Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bilezik Görmek

60

Rüyada bekar bir bayanın bilezik görmesi, o kişinin evleneceğine; erkeğin rüyasında bilezik görmesi keder ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada koldaki bileziği kırdığını görmek, sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder.

Rüyada birisine bilezik hediye etmek, rüya sahibinin çeşitli kişilere yardımda bulunacağına işaret eder.

Rüyada kollarında altın bilezik olduğunu görmek, o kişiye bir miras intikal edeceğine yorumlanır.

Rüyada altın bilezik takmak, sevdiğinizin size çok sadık olduğuna işarettir.

Rüyada altın bilezik görmek, o kişinin beklenenden erken bir evlilik yapacağının habercisidir.

Rüyada bileziğin çıkarıldığını görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla arasında bir takım sorunlar çıkabileceğinin habercisidir.

Rüyada bir kadının bilezik takması, mutlu haberler alacağına işarettir.

Rüyada kendisine gümüş bilezik takıldığının görülmesi, kazançlarının artacağına ve ilişkilerinin iyi bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada evli bir kadın kendi kendisine bilezik taktığını görürse, gelir ve mülkünün artacağına; evli bir erkek takarsa da beklentilerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada tanınan ve ünlü bir kimsenin kendisine bir bilezik verdiğinin görülmesi, kendisi veya kardeşinin bir evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada kollarında iki değişik altın bilezik olduğunu görmek, sıkıntı ve darlık çekileceğine işaret eder.

Rüyada kollarına altın bilezik taktığını ve bunların büyük geldiğini gören kişinin, bir müddet keder ve sıkıntıya düşeceği rivayet edilir.

Rüyada kollarında gümüşten bilezik görenin, gelir temininde zahmet çekeceği rivayet edilir.

Rüyada hangi madenden olursa olsun bilezik görmek, kadınlar için koca, erkekler için de kadın birlikteliğine işaret eder.

Cafer?i Sadık?a göre; rüyada bilezik görmek, beş şekilde yorumlanır: Baş olmak, hikmet, hile, keder, evlat ve kardeş.

Rüyada koluna altın bilezik takmak, kıymetli bir eşyasının çalınacağına; gümüş bilezik takmak, ücretli bir işte çalışıyorsa ücretinin veya maaşının kesileceğine; koluna cam bilezik takmak, iş yerinin değişeceğine; bakır bilezik takıyorsa işinden ayrılacağına işarettir.

Rüyada bir bilezik takınmış görmek, sevgilinizin hiçbir zaman sizi terk etmek istemeyeceğine işarettir.

Rüyada başka birini bilezik takmış görmek, rüya sahibinden pek hoşlanmayacağı bir konuda yardım istenebileceğine işaret eder.

Rüyada bir bilezik kaybettiğini görmek, o kişinin bir takım boş hayaller uğrunda üzülmekte olduğuna işarettir.

Rüyada bir bilezik bulduğunu görmek, rüya sahibinin miras yoluyla bir miktar para veya bir miktar arazi sahibi olacağına işarettir.

Rüyada bulunan bir bileziğin sahibine geri verildiğini görmek, rüya sahibinin başından bir takım sürpriz maceralar geçeceğine işaret eder.

Bilezik

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler