Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Bozuk Para Görmek

64

Rüyada bozuk para görmek, evlenmeye veya aile içinde duyulacak haberlere işaret eder. Başarısızlıkla netilenecek iş sözleşmeleriniz olacağına ve  âşk hayatında da büyük sorunların sizi beklediğinin göstergesidir.

Bozuk para bulduğunuzu görmek

Bozuk para bulmak, evliliğinizde parasal açıdan problemler çıkacağına fakat kısa süre içinde yaptığınız işlerle ve eşinizin veya sizin işinizde gösterdiğiniz çaba ve gayretle maddi durumunuzun iyiye gideceğine delalettir.

Bozuk para topladığınızı görmek

Rüyada bozuk para topladığınızı görmek, bir arkadaş veya akrabanızın yakın zamanda evlilik haberini duyacağınıza delalet eder.

Bozuk para aldığınızı görmek

Rüyada bozuk para aldığınızı görmek, yakın arkadaşlarınızın aracılığıyla tanışacağınız bir kimse ile bir âşk yaşayacağınıza veya bir arkadaşınızın evliliğine aracı olacağınıza işarettir.

Bir kimseden bozuk para aldığınızı görmek

Rüyada bir kimseden bozuk para aldığınızı görmek, seyahat sırasında duyacağınız bir haber ile ailenizin yanına döneceğinize ve parasal açıdan sizi ilgilendiren konular konuşulacağına delalettir.

Tanıdık birinden bozuk para aldığınızı görmek

Tanıdık birinden bozuk para aldığınızı görmek, sizi rahatsız eden fakat kısa süre içinde yararınıza olacak olan haberlerin ortaya çıkmasına delalet eder.

Birine bozuk para verdiğinizi görmek

Rüyada birisine bozuk para vermek, evliliğiniz ile alakalı sizi şaşırtacak olaylar yaşanacağına ve bu süreçte evliliğinizin, eşinizle ilişkinizin daha kaliteli olacağına yorumlanır.

Bozuk para saydığınızı görmek, evlilik hayatınızın renkleneceğine ve eşinizle aranızdaki iletişimin daha iyi olacağına delalettir.

Bozuk para kaybettiğinizi görmek

Bozuk para kaybettiğinizi görmek, ailenize yeni kişilerin katılacağına ve bu kişilerin başarılarının sonucunda parasal olarak rahatlayacağınıza işarettir.

Bozuk para yediğinizi görmek

Rüyada bozuk para yediğinizi görmek, kısa zamanda bir evlilik haberi alacağınıza veya sizin evleneceğinize işaret eder.

Bozuk parayı yiyen kişi bir başkası ve tanımış olduğunuz bir kimse ise, o kişi ya evliliğinizde size bir konuda yardım eder, ya da onun evliliğinde bir sorununa çözüm bulmasında yardımcı olacaksınız demektir.

Birçok bozuk para görmek

Rüyada birçok bozuk para görmek, evliliğinizin kısa süreceğine, fakat bu durumun sizin hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine ve başarılarınızın artacağına işarett.

Paraları kavanoz veya kumbara içinde görmek

Paraları bir kap, kavanoz veya kumbara içinde görmek, iş veya okulunuzla alakalı bir haber duyacağınıza ve bu haberin ailenizi neşelendireceğine ve onurlandıracağına delalet eder.

Sahte bozuk para görmek

Rüyada sahte bozuk para görmeniz, aile içinde bazı huzursuzlukların yaşanacağına ve bu huzursuzluklara tanıdığınız fakat aranızın iyi olmadığı bir kişinin çözüm bulacağına ve size de yardımcı olacağına işarettir.

Farklı maddelerden yapılmış para görmek

Farklı maddelerden yapılmış para görmek, uzun zamandır görmediğiniz ve aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla karşılaşıp, sorunlarınıza çözüm bulacağınıza delalet eder.

Eski para görmek

Rüyada eski bozuk para görmek, sevdiğiniz bir yakınınızdan bir müddet uzak kalacağınıza fakat bu süre zarfı içerisinde elinize toplu bir paranın geçeceğine ve bu parayı kendinizin veya bir tanıdığınızın hayırlı bir olayın da kullanacağınıza delalet eder.

Bozuk para koleksiyonu yaptığınızı görmek

Rüyada bozuk para koleksiyonu yapmak, bir ahbabınızdan hayırlı bir zamanda bir belge veya paket alacağınıza ve bu paket veya belgenin maddi durumunuzda düzelme sağlayacağına delalet eder.

Ayrıca rüyada para görmek tabirine de bakınız.

Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büzülmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büzülmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüteç Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyümek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyüklenmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyüklenmek Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükelçi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Büyükelçi Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Büyükanne - büyük baba Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Büyükanne - büyük baba Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler