Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bebek Altı Temizlemek Görmek

112

Ayrıca bkz: Bebek Bakmak, Bebek Emzirmek, Bebek Ağlaması, Bebek Sevmek

Sıkıntılı dönem içerisine girileceğine, sıkıntıların çok uzun süreli olmayacağına, ertelenen işlerin hallolması ile huzurlu bir dönem içerisine girileceği şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyasında bebeğin altını değiştirdiğini gören kimse, ufakta olsa sıkıntılar ile karşılaşacağına ve sıkıntılardan kaçmak yerine üzerine giderek halledebileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yapısal olarak çok güçlü olması, manevi olarak kendisini yetiştirmiş olması birçok sıkıntıları atlatmasına, olayların üzerine giderek sıkıntıların çözüme kavuşmasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebeğin altını değiştirdiğini görmek kişilerin farklı yapılaşma içerisinde olabileceğine, ufak tefek sıkıntılar olarak görülen sıkıntıların kişilerin yaşam biçimlerine, kalitelerine ve zamanı kullanma durumlarına göre değişeceğine, herkesin sıkıntısı farklı olabileceği fakat ortak duygunun sıkıntıların üzerine giderek ortadan kaldırılabilecek yapıda olunması şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin çekeceği sıkıntıların çok uzun sürmeyeceğine, çektiği sıkıntıların üzerine gitmesi kişiyi ferah bir sonuca sürükleyeceğine, kişinin mutluluğa erişmesine ve sıkıntılardan kurtulmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin çok yoğun bir iş temposu olacağına, başında olan birtakım işleri erteleyeceğine, hayatında olan kişiler ile görüşmelerini, uzakta olan kişileri veya birçok kişiyi hayatında belirli bir noktada tutma gayesi olacağına, gayesine göre hareket ederek insanlar ile belirli bir seviyede ayrıca belirli aralıklarda görüşeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişi çalışma hayatında var olması, zamanı iyi kullanarak zamanında güzel işler çıkarmasından ve işlerine sahip çıkarak kendisine çok iyi bir yaşam kuracağı şeklinde ifade edilmektedir. Huzurlu çalışma ortamlarında yer alacağına, öncelikli olarak keyifle çalışması kişi için ölçüt olduğuna ve huzurunun olması başarıyı da getireceğine inanarak ona göre hareket ettiği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişi bekâr ise; hayatında uzun bir süredir kimse olmadığına ve aramadan hayatına bir kişi gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin belirli bir standardı olduğuna ya da gönlünde atamadığı bir gönül yarasının olduğuna, karşısına karşı cinsten hayırlı bir kişinin çıkmadığına ya da çıkanlarında istemediğinden dolayı terslediği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebeğin altını değiştirdiğini görmek tabiri kişilerin uzun süredir kimse hayatında olmadığına, hayatında olmayan aşk ve sevgi duygularının yalan olduğuna inandığına ve karşısına çıkanların bu duyguya kendisini inandırarak olaylardan uzak kalma arzunun olduğu şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin uzun süredir hayatında var olmayan ilişki ve sevgi ikileminin hayırlı kişilerin karşısına çıkması ile var olacağına ve var olan durumdan ötürü rüyayı gören kişilerin ilişki başlangıcı yapacağına, yapacakları başlangıçlar ile kendilerini mutlu hissedecekleri şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin, bazı zaman çok savurgan ve gailesiz olabileceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin çok farklı düşüneceğine, olayların üstüne düşmeyerek ilerisini düşünmeden basit düşünceler içerisine girebileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin havai olarak adlandırılan, anlık olayların değerlendirilmesi sonucu uzak olan kavramlara inanarak kendisini de inandırdığı gibi çevresini de inandırarak yaşayacağına ve yaşamında var olan uçuk davranışların, harcamaların ve yaşam kalitesinin rüyayı gören kişiye sorun oluşturacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebeğin altını değiştirdiğini görmek ne anlama gelir kişilerin olduğundan farklı davranması veya insanlara kendini o şekilde tanıtması farklı ortamlar içerisinde sorun yaşamanıza ve durumları değerlendirerek farklı bir kişiliğin oluşmasına neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişiler hayal dünyası içerisinde yaşayabileceğine, kendilerinden beklenmedik hareketler içerisinde bulunarak çok harcama yapacaklarına ya da yapacakları harcamaları bilinçsiz bir şekilde yaparak zor durumda kalabilecekleri şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişi bazı rivayetlere göre neşe içerisinde bir hayat sürebileceğine, karşısına çıkan aksilikler elbette olacağına fakat aksiliklerin bile hayırlısı ile çözüme kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin kalbinde bir kötülük olmadığına, kendisine göre bir düşünce yapısı olduğuna ve kendi yolunda ilerleyerek kendi hayatını kurma çabasının var olduğuna ve çabalarının karşılığını hayırlı bir hayat ile alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebeğin altını değiştirdiğini görmek İslami tabiri kişilerin neşe içerisinde geçen bir hayatı olacağına, gönüllerinden geçenleri gerçekleştirmek için önce Allah adamı olma gayeleri olacağına, gayelerine uygun hareket ederek mutlu olma çabalarının var olacağına, çabalarına ek olarak kendi çizgisinde yürüme isteğinin var olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin yukarıda da belirtildiği gibi neşe içinde bir hayat süreceğine ve karşısına çıkacak olan aksiliklerin kısa süre içinde çözüme kavuşup kişi için sıkıntı oluşturmayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Bebek Bezi Değiştirmek

Rüyasında kız bebeğinin bezini değiştiren kişi, kendi aile hayatı veya sabırlı bir yaşam şekli olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin kendi yaşam düzeni içerisinde hareket etmesi kişiye huzur vereceğine, huzur alan kişilerin mutlu olma gayesi ile hareket edeceğine, hareketlerine uygun olarak aklına gelen birkaç eşya alabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin genel olarak aile hayatında birtakım eşya eksikliği olabileceğine, eksik olmasa bile aklına gelen birkaç durumu gerçekleştirmek için küçük tarzlarda eşyalar alacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kız bebeğin bezini değiştirmek ne demek rüyayı gören kişilerin küçük ev eşyaları almasına ya da farklı düşünceler içerisine girerek evli olanların eşlerine, bekâr olanların annesine ya da gerçekten hak ettiğini düşündüğü birisine değerli bir hediye alacağına, alacağı hediye gerçekten hem manevi açıdan hem de maddi açıdan çok değerli olacağına ve değerli olmasından ötürü ziynet eşyalarına önem verilecek kapasite içerisinde olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında erkek bebeğinin bezini değiştiren kişi, büyük bir sorumluluk alacağına, aile hayatında veya iş hayatında alacağı sorumluluklar sayesinde sıkıntılar ile karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı sıkıntılar içerisinde olabileceğine, sıkıntılarına neden olacak durumların beklemediği ya da planlamadığı durumlardan olacağına, beklemediği ya da planlamadığı olaylar sürecinde kişi kendisini koruyamayarak, birçok hata yapabileceğine veya zaaf göstererek sorun yaşayacağı durumlar içerisine düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kişilerin istikrarlı ve standartlarını koruduğu bir hayatı olduğuna, hayatında planlı yaşamadığına veya planların dışına çıkmaktan hoşlanmadığına, hoşlanmadığı durumları bir bir yaşayarak sorun yaşayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin evli olmama durumunda evleneceklerine, evli olan kişilerin çocuk sahibi olacaklarına ya da işinde sabit yaşam olan kişilerin farklı bir iş yükü elde edecekleri şeklinde ifade edilmektedir. Belirtilen sebeplerin hepsinde kişi farklı bir dönemece gireceğine, var olan sorumluluklarına ek zorluklar geleceğine ve rüyayı gören kişinin bu zorluklara hazır olmaması, sorun yaşamasına belirli süre mutsuz olmasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yeğeni olan bebeğin bezini değiştiren kişi, çok emek vereceği bir döneme gireceğine ve istediği durumun gerçekleşmesi için çok çalışmasından dolayı meşakkatli yolda başarı elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi genel olarak bir isteği olduğuna, birtakım olayları atlattıktan sonra bir sınav vermesi gerektiğine veya bir rütbe alması gerektiğine ve gereklilikleri yerine getirme amacı ile birtakım girişimler içerisinde yer alması için dişini sıkarak çalışmasının gerektiği vurgusu yapılan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında bir bebeğin bezini değiştirmek kişilerin eğitim hayatı süresi boyunca çok çalıştığına, kendisini yetiştirme ve kafasında olan planlama ile gayelerine ulaşma amacında olduğuna, amacına uygun olarak hareket ederek, meşakkatli yollara gireceğine ve gireceği yılların meşakkatli olmasını bilmesi erişeceği hedefteki durumların mutluluğu olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin yeni bir çalışma temposuna girmesi, zorluklar ile karşılaşmasına, az uyuyarak çok çalışarak, istikrarı bozmadan isteyerek yeniliklere ayak uydurmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişi emeklerinin ve çektiği sıkıntıların karşılığını layık ile alacağına ve yıllardır istediği konuma geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kardeşi olan bebeğin bezini değiştiren kişi, iş hayatında olacağına ya da iş hayatına belirli bir noktadan başlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çalışma azmi olduğuna veya çok çalışarak kazanma hırsının var olduğuna, var olan hırsın çok çalışma azmi ile birleşmesi ile başarılı bir gelecek inşa edileceğine, inşa edilen geleceğin rüyayı gören kişiye birçok farklı zaman diliminde sıkıntıları olacağına, fakat daha iyi koşullarda çalışma ve yaşama keyfi vereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kardeşinin bebeğin bezini değiştirmek ne anlama gelir kişilerin çok daha iyi ortamlarda çalışma isteği veya gelecekte istediklerini alma gayesi çok çalışmasına, çok çalışarak fırsatlara yürüme, karşısına çıkan fırsatları her koşulda kabul ederek mutlu olmasına neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin iş hayatında olması kesin olarak bakılacağına, iş hayatında kendi işine sahip olanların çok daha hızlı adımlar atacağına, karşısına çıkan fırsatlarda hızlı kararlar alması ile çok daha iyi imkânlara kısa süre içerisinde belirli zahmetler ve bedeller ödeyerek geleceğine, ödeyeceği bedeller sayesinde rahat edeceği, kendi işine sahip olmayarak çalışma pozisyonunda olan kişilerin de karşısına çıkan fırsatlar neticesinde konum yükseleceği, maddi olarak daha iyi gelir elde etmesi mutlu olmasına ve iş fırsatlarının çıkmasına gebe olacak ortamların var olmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında doğmamış bebeğin bezini değiştiren kişi, çok kararlı olmadığına ya da olamayacağına, kararlarının arkasında duramamasından dolayı sıkıntılar çekeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin kararlı bir yapısı olmaması, ne istediğini bilmemesi veya farklı açılardan değerlendirerek ne istediğini bilmediğinden dolayı hedefsiz olarak yaşaması, zayıflıklar göstermesine, çok çabuk fikir değiştirerek kendisini ve çevresindekileri zor duruma koyacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişilerin kişisel olarak kendisini geliştirmesinin gerekliliğine vurgu yapan bir rüya olarak rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin inanç duygularında zayıflık olduğuna, çok çabuk fikir değiştirmesi yaşamında zaaflar olmasına ve aynı şekilde dininde oluşan zayıflıktan ötürü, kişinin acı çekerek mutsuz olmasına ve mutsuzluğuna ek olarak çok çabuk fikir değiştirdiğinden dolayı ve kafa karışıklığı yaşamasından ötürü inancında zayıflık olacağına ve boşlukta olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Bebek Yıkamak

Rüyasında banyoda bebek yıkadığını gören kimse, hayatında beklenmedik durumlar ile karşılaşacağına, köklü değişikliklerin ortaya çıkacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin belirli bir yaşam düzeni olduğuna ya da var olacağına, düzenini kurduktan sonra hayatında belirli bir süre içerisinde değişiklik meydana gelebileceğine ya da geldiğine, meydana gelecek olan değişiklikleri kişinin hazır olmaması sorunlar yaşamasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada banyoda bebek yıkadığını görmek kişilerin farklı bir sistem içerisinde var olması, kendisine bir düzen kurarak sabit yaşam düzeni içerisinde yer alması, köklü değişikliklere hazır olmayarak hatta hiçbir plan yapmadığından dolayı çok kötü günler geçireceğine özellikle rüyayı gören kişilerin genç yaşta olması, hayatında oluşacak olan farklılıkları kaldırmasının güç olmasına neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin genel olarak çok tutumlu bir tavrı olduğuna, tavrına uygun olarak yaşayarak geleneksel yapısı ile yaşadığı yer ve mekân başta olmak üzere tüm alanlara sahip çıktığına ve hâkim olduğu konulara var olmasına rağmen, hayatında köklü değişiklik olacağına kişi bu değişikliğe göre bütün planlarını yeni baştan yapmak zorunda kalacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında hamamda bebek yıkadığını gören kimse, çok tutumlu ve klasik yaşam düzeni içerisinde olacağına, beklemediği bir anda değişiklik yapmak zorunda kalacağına delalettir. Rüyayı gören kişi yeniliklere açık olmadığına, çok çalışarak başarı odaklı hayatını kurmak istediğine, erişmek istediği hayatını kurduğu zaman çok istediği yaşam düzenine ulaşacağına veya kesin olarak ulaştığına, eriştiği yaşam düzenin bozulmasını istemeden hayatını devam ettirme isteği içerisinde olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada hamamda bebek yıkadığını görmek kişi köklü değişikliği bireysel olarak göze alamayacağına, hatta öyle bir istek karşısında yıkılacak kadar güçsüz bir yapısının var olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin eğitim hayatında olması farklı okulları kazanmasına, eğitim hayatında eğitici olarak var olması farklı alanlarda çalışmasının gerek olmasına, devlet bünyesinde çalışanların aniden farklı alanlara çekilerek farklı illerde yaşam sürmesine neden olan durumların ortaya çıkacağı ve her anlamda rüya sahibinin yaşamının yeniliklere açık olması gerektiğini vurgulayan bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyasında kendi bebeğini yıkadığını gören kimse, belirli standartları sağlayacak şekilde hayatını kurma gayesi içerisinde olacağına ve beklemediği bir zaman dilimi içerisinde talihin değişeceğine delalettir. 

Rüyayı gören kişilerin farklı bir iyi niyet sembolü olacağına, kendisini düşünmesinden doğal bir olayın olmadığına, kendisini düşünmesinden farklı olarak çevresindeki insanları da kesin olarak çok düşüneceğine, kendisini düşünmesi genel olarak bencil olduğu fikri verse de insanlara yapacağı yardımların çok olacağına ve imkânları dâhilinde maddi ya da manevi olarak yardımsever olacağına, yaptığı yardımların Allah katında bir mükâfatı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebek yıkadığını görmek tabiri kişi çok iyi niyetli hamleler içerisinde olacağına, yapacağı iyi niyetli hamleler sayesinde birçok kişinin hayatının değişmesine neden olacağına, maddi ya da manevi olarak fark etmeksizin çok iyi düşünerek bir insanın sonra da evrenin akışını değiştirmeniz mümkün olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada bebek yıkadığını görmek ne anlama gelir rüyayı gören kişilerin birçok insanın hayatına kelebek etkisi oluşturmasından sonra, beklenmedik bir şekilde kendi hayatında farklılıklar olacağına, genel olarak düzeni yerinde olan rüya sahiplerinin, farklı bir düzen içerisine girebileceklerine, gönül ilişkilerinde veya iş hayatlarında beklenmedik bir anda talihin değişeceğine, karşısına çıkan olan talih bir kişi veya iş olabileceği gibi bir dost olarak görülebilmektedir. Kişilerin talihin değişmesi, daha çok mutlu olarak hayatının akışında var olan hataların ortadan kalkmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında tanımadığı bir bebeği yıkadığını gören kimse, çok çalışacağına, çalışmalarında maddi kaynakları yatırımların var olacağına ve belirli gelişmelerin maddi olarak ortaya çıkacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında bir iş olacağına, iş hayatına önem vererek günlerini geçireceğine, iş hayatında yükselmek ya da daha iyi yerlere gelerek saygınlık kazanmak için birçok çabasının var olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bebek yıkadığını görmek nedir kişilerin farklı çalışma stilleri olacağına, rüyayı gören kişinin çalışma azmi olması çok çalışarak büyük hedefler belirlemesine neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin maddi gelişmeler olmasına vesile olacak olaylara adım atacağına, atacağı adımlar doğrultusunda muhteşem gelişmeler yaşanmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin maddi gelişmeler yaşaması daha çok gelir elde etmesine, buna odaklı olarak rüyayı gören kişilerin ve ailesinin başta olmak üzere yakınlarının çok iyi yerlere geleceğine ve huzur içerisinde yaşanacak bir ortam için çabalayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin ayrıca huzurlu bir ortam için ailesi ile kendisine taşınmaz alacağına, huzurla hayatını sürdüreceği bir ev ya da benzeri gayrimenkulün kişiye nasip olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında yeni doğmuş bebek yıkadığını gören kimse, çok iyi niyetli olacağına genel olarak kendi işlerinde olması, kimseye karışmayan bir tavrı hayırlı gelecek elde etmesine neden olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin klasik bir yaşam tarzı ve düzeni olduğuna, tarzına ve düzenine el değmeden genel olarak ortak fikirler ve çabalar içerisinde olacağına, kimsenin hayatına karışacak hamleler içerisinde olması, düşmanın olmamasına ve rüyayı gören kişinin sevenin çok olmasından ötürü hep işlerinin iyi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş bebek yıkadığını görmek kişilerin kendi yaşam standardını oluşturması ve standardını koruma isteği ile hayatına devam edeceğine, aldığı ya da alacağı eğitim ile başarılı olmaya çalışacağına genel olarak eğitimine uygun olarak bir hayat konumlandırarak iş hayatını var etmeye çalışacağına, kimseye zararının olmaması durumları değerlendirerek farklı olarak hissetmesine neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin hayatında çok güzel ve büyük bir değişiklik olacağına, kendi yaşam düzenin seyrederken birden farklı düşünceler içerisine gireceğine, karşısına çıkan fırsatı değerlendirerek başarılı olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Bebek Altı Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Genellikle genç yaştaki kadınların görme ihtimali olan bir rüya olarak ifade edilmektedir. Gelecekte bebek sahibi oldukları zaman kadınların verdikleri tepkileri ölçme veya kendilerini buldukları konumları değerlendirmesi ile bilinçaltı olarak ortaya çıkan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bebek altı temizlemek genç veya bekâr bayanların bilinçaltlarında oluşan bebek sahibi olma düşüncesiyle ilintilidir.

Rüyasında bebek altı temizleyen kişi, genel olarak genç yaşta olacağına, evli olmayacaklarına kendilerini aile hayatında nasıl görecekleri düşüncesinde olacaklarına delalettir. Rüyayı gören kişilerin bebek sahibi olma isteğinin bebeğe bakma isteğinden ağır olma durumunu tetiklemekte olup, bebeklerin özellikle genç kadınlara çok büyük yükümlülük hatta bakamayacakları birer sorumluluk olarak gelmektedir. Kişilerin farklı düşünerek farklı hayaller peşinde olması nadir durumlar içerisinde haklı çıkmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Genel olarak rüyanın psikolojisi, kişinin hayatında olacak olan ya da olmasını istediği temelli değişiklere yorulmaktadır. Bebek altı değiştirmek psikolojik olarak da kişinin yaşamında çok büyük bir değişiklik olması isteğine, değişiklikleri hem istemesi hem de alacakları sorumluluklardan tereddüt etmesi sonucu bilinçaltının baskısı sonucu farklı konumlarda rüyanın görülmesine neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Bebek Altı Temizlemek

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler