Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ölü Tavuk Görmek

151

Ayrıca bkz: Karatavuk, Tavuk Görmek

Rüyada ölü tavuk görmek, rüyayı gören kişinin hayatını mutlu bir şekilde devam ettireceği manasına gelmektedir. Kişinin hayatında olumlu değişiklikler olacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntılarını bir kenara bırakarak hayatını yaşamaya başlayacağı anlamına da gelmektedir.

Kimi zaman rüyada tavukların toplu olarak ölmesi ise kişiye zararı dokunacak mantıksız bir kadına işaret etmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmek ne anlama gelir, rüyada ölü tavukları pişirmek, kişinin üzücü bir haber alacağı ve çok üzüleceği anlamına gelmektedir. Bazen görülen bu rüya kişinin ailesinden bir kimsenin vefat edeceği ve rüya sahibinin bu durum karşısında çok üzüleceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada ölü tavukların canlandığını görmek yaşama sıkı sıkı tutunan ve rüya sahibine yardım eden bir kadın anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin kötülüklerden uzak kalmasını sağlayacak bir kimseyle de ilişkilendirilmektedir. 

Rüyada ölü tavukların canlanması kişinin ailesinin sözünden çıkmayacağına ve hayır duası alacağı anlamına gelen bu rüya, kişinin sağlık sorunu yaşayacağına, ancak kısa zaman içinde şifa bulacağına işaret etmektedir. Bazen görülen bu rüya kişinin etrafındaki kimseler tarafından çok sevileceği manasına da gelmektedir.

Rüyada tavuk kesip yemediğini görmek nedir; bekar bir kimse için evlilik anlamına gelen bu rüya, evli bir kimse için ise bebek sahibi olmak anlamına gelmektedir. Kimi zaman görülen bu rüya, kişinin mal sahibi olacağı veya yeni bir ev alacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişiye beklemediği bir zamanda yüklü bir miras kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin umudunu kaybettiği bir işin gerçekleşeceği ve rüya sahibinin bu duruma çok sevineceği manasına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında üstün başarılar kazanacağına da delalettir.

Rüyada ölü tavukları gömdüğünü görmek ne demek; kişinin bencil davranacağına ve sadece kendisini düşünerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başı kesik tavuk görmek rüyayı gören kişinin mesleki hayatında çok iyi yerlere geleceği manasına gelmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmek İslami rüya tabirleri, şansın açılacağına ve dileklerin gerçekleşeceğine delalet olan bu rüya, kişinin sıkıntılarını çözümleyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Ölü Tavuk

Ö

Rüyada Öğretmen Görmek Rüyada öğretmen görmek, bilginizin yavaş yavaş artacağını ifade eder. Bir öğretmenden ders aldığınızı görmek, mutlu bir yaşam...

Ö

Rüyada öğrenci görmek, neşe ve eğlenceye yorulur. Öğrenci olarak bir okula devam ettiğinizi görmek, hayatınızda bir dönüm noktası sayılabilecek birtakım...

Ö

Rüyada öğle ezanının okunduğunu ve namazı kaçırmamak için acele ile abdest aldığınızı görmek, bu rüyanın aksine olarak ibadetinizi ihmal ettiğinize...

Ö

Rüyada öfkesini yutmak, övülmeye ve ailesinden başka kimselere hayır ve ihsanda bulunmaya yorumlanır.

Ö

Rüyanızda bir kimseye karşı öfkelendiğinizi görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü olaysız olarak atlatacağınıza delâlet eder.

Ö

Bir kimse, rüyasında «öf» dediğini görse ana ve babasına asi olur.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler