Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Meth Görmek

79

Rüyada meth(övgü) görmek bir dostu tarafından övülmek hayırdır. Onun tarafından bir menfaat göreceğine delalet eder. Eğer bir düşman tarafından methedilirse, alay edildiğine işarettir. Bir rivayete göre, aralarındaki düşmanlığı dostluğa dönüşür.

Rüyada insanın kendisini methetmesi günah ve haram şeylere işaret eder. Rüyada orta yaşlı birinin methedilmesi, fakirliğe ve sıkıntıya delalettir. 

Tanınmayan bir gencin methedildiğini görmek, düşman tarafından kötülük görmeye delalettir. Eğer öven kişi tanınmış biri ise, büyüklüğe ulaşacağına delalet eder. Ancak tanınmamış biri ise, iyi kalpliliğe işaret eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Övmek / Övünmek Görmek, Rüyada Methedici Görmek

Meth

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler