Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bebek Görmek

81

Rüyada bebek görmek hayırlı ve güzel haberler şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada görülen bebek eğer ağlıyor ise yeni işlerinizde ticaretin de yer alacağına ve burdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada bebek sevmek, bebekle oynamak farklı diyarlardan size gelecek olan havadislere işaret eder.

Rüyada görülen bebek kimsesiz ise gurbetteki bir yakınınızdan size düşecek olan güzel bir dünya malına veya bulunduğunuz şehir dışından size gelecek kazançlı bir işe yorumlanır. Kundaklanmış bir bebek görmek, çocuklarınızdan veya çok yakınınızdan size yarayacak bir davranış görmenize işaret eder.

Rüyada bebeği birinin emzirdiğini görmek yakın çevrenizle ilgili basit ağız dalaşları ve kırgınlıklar yaşayacağınıza delalet eder. Yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek, açılan kapıları doğru düzgün değerlendiremeyeceğinize işaret eder.

Rüyada sesi çıkmayan veya ölü bir bebek görmek sıhhatinizde bir takım sorunlar yaşayacağınıza delalet eder.

Tiflisi Tabirleri: Çağdaş Ulema: Bebek görmek; genel olarak hayırlı haberlere işaret eder.

Rüyada bebek doğurmak, yeni kısmetlerin kapınıza geleceğine delalet eder. Doğmakta olan bebek görmek, eşleriyle sorun yaşayacak erkeklere, durumunda iyileşme yaşayacak olan fakire, yolda kalmışlar ve memleket dışına satış yapan tüccarlar için ise memleketlerine dönmeye işaret eder.

Rüyada tanıdığınız bir bebeği süt emerken görmek, bebeğin annesinin keyfinin yerinde olacağına, sıkıntısından azade olacağına işaret eder.

Rüyada bebeğe isim koymak, hayatınızda yaşayacağınız olumlu veya olumsuz yeniliklere delalet eder. Rüyada bebeği uyurken görmek, geleceğinizden endişe etmeyeceğine, güzelliklerle dolu olacağına yorumlanır.

Rüyada bebeği oynarken görmek, mutlu günlerin sizin hayatınıza gireceğine işaret eder.

Rüyada zayıf bebek görmek, aile içinde veya iş ortamında bazı sorunlar yaşayacağınıza, huzurunuz ve ruh halinizde bazı dalgalanmalarla boğuşacağınıza delalet eder.

Rüyada şişman bebek görmek, hayatınızda hiç yaşamadığınız kadar iyi bir süreçten geçeceğine işaret eder.

Rüyada ölmek üzere olan bir bebek görmek, ummadığınız, kendinizden beklemediğiniz bir işte muvaffak olacağınıza işaret eder. Rüyada bebek öldürmek, kendi elinizle kendi kendinizi zor duruma düşüreceğinize ve bundan hayıflanacağınıza işaret eder.

Rüyada bir erkek bebek görülmesi, hayra dönecek bir havadis alacağınıza işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında küçük bir erkek çocuğunu sırtına aldığını görmesi, o kimsenin sıkıntılara düşeceğinin ve derdi yüzünden zayıflayıp hasta olacağına işaret eder.

Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi, o kimsenin bolluk bereket göreceğine, itibarının yükseleceğine, beladan sonra çaresine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada henüz meme emen bir kız çocuğu görmek takdire şayan ve kendisinden hayırlı işler beklenen bir insana işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu bulunduğu yerden aldığını veya onu alıp götürdüğünü, ya da bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer başında bir dert varsa gideceğine veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine yorumlanır.

Rüyanızda çocuk olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; derdinizin artacağına, bir konudan hüküm yiyeceğinize veya hasta olacağınıza yorumlanır.

Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını kaybedip ruhsal bunalıma gireceğine delalet eder.

Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisine meyletmesine ve çocuğunun olmayacağına delildir.

Seyyid Süleyman: Bkz. Çocuk.

Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra gelecek rahatlığa, ferahlığa işaret eder.

Bir kimsenin rüyada küçük yeni doğmuş bebek görmesi, hanede sevince işaret eder. Çünkü çocuklar hanelere mutluluk getirir. Yine bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir havadis alacağınıza işaret eder.

Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder.

İşi olmayan birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, çok uzak olmayan bir zamanda işe gireceğine ve mutlu olacağına delâlet eder.

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler