Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bebeğin Diş Çıkarması Görmek

91

Genel olarak hayırlara vesile olacak olayları simgeleyen ve aile ile bebek içinde güzel olarak yorumlanacak olan bir rüyadır.

Rüyasında bebeğinin diş çıkardığını gören kimse, hayırlı günler içerisinde yer alacağına ya da ilerleyen günler içerisinde yaşadığı günlerden daha iyi günler geçirerek hayırlı haberler alacağına, ailesi ile birlikte mutlu olarak sevinç içerisinde naralar atacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin hem bebeğinin hem de ailesi ile birlikte kendisinin güzel günler görmesine, göreceği güzel günler içerisinde sağlık ve para gibi sorunları olmayacağına, sıkıntısız geniş kitleler ile dostluk edeceği mükemmel sayılacak bir zaman dilimi içerisine gireceği şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyada bebeğinin diş çıkardığını görmek rüyasında gördüğü çocuğu kendi çocuğu olup, kendi çocuğunu istikbali hakkında olumlu fikir edinmesine yardımcı olacak olan bir rüyadır. Rüya sayesinde çocuğuna önem vereceğine, üstüne düşerek daha iyi yetişmesine yardımcı olarak, daha iyi yerlere gelmesine imkan sağlayacağına, manevi olarak kendisini çok iyi yetiştirecek olan çocuğunun gelecek zaman içerisinde elde edeceği imkanlarından rüyayı gören kişinin de yararlanarak güzel günlerin çoğalacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında bebeğin diş çıkarması durumuna şahitlik eden kimse, aile içerisinde veya rüyada gördüğü bebeğin ailesi ile birlikte kendisinin yüksek mertebelere geleceğine ve onurlu bir kişilik olacağına delalettir. Rüyasında gördüğü çocuğu tanımasa bile rüyanın içerisinde olan başka kişiler çocuğun ailesi olarak düşünülmesi gerektiğine, o bebeğin ileride hem manevi hem de maddi manada yükseleceğine, çok iyi yerlere gelerek ailesi ile rüyayı gören kişinin de çok sevineceği şeklinde ifade edilmektedir. İnsanlar içerisinde ön planda olacağına, yaşantısı ile aldığı eğitim ile konuşmaları, saygısı ve mevki ile makam sahibi olması ile hem örnek hem de çok imrenilen birisi olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada bebeğin diş çıkarması ne demek insanlara yardım etmeyi seven birisi olacağına, insanların yardım çağrılarına kulak vererek veya yardım istemeyen insanları sezerek yardımcı olmak için çabalayarak ve bu durumları değerlendirerek çok iyi bir yaşam süreceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişilerin rüyasında gördüğü bebekler veya aileleri için olumlu anlamlar ifade edeceği şeklinde yorumlanır.  Bazen de bu rüya o çocuğun uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömür sürmesinin habercisidir.

Rüyada Bebeğin Dişinden Bir Diş Daha Çıkması

Rüyasında kendi bebeğinin dişinden bir diş daha çıkardığını gören kişi, çok özel bir durum ile karşılaşarak kimseye nasip olmayacak çok özel bir nimet ile ödüllendirileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin şanslı kişiler içerisinde olacağına, kendi şansını oluşturma ve hayat içerisinde belirli bir konum elde edebilme adına adımları olacağına, adımlarının ötesinde güzel bir geleceği olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin her ortam içerisinde farklı olma gibi bir gayesi olmadan çok özel davranacağına, kendisini yetiştirerek çok mutlu olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin seçilmiş kişiler içerisinde yer alabileceğine, hayattaki nimetlerin tadına varacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak çok büyük olacağına, kendisini yetiştirmekten geri kalmayarak, haram olan durumlardan kaçarak büyük girişimler içerisine gireceğine, kendisini getirdiği nokta sayesinde büyük nimetler elde edeceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişinin geldiği nokta, yaşadığı hayat veya elinde olacak bazı durumlar genel olarak her insanın sahip olamayacağı nitelikte gerçekten seçilmiş olan ailelerin veya kişilerin elinde tutabileceği nimetler olacağına, Allah tarafında manevi özelliği sayesinde mükâfatlandırıldığına ya da yakın zaman içerisinde tevekkülü sayesinde mükâfatına erişerek Dünya içindeki nadir mutlu ve özellikli insanlar içerisinde olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında abisinin bebeğinin dişinden bir diş daha çıkardığını gören kişi, farklı düşünceler içerisinde olup, farklı olaylar içerisine girerek gelecek kaygısı olduğuna veya çok büyük düşünceler içerisinde boğulmasına rağmen kısa süre içerisinde zihninde olan problemlerden kurtulacağına delalettir. 

Rüyayı gören kişilerin en büyük problemi kafasına çok takmak olduğuna ya da olacağına kafasına takan kişilerin mutlu olma sıkıntısı olduğuna ve sıkıntılı günler içerisinde yer alan kişilerin daha da kafasına takarak mutluluktan uzaklaşacağına, rüyayı gören kişilerin kafasına gereksiz durumları takmaması gerektiği ve kafasında olan problemlerin en kısa sürede ortadan kalkması ile rüyayı gören kişilerin rahat bir nefes alacağına ve problemsiz bir hayat süreceği şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyada bebeğinin dişinden bir diş daha çıkardığını görmek rüyayı gören kişilerin hayat içerisinde bazı durumlardan, kişilerden veya olaylardan beklentisi olduğuna, beklediği durumların rüyayı gören kişi ile çok alakası olmadığına fakat ümit ederek kendisini olaylara kitlendiğine, bekledikçe stres içerisinde olacağına ve uzun süre beklediği olaylardan yüzü güleceği şeklinde ifade edilmektedir. Beklediği olayların gerçekleşmesi sonucu uzun süredir çektiği sıkıntıları unutabileceğine, yüzünün gerçekten gülmesi ile derin bir mutluluğa erişmesinin kesinlikle yakın olduğu ve mümkün olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ablasının bebeğinin dişinden bir diş daha çıkardığını gören kişi kendisini çok iyi yetiştireceğine, mal varlığı ile veya namı ile insanlar arasında çok popüler olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında bazı durumların çok iyi olacağına, kişinin kendisinin tırnakları ile elde edeceği, adım adım başarı ile geleceği güzel noktaların olacağına, farklı girişimler içerisinde olarak kendisine hayatta güzel bir sıfat edineceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin edindikleri bilgiler neticesinde ve okudukları okulları başarı ile bitirme gayesi sonucunda kendisine hayat içerisinde çok özel ve güzel noktalara taşıyacağına, kişinin geleceği noktanın çok farklı durumları sergilediğine, başarılı bir kimlik edinerek hayat akışı içerisinde insanlardan saygı göreceğine, kendi saygın yapısı ile sevgide aynı zamanda görerek mutlu olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin zaman içerisinde geldiği konumu ve edindiği tecrübeleri piyasa içerisinde ki işlere uyarlaması sonucu büyük bir şöhret ve mal sahibi olacağına, insanlar arasında hem varlıklı, hem kaliteli hem de başarılı olarak anılma onuruna sahip olacak nadir kişiler içerisinde yer alabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında akrabalarından birisinin bebeğinin dişinden bir diş daha çıkardığını gören kimse, rüyasında gördüğü kişinin nitelikli bir kişi olmasına sahip olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin rüyasında gördüğü akrabasının geleceği güzel noktaları öncesinde sezmesine neden olacağına, hayat skalası içerisinde başarılı olmasını izleyeceğine, kişinin rüyayı gören kişiye iyi davranması ile güzel arkadaşlıklar ve akrabalık ilişkileri sergileyeceklerine ve rüyayı gören kişiye yardımının olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin her ortam içerisinde kendisini geliştirme gayelerinin olacağına, kendisini geliştiren kişilerin her ortam içerisinde dikkat çekebileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini tatmin edecek pozisyon içerisinde olduğun anda rüyasında gördüğü akrabasının yardımını alacağına daha iyi yerlere gelebileceğine ve omuz omuza vererek klasman atlayacakları şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin rüyasında gördüğü bebeğin ailesi ile büyük gelişim içerisinde olacağı direkt olarak aksettirilmekte olup, çocuğunda geleceğinin parlak olacağı hatta aile içerisinde çocuk yoksa ya da az ise daha çok çocuk sahibi olabileceği vurgusunda yapan bir rüyadır.

Rüyada Bebeğin Dişi ile Oynaması

Rüyasında bebeğin ön dişi ile oynadığını gören kişi, kendisi veya aileden birisinin sanatçı olacağına veya sanat ile uğraşacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin sosyal durumlarına veya ekonomik bakış açılarına göre değişkenlik göstererek sanatçı olabileceklerine veya rüyasında gördüğü bebeğin veya ailesinden birisinin sanat ile meşgalesi olacağına, sanata önem vererek genel anlamda hayatını sanat ile devam ettireceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kişilerin her ortam içerisinde kendilerini farklı bakış açıları ile belli edeceklerine, ortam içerisinde farklı olmaları nedeni ile sanatçı bakış açısı vurgusu yapılacağına, sanatın dallarından olan herhangi bir meslek dalı içerisinde önde gelen isimler içerisinde yer alabileceğine ve ailesi içerisindeki bireyleri sanata yönelterek hem ruhlarını hem hayatlarını terbiye etme mantığı içerisinde olunacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin her ortam içerisinde olmaları mutluluk sebebi olarak görülecektir. Kişinin rüyasında gördüğü bebek sanatçı olabileceğine, sanatçı olarak geliştirilmesinde rüyayı gören kişinin katkısının olabileceğine ve ileride çok büyük işler yapan bir mimar veya ressam gibi stilist işler peşinde olabileceğine, gelişimi ifade eden rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyasında kendi bebeğinin dişi ile oynadığını gören kişi, hayatta olan veya doğacak olan çocuklarının sanata etkisi ve ilgisi olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam standartlarında farklı dereceler olacağına, hayatını sanattan uzak olarak geçireceğine, çocuklarının eğitimine katkısı olacağına ve çocuklarından birisinin kesin olarak sanatsal yeteneğinin olacağına ve rüyayı gördükten sonra çocuğundaki ilgiyi meslek haline getirmesi için büyük çaba harcayacağı şeklinde ifade edilmektedir. Ne kadar idealist bir çocuk yetiştireceği ve çocuğun aldığı terbiye ile kendi vasıflarını birleştirmesi sonucu ileriki zamanlar da çok büyük işler gerçekleştireceğine, kendisine olan güveni sayesinde birçok büyük işlerde bulunarak aktif bir şekilde yaşamını sürdüreceğine ve rüyayı gören kişiye büyük yardımları olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında akrabasının bebeğinin dişi ile oynadığını gören kişi, kişisel olarak sanat eğitimi alacağına veya aile içerisinde olan birisine sanat eğitimi aldırarak yetiştireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin sanatsal becerisi olacağına ya da aile içerisinde olan birisinin sanata olan ilgisine destek vererek, profesyonel bir planlama içerisine gireceğine; kişinin girdiği ya da gireceği planlama sayesinde büyük gelişmeler sağlayacağına, hayatını sanat sayesinde kazanarak yeteneğini geliştirme ve büyük işler çıkararak herkes tarafından kabul gören bir saygınlık kazanacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyada bebeğinin dişi ile oynadığını görmek her sistem içerisinde bulunma gayesi ile yeni sanat içerikleri içerisinde aktif olarak yer alacağına, sıkı bir çalışma ile kendisini çok daha iyi yerlere gelme amacı ile geliştirmeye devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yeni düzen olan dijital dünyaya girmeleri gerektiği şeklinde yönlendirmeyi rüyayı gören kişi yapacağına, rüyayı gören kişinin kendisi veya ailesi içerisinde yer alan birisinin sanatına destek vermesi mükemmel derecede bir döngü yaratacağına, yarattıkları döngü sayesinde mutlak bir kalite oluşturabileceği şeklinde ifade edilmektedir. Rüyayı gören kişinin desteklediği bir sanat projesinin de olabileceğine, sanat veya sanatçı merkezli bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyasında bebeğin olmayan diş ile oynadığını gören kişi, çok sabırlı olacağına ve umut ederek istedikleri için sabır etmesini çok iyi bileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında belirli standartları olacağına, hayattan ne istediğini ve istediklerini nasıl elde etmesini iyi bilen bir kişi olacağına beklentilerini beklediği yerden debilde kaliteli bir yaşam standardı yakalayarak çalışma amacında olan birisi olacağı göndermesi yapan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. 

Rüyayı gören kişilerin ümit ettiği, gelecek planlaması içerisinde umutla beklediği durumların var olacağı ya da yakın zaman içerisinde bir isteği olarak onu gerçekleştirmek için çok çalışacağına, insanlardan veya hayatta ki bazı durumlardan kaynaklı isteğin gerçekleşmesi için zamanın gerekli olduğuna, zaman ile gerçekleşecek olan durum sayesinde kişi beklemeyi bileceğine ve mutlu olmak için çok büyük bir gelişim sağlayacağı ve umut etmekten vazgeçmeyeceği şeklinde ifade edilmektedir. 

Rüyayı gören kişinin isteklerinin çok olmaması, isteklerin gerçekleşmesinin güç olmaması ve bazı etkenler rüyayı gören kişinin başarılı olmasına ve hayalini kurduğu düşünce durumlarına hızlıca erişerek yaşamını devam ettireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Bebeğin Dişinin Kırılması

Rüyasında bebeğin ön dişinin kırıldığını gören kişi, hayırlı bir evlat sahibi olacağına, kendisini veya bebeğinin yaramaz olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gelecekte evladının nasıl olacağı şeklinde fikir edinmesi ve durumu özetleyen bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Kişilerin çocuk sahibi olacaklarına veya var olan çocuklarına ilgili olacaklarına fakat çocukların yaramaz ve bir o kadar da akıllı olacakları, yaramaz olma nedenleri fazla akıllı olacakları şeklinde rivayet edilen, günahı ve sevabı bilen bir evlat olmasından dolayı çok hayırsever olacağı şeklinde ifade edilmektedir. 

Rüyada ön dişinin kırıldığını görmek rüyayı gören kişilerin ailesinden çok iyi terbiye aldığına, çocuklarına aldığı terbiyeden daha iyi bir terbiye vererek daha kaliteli nesiller yetiştireceğine, insanlara olan güvenleri sağlama konusunda sorun çekmeyeceklerine, mantıklı hareket ederek büyük bir hayat yapmasalar bile belirli yaş aralıklarında çok hata yaparak çok yaramaz olacakları şeklinde yorumlanan rüya; rüyayı gören kişinin vakti zamanı geldiği zaman durulacağına, herkese yardım eden örnek bir kişi olacağı şeklinde ifade edilmesi ile sonlanmaktadır.

Rüyasında bebeğin arka dişinin kırıldığını gören kişi, çok yardımsever ve cömert olacağına ve insanların dertleri ile ilgilenerek tebrik edilecek bir yaşam sergileyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin çok iyi bir yapısının olacağına, ailesinin de aynı derecede olarak aldığı eğitim ve yetiştirilme tarzı sayesinde kendisini çok iyi koordine ederek çok mutlu olmak için çok yardımsever olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin belirli hedefleri olduğuna, kendi ayakları üstünde durma hedefleri arasında olduğuna, insanların halinden anlayarak insanların ne düşündüğünü hissederek insanlara yaklaşacağına ve insanlara yardım ederken insanları üzmemeye çalıştığına, yardım ettiği ya da edeceği kişilerin maddi sorunların olmayacağına ya da olsa bile insanlara bu algıyı vermekten kaçınacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin belirli bir zaman sonra çok iyi kazançlarının ve birikimlerinin olacağına kişilerin birikimlerine dokunmadan insanlara yardım etmek amacı ile kullanacağına ve insanlara yardım ettikçe mutlu olduklarını anlayan kişilerin çok iyi bir konum elde etmelerinde içlerinde olan insan sevgisi ve yaşama gayesi olacağı şeklinde ifade edilmektedir. 

Rüyayı gören kişinin yardım ettiği ve her daim yanında olduğu bir kişi sayesinde hayatta çok iyi yerlere geleceğine ve iyiliği ile insanların gözünde çok değerli olan rüya sahibinin çok daha iyi mevkilere gelmesi ile insanlardan gördüğü saygının kat ve kat artabileceğine dikkat çeken bir rüyadır.

Rüyasında kendi bebeğinin dişinin kırıldığını gören kişi, her ortam içerisinde kendisine güvenmesi ve gücü ile ortaya çıkacağına ve her manada kudretli olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin kendisini yetiştireceğine belirli çevreler tarafından çok dikkat edileceğine, ailesi sayesinde çoğu ortama ve konuma direkt olarak gelmesi ile çok alanda söz sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin kendilerine olan güvenleri, aldıkları eğitimler ve hayat içerisinde erken yaşta ettiği ya da edeceği konumun ailesinin gücü, soyadı ve maddi güçleri ile direkt alakasının olacağına, maddi olarak sorun yaşamayacak olan rüya sahibinin manevi olarak sorunları ara sıra ailesi ile olsa bile genel olarak değerlerine ve birbirlerine bağlı kişilerin muhtemel olarak hissettiği durum güven olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin her ortam içerisinde ön planda olacaklarına, kudretli olmak için planlı hareket edeceklerine, yaşam içerisinde kuvvetli olmak adına tüm eğitimi ve gelişimi sağlamak zorunda olacağına ve zamanı geldiği zaman gücü, kuvveti ve kudreti ile insanları yöneterek isminden söz ettireceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında akrabasının bebeğinin dişinin kırıldığını gören kişi çok iyi birisi olacağına, hayat içerisinde güçlü bir pozisyonda olarak gücünü iyilikten yana kullanacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin içlerinde hep iyilik olacağına, insanlar hakkında ön yargılı olmadan hep iyilikle yaklaşacağına tanısa da tanımasa da insanların faydasına olacak her durum için elinden geleni direkt olarak yapacağına, insanları uyarmayı seveceğine ve ısrarla insanları uyarmaktan vazgeçmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kişilerin güçlerini iyilikten yana kullanmaları için önce güçlenmeleri gerekeceğine, güçlenmek adına eğitimden, sanattan, maneviyattan ve tüm hayatın kurallarından vazgeçmeden savaşacağına ve devamlı büyük düşünerek, büyük adımlar atabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin iyilik peşinde koşması ve aynı zaman içerisinde büyük düşünerek güçlü birisi olması kişiye kuvvet vereceğine, edindiği kuvvetle içinde olan iyilik duygusu ile çok sevilen birisi haline geleceğine ve mutlu olmaktan kaçmadan çok büyük işler başarabileceği şeklinde nitelendirilmektedir.

Rüyada Bebeğin Dişinin Sallanması

Rüyasında tanıdığı bir kişinin bebeğinin dişinin sallandığını gören kimse, tanıdığı ailenin sıkıntılar içerisinde gireceğine tanıklık edecek, yardım etmek için uğraşacağına ve zorlukları atlatmalarına destek olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin rüyasında gördüğü bebeği tanıdığına, tanıdığı bebeğin ailesine yakın olduğuna veya rüyayı gördükten sonra daha yakın olacağına sıkıntı içerisine düşecek olan ailenin, sıkıntılı günler geçireceğine, maddi olarak sıkıntılı günler geçiren ailenin en kısa sürede toplaması için zamana ve bir miktar nakit paraya ihtiyaç duyacağına ve mutlu olmak için çabalamanın ötesinde güzel günler görmek için yardımcı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyayı gören kişilerin iyi niyetli olması zaman zaman kaybetmesine fakat genel olarak insanların takdirini ve gönlünü kazanmasına neden olmaktadır. İnsanların her ortam içerisinde dikkat çekici olacağına, dikkat çekmek için uğraşmadan popüler olabileceğine ve büyük işler başarabilmenin tadını veren bir rüya olarak ifade edilmektedir. 

Rüyayı gören kişinin yardımları ile maddi ve manevi olarak ailenin yanında olması ile yaşadığı maddi problemlerin veya manevi problemlerin üstesinden gelebileceği şeklinde nitelendirilmektedir.

Rüyasında kendi bebeğin dişinin salladığını görmesi, aile bireylerinin ve rüyayı gören kişilerin mutlu olacağına ve uzun ömürlü olarak hayatlarını devam ettireceklerine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayırlı evlatları olacağına, aile içerisinde huzur olacağına, huzur elde etmek için uğraşmayacağına, hayatı kuralına göre oynayarak güzel günler görülebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kişilerin rüyasında gördüğü kız çocuklarının ve kendi çocuklarının ömür göndermesi olduğuna, ömürlü olan kişilerin mutlu olmak için sebepleri olacağına, ailesinde ve bulunduğu çevre içerisinde mutluluk naralarının eksik olmayacağı şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Ayrıca bkz: Rüyada Diş Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri, Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Bebeğin Diş Çıkarması

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler