Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ölü Balık Görmek

109

Ayrıca bkz: Balık Yakalamak, Akvaryumda Balık, Balık Tuttuğunu

Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin, istediği şeylerin olmayacağına, elindeki imkanları kaybedeceğine ve şansının uzunca bir süre dönmeyeceğine yorulur. Yaşanan bir tartışma bu durumun daha da uzamasına sebep olabilir.

Rüyada ölü balık görmek ne anlama gelir, büyük umutlarla girilen ve yüklü miktarda gelir getirmesi beklenen bir işin istenmeyen sonuçlar doğuracağına ve baş ağrısı yaratacağına işarettir.

Rüyada ölü balık görmek nedir; aile içinde eşler arasında bazı tartışmaların vuku bulacağı, sorunlu bir dönem yaşanacağı, çocukların bu durumdan olumsuz etkileneceği ve gerek okul hayatlarında gerekse de sosyal hayatlarında bu sebepten ötürü çekingen bir kişiliğe sahip olacakları anlamına gelir.

Rüyada ölü balık görmek ne demek; talihsizliklerin baş göstermesi yüzünden deyim yerindeyse sıfırın tüketileceğine, uzun zamandan beri oturulan makamın mevkinin kaybedileceğine, kardeşlerin birbirine düşeceğine ve ruhen kötü zamanlar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada ölü balık görmek tabiri; gam, keder ve üzüntü anlamına gelir. Haksızlığa uğramaya, rakipler tarafından kötü işlerle itham edilmeye, akrabalardan birinin hatası yüzünden sorumlu tutulmaya ve darbe üzerine darbe yemeye delalet edilir.

Rüyada ölü balık görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin kendisi için iyi olacağını düşündüğü bir konuda adım atacağına ve kısa süre içinde bu adımının yanlış olduğunu anlayacağına işaret eder. Ortaya atılmış olan bir iftira yüzünden insanların gözünden düşüleceği şeklinde yorumlanır.

Ölü Balık

Ö

Rüyada Öğretmen Görmek Rüyada öğretmen görmek, bilginizin yavaş yavaş artacağını ifade eder. Bir öğretmenden ders aldığınızı görmek, mutlu bir yaşam...

Ö

Rüyada öğrenci görmek, neşe ve eğlenceye yorulur. Öğrenci olarak bir okula devam ettiğinizi görmek, hayatınızda bir dönüm noktası sayılabilecek birtakım...

Ö

Rüyada öğle ezanının okunduğunu ve namazı kaçırmamak için acele ile abdest aldığınızı görmek, bu rüyanın aksine olarak ibadetinizi ihmal ettiğinize...

Ö

Rüyada öfkesini yutmak, övülmeye ve ailesinden başka kimselere hayır ve ihsanda bulunmaya yorumlanır.

Ö

Rüyanızda bir kimseye karşı öfkelendiğinizi görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü olaysız olarak atlatacağınıza delâlet eder.

Ö

Bir kimse, rüyasında «öf» dediğini görse ana ve babasına asi olur.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler