Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Nur Aydınlık Görmek

100

Rüyada nur görmek, hidayete işarettir. Kafir olan birisi rüyada zulmetten nura ve karanlıktan aydınlığa çıktığını görürse, Allah (C.C.) onu İslam ve imanla şereflendirir. Ve o kimse dünya ve ahirette Allah (C.C.)’a yaklaşır.

Rüyada insanın nurdan zulmete çıkması, zenginlikten sonra fakirliğe, izzetten sonra zillete, hidayetten sonra sapıklığa ve kör olmasına işarettir.

Rüyada nur görmek ne demek, salih amellere, ilme, Kur’an’a, salih bir evlata ve alime işarettir.

Rüyada nurdan bir elbiseye büründüğünü veya nurdan bir gömlek giydiğini gören kimse, faydalanacağı biri ilim elde eder. Yahut Allah (C.C.)’a ibadet etmeye yönelir.

Rüyada tenasül uzvundan veya bazı azalarından nur çıktığını gören kimsenin, ilmiyle veya duasıyla faydalanılan bilgili bir çocuğu olur.

Ayrıca bkz: Rüyada Nur Görmek, Rüyada Aydınlık Görmek

Nur Aydınlık

N

Rüyada nalbant görmek, zahmetli ve yorucu işlerle uğraşmaya fakat sağlığınızın daima yerinde olmasına işarettir.  

N

Rüyada nal görmek, her açıdan hayır ve faydayı ifade eder. Rüyada nal görmek, ne şekilde olursa olsun mala işarettir. Kirmani'ye...

N

Rüyada nakliyeci, mal biriktiren dünya ehli ve gururlu kimsedir.Süt nakliyecisi, ilim talep eden ve ondan faydalanan dindar birisidir. Koyun nakliyecisi,...

N

Rüyada bir yeri nakışlayan bir kimseyi görmek, ayağının veya kolunun kırılacağına, yolda dikkatli yürümesi gerektiğine işarettir.

N

Rüyada evden eve veya şehirden başka bir şehre taşındığını gören, uzak bir yere yolculuk eder.

N

Rüyada nakışçıyı görmek, sünnet-i salihaya yorumlanır. Bazen de nakışçıyı görmek, hileye yorumlanır.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler