Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ebe Görmek

158

Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır. İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimsenin habercisidir.

Rüyada evine ebenin gelmesi, hayırsever birinden iyilik görmeye işaret eder.

Rüyada eve ebe çağırmak cömert ve iyiliksever birinden yardım istemeye işaret eder. Rüyada çağrılan ebe eve gelirse, bu amacın gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurmaya delalettir. Rüyada ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına delalet eder.

Rüyada güler yüzlü ve sempatik ebe görmek salih ve cömert bir kimseden yardım alacağına delalettir.

Rüyada ebenin çocuğu zorlukla doğurtması bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil bir kimseye delalet eder.

Rüyada ebenin kolaylıkla bir bebek doğurtması kurtulmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır. Ama doğumu yaptıran ebe pis ve çirkinse, sorunlar daha ciddi bir hal alır.

Rüyada güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına yorulur. Rüyada yaşlı ve çirkin bir ebe görmek, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir.

Rüyada ebenin sizi iyileştiremediğini görmek çok güvendiğiniz insanların derdinize deva olmak konusunda yeterli kalamayacaklarının işaretidir. Böyle bir durumda insanlara bel bağlamak yerine, kendi deneyimlerinizden faydalanabilmeyi öğrenmelisiniz.

Rüyada ebenin bir hastaya yetişemediğini görmek çözüm sürecinde kullanılan araç ve gereçlerin yetersiz olduğunun habercisidir.

Rüyada ebenin bir hastayı iyi edip ailesini de çok mutlu ettiğini görmek, beklediğiniz yardımın geleceğine ve sizi rahatlatacak bazı gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada ebelerin bir araya geldiğini ve bir topluluk halinde yürüdüğünü görmek ailenizin sağlık konusunda kötü bir dönem yaşanacağına ama hastalıkların her birinin devası olacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Bkz: Rüyada Bebek (canlı) Görmek, Rüyada Gebe Görmek, Rüyada Bebek Doğurtmak Görmek

Ebe

E

Rüyada Eciş Bücüş Görmek Rüyada çarpık âzalı birini veya eğri büğrü bir şey görmek, fitne ve kargaşaya, insanları birbirine düşürecek...

E

Rüyada Ecevit İsmi GörmekEcevit isminin anlamı çevik, çalışkan, açık fikirli, yaramaz, sinirli kimse demektir. Rüyada Ecevit ismini duymak, Ecevit olarak...

E

Rüyada Ecel Görmek Kişinin eceline dair rüya görmesi hayırlara işarettir. Bir kimse ecelinin geldiğini görürse ömrünün uzamasına, ecelinin gelmiş olduğunu...

E

Rüyada Ebucehil Karpuzu GörmekRüyada Ebucehil karpuzu görmek üzüntü ve kedere; korkak, çığırtan ve kötü huylu kimseye delalet eder. Rüyada bu...

E

Rüyada Ebu Cehil'i görmek, üzüntü ve kedere yorumlanır.

E

Rüyada Hz. Ebu Bekir (R.A.)'i görmek, hilafet ve imamete, akranı arasında yüceliğe ve kıymetli kişiler arasında tutulmaya yorumlanır. Bazen O'nu...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler