Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Mühür Görmek

105

Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene işarettir.

Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene yorumlanır. Çok büyük emellere sahipsiniz demektir. Bu emellere kavuşmak için de çok fazla çalışmanız gerekir demektir.

Çok büyük hedefleriniz var. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.

Üstünlük ve mevki simgesidir. Kişinin mevki sahibi olacağını haber verir.

Rüyada bir kağıdı mühürlediğinizi veya mühürlü bir belgeyi görmek size yapilan bir vaadin mutlaka yerine getirilecegine; yahut sizin baskasina verdiğiniz bir sözü yapmaniz gerektigine delalet eder. Rüyada mühür görmek, söz sahibi olmaya delalet eder.

Rüyasinda kendisine bir mühür verildiğini ve bununla bir kagidi mühürlemesi istendiğini görmek, o kişinin bir memuriyete geçeceğine delalet eder. Eger tüccarsa malanin artmasina, bekarsa evlenmesine işarettir.

Rüyasinda mührünün kaybolduğunu görmek, işlerinde zorluk çekecegine delalet eder. Mührü cebinde oldugu halde onu kaybettiğini sanarak arayan kimse, büyük bir derde ugrar fakat sonunda kurtulur.

Rüyada mührünün kirilip düştüğünü görenin itibari kalmaz, dostlari onu terk eder.

Rüyasında biri için çamur üzerine mühür bastırıldığını görmek, o kişinin şeref ve itibarının artacagina delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen mühür, zevce ve çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühür görse, erkek bir çocugu olur, Rüyada mühür bulduğunu gören kimsenin eline mal geçer, yahut bir çocuğu dünyaya gelir. Yahut saliha bir kadini nikah eder.

Çok büyük hedefleriniz var. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.

M

Rüyada mahalle görmek, komşulardan biriyle aranızın açılmasını ifade eder.  

M

Rüyada mağaza görmek, faydalı iş ve kazanca işarettir.

M

Rüyada mağara görmek insanın hoca, baba, üstat, hanım ve sanatçı gibi, sığınacağı kimsesine yorumlanır. Bazen mağara görmek, işlerini gizlemek arzusudur....

M

Rüyada Madeni Para Görmek Bakır, nikel ve diğer madenlerden yapılmış madeni para görmek düşmanlıklara ve dedikodulara delalet eder. İbn-i Sirin'e...

M

Rüyada madenci görmek, bekarlar için evlenmeye; evliler için rızk bolluğuna işarettir.

M

Rüyada maden suyunu kaynağından doyasıya içmek, murada ermeye ve hasta iseniz bir an önce hastalığınızdan kurtulmaya yorulur.  

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler