Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Boğazlama Görmek

57

Rüyada herhangi bir kimseyi boğazladığını görmek rüya sahibinin boğazladığı kişiye eziyet edeceğine delalet eder. Sözün aslı, rüyada boğazladığını veya boğazlandığını görmek birçok rüya tabircilerine göre hayra alâmet değildir.

Akrabalarınızdan Birisini Boğazladığınızı Görmek

Eğer akrabalarınızdan birisini boğazladığınızı ve kan çıkmadığını görürseniz, o kimse ile rüya sahibinin aralarında olan akrabalık bağlarının kesileceğine delalet eder. Eğer boğazlama sırasında kan çıktığı görülürse, aralarında birbirlerine yardımcı olacaklarına delalet eder. 

Bir Başkası Tarafından Boğazlandığını Görmek

Bir kimsenin rüyada bir başkası tarafından boğazlandığını görmesi, gam ve kederden sıyrılarak feraha erişeceğine işaret etmektedir.  

Anne veya Babanızın Boğazına Sarıldığını Görmek

Rüyanızda anne veya babanızın boğazına sarıldığınızı görmeniz, onları üzecek bir davranışta bulunacağınıza veya onların izni ve rızası olmadan bir evlilik gerçekleştireceğinize işarettir.  

Küçük Bir Çocuk Boğazladığınızı Görmek

Rüyada küçük bir çocuğu boğazladığını görmek eğer çocuğunuz var ise gelecekte onun meşhur birisi olacağına delalet eder. Küçük bir çocuğu boğazlama sırasında kan çıktığı görülürse, o kişinin anne ve babasına karşı geleceğine veya boğazladığını gördüğü çocuğunun kendisine asi olacağına işaret eder.

Eğer boğazlama esnasında kan görülmezse aralarındaki muhabbet ve sevginin daha da güçleneceğine işaret eder.

Kadını Boğazladığınızı Görmek

Rüyanızda bir kadını boğazladığınızı görmek, o kadına karşı yakınlık hissedeceğinize tabri edilir.

Genç Kızın Erkek Tarafından Boğazlandığını Görmesi

Bir genç kızın rüyasında bir erkek tarafından boğazlandığını görmesi; toplum içinde sosyal hayatı iyi olan bir genç ile evleneceğine ve mutlu, huzurlu bir hayat sürdüreceğine delalet eder.

Kadının Devlet Başkanı Tarafından Boğazlandığını Görmesi

Bir kadının devlet başkanı tarafından boğazlandığını görmesi, eğer rüyayı gören bekâr ise evleneceğine işaret etmektedir.

Bir Annenin Süt Çocuğunun Boğazlanarak Kızartıldığını Görmesi

Bir anne rüyasında süt çocuğunun boğazlanıp kızartıldığını görmüş ise; o annenin çocuğuna eziyet edeceğine işaret eder.

Koyun, Sığır Gibi Eti Yenen Hayvanlardan Birini Boğazladığını Görmek

Bir kimse rüyada koyun ve sığır gibi eti yenen hayvanlardan birini boğazladığını görürse, o kimsenin büyük bir ihtimal evleneceğine yorumlanır.

Kendi Kendinizi Boğazladığınızı Görmek

Bir kimsenin rüyasında kendi kendini boğazladığını görmesi, o kimsenin eşinin (hanımının) kendisine haram oluşmasına; eğer boğazlama anında kan çıktığı görülmüş ise rüya sahibinin eziyet edeceğine, haddi aşacağına ve isyan edeceğine delalet eder.

Bir Adamın veya Kavmin Boğazlandığını Görmek

Rüyada bir adamın veya bir kavmin boğazlanmış olarak görülmesi; o adamın veya o kavmin sapık olduklarına ve bidat işleyeceklerine delaletle tabir edilir.

Boğazlama

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler