Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ölüden Para Almak Görmek

110

Rüyada ölüden para almak, uzun bir zaman önce girişilen ancak herhangi bir hayır getirmeyen ve aksine neredeyse iflasın eşiğine gelinmesine sebep olan bir işin yakın zamanda büyük bir kazanç getireceğine ve bu durumun rüya sahibini çok şaşırtacağına yorumlanır.

Rüyada ölüden para almak, rüyayı gören kişi, iş konusunda kendisini büyük bir sıkıntının ortasında bırakacak bir yola girecek, epey zorlu zamanlar geçirecek ve deyim yerindeyse yer demir gök bakır bir durumla ruhen yıpranacak demektir.

Rüyada ölüden para almak; sessiz sakin geçen bir dönemin ardından büyük atılımların yapılacağı ve bu sayede refah düzeyinin daha yukarılara çıkacağı şeklinde yorulur.

Rüyada ölüden para almak; kötü giden bir durumu düzeltmek için çaba sarf edileceği, sivri dilli bir kişinin söylediklerinin yanlış olduğunun ortaya çıkarıldığı, zorlukların elbirliği ile aşılacağı ve kısa zamanda ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada ölüden para almak tabiri, önceden önlem alınmaması yüzünden tatsız bir durumla karşılaşılacağı, eldeki imkanların kaybedileceği, rakiplerin oyunları yüzünden iş hayatında yarı yolda kalınacağı ve aile ilişkilerinin bozulacağı ancak alınacak destek sayesinde her şeyin düzeltileceğine delalet edilir.

Rüyada ölüden para almak gam, kasavet ve üzüntü şeklinde yorumlanır. Aile büyüklerinden birinin bir problemi için gereken desteğin verileceği ve zorlukların bu sayede aşılacağı anlamına gelir.

Ayrıca rüyada para görmek, Ölü, Ölmüş, Ölüm Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri tabirine de bakınız.

Ölüden Para Almak

Ö

Rüyada Öğretmen Görmek Rüyada öğretmen görmek, bilginizin yavaş yavaş artacağını ifade eder. Bir öğretmenden ders aldığınızı görmek, mutlu bir yaşam...

Ö

Rüyada öğrenci görmek, neşe ve eğlenceye yorulur. Öğrenci olarak bir okula devam ettiğinizi görmek, hayatınızda bir dönüm noktası sayılabilecek birtakım...

Ö

Rüyada öğle ezanının okunduğunu ve namazı kaçırmamak için acele ile abdest aldığınızı görmek, bu rüyanın aksine olarak ibadetinizi ihmal ettiğinize...

Ö

Rüyada öfkesini yutmak, övülmeye ve ailesinden başka kimselere hayır ve ihsanda bulunmaya yorumlanır.

Ö

Rüyanızda bir kimseye karşı öfkelendiğinizi görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü olaysız olarak atlatacağınıza delâlet eder.

Ö

Bir kimse, rüyasında «öf» dediğini görse ana ve babasına asi olur.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler