Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Mezbaha Görmek

124

Rüyada hastanın mezbaha görmesi, vefat ederek mirasının taksim edilmesine işarettir. Rüyada mezbahada üzerine pislik sıçradığını görmek üzüntü ve kedere; orada yenilmesi caiz olmayan hayvanların kesildiğini görmek, zalim ve bid’at ehli kimselerin yok olmasına yahut halkın kendisinden korktuğu kimseden kurtulmasına işaret eder. 

Rüyada mezbaha görmek aşifte kadına, hapis ve tutuklanmaya; bazen mezbaha, sevince ve ihtiyaçları gidermeye delalet eder. Sevdiğiniz insanlardan ayrı kalacağınıza işaret eder. Dert, musibet, sıkıntı, beladır.

Rüyada mezbaha görmek hayra delalet etmez. Bazen mezbaha görmek, ihtiyaçları görmeye ve sevince işarettir. Bazen de zalim ve zina yapan kişilerin evlerine işarettir.

Bir hastanın rüyada mezbahaya girmesi, onun öleceğine ve malının taksim edileceğine işarettir. Sağlam bir kimseye mezbahanın pisliklerinden bir şeyin bulaşması; o kimsenin keder, üzüntü, sıkıntıya işarettir.

Rüyada yenmesi helal olmayan hayvanların kesildiğini görmek, zalim ve bid’at sahiplerinin helak olacağına işarettir. Mezbaha, zulüm, işkence ve hapishaneye işarettir. Bundan dolayı rüyada mezbahaya girdiğini gören kimse, hapsolmaktan veya polisin huzuruna çıkmaktan sakınmalı.

Mezbaha, kan, pislik ve kötü koku bulunduğundan aşufte kadına da işarettir. Rüyada mezbaha görmek, çok sevdiğiniz bir dostunuzu kaybedeceğinize işarettir.

Ayrıca bkz: Rüyada Bıçak Görmek

Mezbaha

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler