Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Ölüye Su Vermek Görmek

120

Ayrıca bkz: Su Doldurmak, Su Üstünde Yürümek, Ölünün Su İstemesi , Su Dökmek, Su İstemek, Su 

Rüyada ölüye su vermek, hayra yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin çok iyi kalpli olduğu ve etrafındaki insanlara iyilik yaptığına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün su istemesi birinin yardıma muhtaç olduğunu ve rüya sahibinden yardım istediği anlamına gelmektedir. Kimi zaman ise rüya sahibinin yakını olan bir yaşlının hastalanacağı ve rüyayı gören kişinin de ona bakmakla yükümlü olacağı manası taşımaktadır. 

Rüyada ölünün su istemesi ne demek kişinin yardıma muhtaç olanlara yardım edeceği ve bu yaptıkları sonrasında kendisinin de mutlu olacağına delalettir. Kimi zaman ise rüyayı gören kişinin birine çok büyük bir iyiliği dokunduğu ve bu nedenle de hayır duası aldığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada ölüye su vermek ne anlama gelir, bereketi işaret etmektedir. Kişinin hanesinde bolluk olacağına ve refaha kavuşacağına delalettir.

Ölüye Su Vermek

Ö

Rüyada Öğretmen Görmek Rüyada öğretmen görmek, bilginizin yavaş yavaş artacağını ifade eder. Bir öğretmenden ders aldığınızı görmek, mutlu bir yaşam...

Ö

Rüyada öğrenci görmek, neşe ve eğlenceye yorulur. Öğrenci olarak bir okula devam ettiğinizi görmek, hayatınızda bir dönüm noktası sayılabilecek birtakım...

Ö

Rüyada öğle ezanının okunduğunu ve namazı kaçırmamak için acele ile abdest aldığınızı görmek, bu rüyanın aksine olarak ibadetinizi ihmal ettiğinize...

Ö

Rüyada öfkesini yutmak, övülmeye ve ailesinden başka kimselere hayır ve ihsanda bulunmaya yorumlanır.

Ö

Rüyanızda bir kimseye karşı öfkelendiğinizi görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü olaysız olarak atlatacağınıza delâlet eder.

Ö

Bir kimse, rüyasında «öf» dediğini görse ana ve babasına asi olur.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler