Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Muhasebeci Görmek

109

Rüyada muhasebeci görmek işleri hesaplı ve belli bir düzen içinde yürütmeye yahut ameldeki noksan ve kusurlara delalet eder.

Rüyada muhasebeci görmek anlamı, azap sahibi bir kimsedir. Eğer muhasebeci hesap yaparken zorlanıyorsa, o kimseden rüya sahibine bir zarar gelir.

Eğer işçi ve memur olan bir kimse kendi hesabını yeterli derecede verdiğini görürse; kadri yüksek, rızık ve geçimi geniş olur. Hesabını vermekte yetersiz kaldığını görürse; kıymeti düşer, üzüntü, keder ve ziyana uğrar.

Rüyada hesaba çekildiğini görmek bir kimse hesaba çekildiğini görürse, kötü düşüncede bulunduğuna ve amel defterlerinde yazılı olanlarla azap çekeceğine yorulur.

bkz: Rüyada Defterdar ve Muhasebeci Görmek

Muhasebeci

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler