesi, varsa sağlık sorunlarından kurtulacağı anlamındadır. Hasta olan bir kimsenin rüyasında banyo yaptığını veya banyodan çıktığını görmesi, hastalıklardan kurtulacağının habercisidir.

Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin değişik kişi ve kurumlardan kendisi hakkında beklediği kararların olumlu olacağına işarettir.

Rüyada banyoda ayağının kaydığını görmek, o kişinin iş ilişkilerinin bozulabileceği anlamındadır.

Rüyada banyoda terlediğini görmek, o kişinin bazı iş ve ilişkilerinde daha fazla gayret göstermesi gereğine ve zahmetlere katlanacağına işaret eder.

Rüyada banyoyu elbiseleri ile yaptığını görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ya da hasretle beklediği bir kişiye kavuşarak mutlu olacağına işarettir.

Rüyada banyo yaptığını görmek, fakir için zenginliğe; hasta için şifaya işaret eder.

Rüyada normal olmayan su ile banyo yapıldığının görülmesi, üzüntü ve kedere, sıkıntıların artabileceğine işaret eder.

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler