Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Boşanmak Görmek

77

Bekarın eşini boşaması bulunduğu durumu terk etmesine, Evli birinin eşini boşaması geçim sıkıntısına, Geçerli bir sebeple eşlerin ayrılması her iki taraf için zenginliğe, Boşandığı eşine dönmek eski duruma avdet etmeye, hastanın iyileşmesine, Boşondığınaa üzülmek veya kızgınlık sonucu boşandığı eşine dönmek işlerin düzelmesine delalet eder.

Ayrıca rüyada Nikah görmek ve rüyada nikah bozmak tabirlerine de bakınız.

Rüyada boşandığını gören erkekse, maddi kazanca, kadınsa evlilikte tartışmalı bir döneme işarettir.

Rüyada boşandığınızı gördüyseniz evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız, bu rüya sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi evli ise kederlenir, bekarsa aşkla ilgili düş kırıklığına uğrar.

Bosanma görmenin yorumunda bir çok tabirciler ayri, ayri yorumlarda bulunmuşlardır.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre: karisini bosadiğini gören zengin olur. Bir rivayete göre bu rüya sahibi çalistigi yerden ayrilir.

Diğer bir yoruma göre de, rüya sahibi memursa isinden atilir. Rüyada karisini kesin surette bosadiğini gören, elindeki işini terk eder ve onu bir daha yapmak istemez.

Rüyasında karisini bosadiğini ve sonra onu kıskandığını gören, tekrar almak için yalvarir. Çünkü yorumculara göre kiskanmak hirstir.

îbn-i Sirin’e göre: rüyasında karisini bosadiğini gören şerefini ve itibarini kaybeder. Eger rüya sahibinin başka bir karisi var-sa malinda eksilme olur. Karisi olmadigi halde rüyasinda karisini bosadiğini görenin eceli yaklasmistir.

Kirmanî’ye göre: rüyada kari bosamak su sekilde tabir olunur: Zenginlik, ortaktan ayrilma, isinden ayrilma, ticaretini terk, malinin elinden çikmasi, istemedigi bir şeyin olmasi, Karisini bosadiğini gören, en sadik bir dostunu şiddetle azarlar veya onu suç-lar. Karisini bosadiğini gören, eger dindar ise, dünyadan elini çeker ahiret için mesgul olmaya baslar.

Ibn-i Kesir’e göre: rüyada esinden bosandiğini görmek, erkekse bulundugu bir işte başarısız olmaya, kadin ise evleneceğine delalet eder.

Abdülgani Nablüsî’ye göre: bosanma rüyası karı koca arasindaki bagin daha da kuvvetlenmesi demektir. Bekar bir kimse rüyada karisindan bosandiğini görürse, bir kiza asik olur. Genç bir kizin bu rüyasi onun evleneceğine işarettir. Bazilarina göre ise; bosanma genellikle iyiye yorumlanmaz. Evli bir insanin rüyasinda bosandiğini görmesi, eger hakikatte bekar ise tanistigi insandan ayrılacağına, evli ise eşinden boşanacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir erkeğin hanımını boşaması, hayra yorumlanmaz. Böyle bir rüya, geçimin daralmasina veya gerçekten ayrilik olmasina ya da ikisinden birinin vefat etmesine işaret eder. Bu rüyayi evli kadin görürse, kocasiyla arasina baska birisinin girmesiyle tartismalarin çıkmasına, dolayısıyla da üzüntülere sebep olacagina, eger rüya sahibi (kadin) hasta ise düşman olarak birbirleriyle yasamlarim sürdüreceklerine işarettir.

Rüyanızda boşandığınızı görmek, evliliğinizde birtakım sorunlar var demektir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınız anlamına gelir.

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler