Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

72

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibine güzellikler getirecek bir rüya olarak yorumlanır. Yakında güzel ve hayırlı haberler alıp mutlu olacağınıza delalet eder. Ayrıca dileklerinizin gerçekleşeceğini ve umut ettiğiniz şeylere kavuşacağınızı gösterir. Ailenizle birlikte daha sevgi dolu olacağınızı ve birlikte güzel günler göreceğinizi rivayet eder. 

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Turaç Kuşu, Kuş Kanadı

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak 

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, hayatınızı olumlu yönde değiştirecek bir fırsat yakalayacağınızı işaret eder. Büyük bir iş olanağı elde edeceğinizi ve böylece daha kaliteyi yaşamaya başlayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşunun Uçtuğunu Görmek 

Rüyada muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek, elinizdeki değerlere daha fazla sahip çıkacağınızı işaret eder. Mallarınızın kıymetini bileceğinizi ve tasarruf yapmaya başlayacağınızı rivayet eder. Har vurup harman savurmak yerine daha tedbirli davranacağınızı gösterir. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada muhabbet kuşu yumurtası görmek, geleceğinizi şimdiden garanti altına alacağınızı işaret eder. Paranızın bir kısmıyla birikim yapacağınıza delalet eder. Emeklilik zamanınızın geldiğinde bu davranışınızla çok rahat edeceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Sevmek 

Rüyada muhabbet kuşu sevmek, eşinizle aranızdaki sevgi bağının kuvvetleneceğini işaret eder. Birbirinize sevgi ve sadakatle bağlanacağınızı gösterir. Bekar kimseler için de anne ve babasına daha hayırlı bir evlat olacağını ifade eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek Diyanet 

Rüyada muhabbet kuşu görmek Diyanet tabiri, mal ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder. İşinizde saygın bir konuma geleceğinizi ve zenginleşeceğinizi işaret eder. Bu rüya manevi açıdan da rüya sahibinin gönlünün zengin olduğunu ve merhametli olduğunu rivayet eder. Allah katında da muteber bir makamda olacağını ifade eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Tutmak 

Rüyada muhabbet kuşu tutmak; üzüntü, keder ve sıkıntılarınızı tez vakitte def edeceğinizi işaret eder. Birine borçluysanız borcunuzu ödeyeceğinizi ve canınızı sıkan yükümlülüklerden kurtulacağınızı ifade eder. 

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek 

Rüyada mavi muhabbet kuşu görmek, alacağınız bir tekliften sonra gelirinizin artmaya başlayacağını ifade eder. Size yapılacak çok karlı bir iş fırsatını değerlendirip nakde dönüştüreceğinizi işaret eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olmak şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Beslemek 

Rüyada muhabbet kuşu beslemek, bir yerde çok önemli bir pozisyonda çalışmaya başlayacağınızı işaret eder. Özel bir şirkette yönetici vasfına sahip olacağınızı ifade eder. Çalışanlarınıza karşı adil olacağınızı ve böylece sevip sayılacağınızı gösterir. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Isırması 

Rüyada muhabbet kuşu ısırması, çok sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz birinden nazik bir şekilde eleştiri alacağınızı işaret eder. Bu sayede kendinizi o konuda düzelteceğini gösterir. Rüyada muhabbet kuşunun kulağını ısırması, sizi üzecek biri haber duyacağınıza delalet eder. 

Kedi Isırması, Balık Isırması

Rüyada Rengarenk Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada rengarenk muhabbet kuşu görmek, yaşamınızın birçok yönden değişeceğine alamet eder. Yeni bir yerde yaşamaya başlayacağınızı işaret eder. Ayrıca hayatınıza yeni birinin gireceğini ve bu kişiyle mutlu olacağınızı gösterir. Başka bir rüya tabircisine göre yeni bir işte çalışmaya başlamak olarak yorumlanır. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Kaçırmak 

Rüyada muhabbet kuşu kaçırmak, hayırlı olmayan bir rüya olarak tabir edilir. Başınıza bir musibet geleceğini ve bununla sınanacağınıza delalet eder. Ancak bu musibeti sabrederek ve dua ederek başınızdan def edeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Mor Muhabbet Kuşu Görmek 

Rüyada mor muhabbet kuşu görmek, emek ettiğiniz şeylerin karşılığını fazlasıyla alacağınızı işaret eder. Çok çalışıp alın teri döktüğünüz işten beklediğinizi kazanacağınızı ifade eder. Gayret ve çabanız karşısında birçok kimseden takdir toplayacağını gösterir. 

Rüyada muhabbet kuşu görmek Nablusi’ye göre, bekar kimselerin yuva kurması anlamına gelir. Yakın zamanda hayırlı bir kimseyle izdivaç yapacağınıza delalet eder. Bu rüya ayrıca küslerin barışması olarak yorumlanmıştır. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Pisliği Görmek 

Rüyada muhabbet kuşu pisliği görmek, parasal konuda şansınızın açılacağını işaret eder. İşlerinizin durağanken birden artacağını ve para kazanmaya başlayacağınızı ifade eder. Aynı zamanda geçim sıkıntısının biteceğini ve bu sayede ferahlayacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşu ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu ile konuştuğunu görmek, tecrübenize güvenen birinin sizden akıl alacağına delalet eder. Bir konuda yaşamış olduğunuz tecrübenizi bilmeyen bir kimseyle paylaşacağınıza alamet eder. 

Rüyada Muhabbet Kuşu Öldürdüğünü Görmek 

Rüyada muhabbet kuşu öldürdüğünü görmek, yalnız kalacağınızı ve insanların sizden uzaklaşacağını işaret eder. İnsanlara karşı olan hoşgörüsüz davranışlarınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin size soğuk davranacaklarını ifade eder.

Muhabbet Kuşu

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler