Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Mermer tası Görmek

91

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yüksekliğe, mala, iyi geçinen kari kocaya işarettir. Bundan dolayi bir kimse Rüyada yaninda mermerden bir şey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir.

Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden şadırvan havuz, fiskiye, ağızlarından su akıtan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan şeylerin hepsi ona sahip olan veya eline geçen, ya da ondan tasarruf eden kimse için üzüntü, keder ve şiddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, serefli hanima, güzel evlata, menfaate, yüksek meskene veRiziklara işarettir. Fakat mermerden kabirler, nakisli direkler, ahiretin salahina, güzel medhe ve daima makbul olan vakitlere işarettir.

Mermer direk, ayak ve temeller menfaat ve yasayisa, şöhretin umum olmasina, mermer köprüler, güzel kadınlara ve Rütbeli sahislara işarettir.

Bazen mermer küp, mermerden oyulmuş, büyük dibek şeklinde kuma ve musluk gibi şeyler, insanin unuttugu ve gaflet ettigi seye işarettir.

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler