Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bina Görmek

66

Rüyada binalar, kubbeler görülmesi, o kişilerin çok kıymetli kimselerle dostluklar kuracağına işarettir.

Rüyada yeni yapılmış bir binayı görmek, çevresindeki umulmadık kişi ve kurumlardan yardımlar alacağına işaret eder.

Bir kimsenin rüyada bir binanın temelini attığını ve yaptığını görmesi; onun kültür ve sanata düşkünlüğüne işaret eder.
Rüyada eski bir binanın onarılarak yenilendiğinin görülmesi, rüya sahibinin refaha ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyasında bilmediği bir binaya girip orada birtakım ölüler gören kimsenin, öz eleştiri yaparak iyi bir insan olma yönündeki faaliyetlerini çoğaltması gereğine işaret edilir.

Rüyada bir evin kimi bölümlerinin yıkıldığını veya yandığını görmek, kendi evinde bir olumsuzluğun yaşanacağına; evinin büyüdüğünü görmek ise bol, bereketli kısmet ve kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada evin belirli bir miktar genişlemiş olduğunu görmek, rüya sahibinin iş ve kazançlarının genişleyeceğine işarettir.

Rüyada kendini bina yapıyor görmek; o kişinin sağlık sorunu yaşamayacağına ve ferah ile sevincinin artacağın işaret eder.

Rüyada güzel ve yüksek bir bina görmek, rüya sahibinin çevresiyle olan ilişkilerinin güzelleşeceğine, iyi bir evlilik yapacağına, hayırlı çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada sağlam ve güzel bir bina görmek, sağlıklı ve uzun bir ömür sürüleceğine işaret eder.

Rüyada kendi evini çamurla sıvadığını ve çamurun yaş olduğunu görmek, rüya sahibinin sorumluluk sahibi ve yardımsever bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada gurbet elde bir bina yaptığını görmek, rüya sahibinin çok sürpriz bir evlilik yapacağına işaret eder.

Rüyada geniş ve yeni bir bina sahibi olduğunu görmek, o kişinin gelirlerinin artacağına ve sağlıklı huzur dolu bir hayat sürebileceğine işarettir.

Yine rüyada güzel ve temiz bir bina görmek, rüya sahibinin anne, baba ve diğer yakın aile fertlerinin sağlık içerisinde yaşayacaklarına işarettir.
Rüyada kırık, dökük ve pis bir bina görmek, aile fertlerinden bazılarının bir takım sağlık sorunları yaşayabileceklerine işaret eder.

Bina

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler