Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Otomobil Kullanmak Görmek

99

Rüyada araba kullanmak rüya sahibinin gerçek hayatta başarılı adımlar atmaya başladığına işarettir. Kişi uzun zamandır gerçekleştirmek istediği, hayalini kurduğu, üzerinde çalıştığı bir şeyi hayata geçirmiş, başarmış veya kazanmış olabilir. Bu rüya beklentisi olan kişilerin beklentilerinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Örneğin; kişi uzun zamandır evlenmek istiyor fakat bazı engellerle karşılaşıyorsa yakın zamanda evlenecektir. İş hayatına atılmak için mülakat veya sınavları vermeyi bekliyorsa yakın zamanda bu sınavlardan başarılı olarak mesleğini kazanabilir. Bu ve bunun gibi pek çok beklenti bu rüya ile birlikte gelecektir.

Rüyada araba kullanan kişi eğer kendi arabasını kullanıyorsa yakın zamanda hayırlı işler yapmış demektir. Bu hayırlı işlerin karşılığını görmek isteyen bir karaktere sahiptir. Kişi çevresindeki insanlar tarafından övülür, saygı görür. Kendinden daha düşük standartlara sahip insanların içinden sıyrılarak yüksek standartlara sahip olan insanlarla bir araya gelir. Bu rüya genel olarak kişinin evini, işini, semtini hatta ve hatta ülkesini değiştireceği, taşınacağı anlamına gelir. Bu değişim mutlak suretle iyi yönde olacaktır. Kişi daha iyi hayat standartlarına sahip olmak adına böyle bir eylemde bulunabilir.

Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin gerçek hayatta çok büyük sorumlulukları üzerine aldığı şeklinde yorulur. Kişinin ailesi ile ilgili sorunları, evlilik, nişanlılık gibi yoğun dönemleri olabilir. Çevresi rüya sahibinden çok şey beklemektedir. Bu sorumluluklar rüya sahibine ağır gelebilir. Bu nedenle bu dönemde karamsar ve düşünceli bir ruh haline bürünebilir.

Rüyada araba kullanmak ne demek bu rüya genel olarak iş hayatına ve ticaret hayatına göre yorumlanır. Rüya sahibinin başarısı, zekâsı ve azmi sayesinde iş hayatında her daim başarılı olacağı anlamına gelir. Herhangi bir sebepten dolayı başarısızlığa uğrasa da hemen yeni bir işe girişecek kadar akıl, plan ve proje sahibi olduğu yorumu yapılır. Çıkan sorunların üstesinden kolaylıkla, tek başına gelebilecektir. Başarısızlık onu kolay kolay yıldıramaz, çünkü rüya sahibi için para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.

Rüyasında araba kullandığını gören kişi işini bir adım değil birkaç adım ileri götürecektir. Bugün kazandığının çok daha fazlasını ilerde kazanacaktır.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek rüya sahibinin uzun süren kötü bir dönemden çıktığına, kurtulduğuna işarettir. Bu kötü dönem maddi anlamda veya ailevi anlamda kötü olabilir. Aile arasındaki gerginliklerin en önemli nedeni maddi yetersizlikler olmaktadır. Rüya sahibi bu süreci atlatmış ve maddi sıkıntılardan kurtulmuştur. Borçlarını kapatacak kadar bir kazanç elde etmiştir. Rüya sahibi bu dönemde aklında kalan pek çok şeyi hayata geçirecektir. Bu nedenle önemli yatırımlar veya harcamalar yapabilir.

Kişi eğer paraya değer vermeyen bir kimse ise ikinci seçenek söz konusu olacaktır. Ancak sıkıntılı dönemden sonra gelen parayla yatırım yapmak, birikim yapmak da pek çok kişinin tercih edeceği bir durumdur.

Rüyada araba sürmek görmek bu rüya genel olarak kişinin bir başarı elde edeceğine, düze çıkacağına, huzura erip rahatlayacağına işarettir. İkili ilişkilerin pozitif olarak geliştiği bir dönemdir. Aşk hayatında önemli gelişmeler olabilir.

Rüyada Otomobil Kullanmak

Rüyada otomobil kullanmak rüya sahibini iş hayatında önemli başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır.  Kişi son dönemlerde yaptığı işler sayesinde rakiplerini oldukça kıskandıracaktır. Rekabet içeren bir ortamda çalışmaktadır. Eğer henüz iş hayatına atılmadıysa bu rekabetli ortam okul hayatında rüya sahibini zorlamaktadır. Sürekli çalışmak, yeni şeyler üretmek, düşünmek zorundadır. Ancak kıvrak zekası, yaptığı işe olan ilgisi sayesinde önemli adımlar atarak istediği noktaya gelecektir.

Rüyada otomobil kullanmak görmek çevresindeki insanlar tarafından kıskanılabilir. İnsanların kendisine imrendiğini düşünmesi rüya sahibinin kibirli bir insan haline getirebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalıdır. Aşk hayatının çok canlanacağı bir dönemdir. Pek çok yeni insanla tanışıp güzel ve eğlenceli günler geçirecektir. Bir yola girebilir. Belki yakın belki de uzak bir seyahat olacaktır. Tatil amaçlı bir gezi fikri oluşabilir.

Rüyada Hızlı Araba Kullanmak

Rüyada hızlı araba kullanmak rüya sahibinin son zamanlarda bir seçimle yüz yüze kaldığının işaretidir. Kişi eşi ve annesi arasında, okul ile iş arasında, iki bayan veya erkek arasında kalmış olabilir. Bu rüya kişinin karar veremediği, arada kaldığı bir rüya olarak yorumlanır. Kişi doğru karar vermek adına pek kimseye danışmadan bazı işlere kalkışabilir. Düşünmeden, tasarlanmadan, danışmadan ve hızlıca verilen bu kararlar sonrasında rüya sahibi oldukça pişman olabilir. Hatalarda bulunabilir. Yaptığı hatalar nedeniyle iş hayatında önemli sıkıntılar yaşayabilir hatta işini kaybedebilir.

Bu rüya genel olarak kişinin fevri hareket etmesine, hata yapmasına ve başının belaya girmesine işaret eder. Kişi tehlikeli bir durumla karşılaşabilir. Rüya sahibi pişmanlık yaşayabilir. Bir işe kalkışmadan önce mutlaka bir bilene danışması gerektiğini anlayacaktır.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek rüya sahibinin aldığı pek çok sorumluluk olduğuna işarettir. Kişi bu kadar fazla sorumluluğu taşımakta zorlanmaktadır.

Rüyada arabaya binmek ne demek kolay bir yol aramak, çıkar yol bulmak anlamına gelmektedir. Kişi artık rahata ermek istiyordur. 

Kimi rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin bulunduğu yerden farklı bir mekana gitmesine, taşınmasına, misafir olmasına işarettir. Bu ziyaret veya taşınma işi rüya sahibi için oldukça hayırlı bir karar olacaktır. Aradığı rahatlığı ve huzuru bir süreliğine de olsa burada bulabilecektir. Rüya sahibi mevki sahibi olabilir. Lider veya yönetici konumuna yükselebilir. Kişinin hayatına yeni bir kimse girebilir. Eğer evli ise evliliği sorunsuz ve huzurlu bir şekilde devam eder. Hem özel hayatta hem de iş ve sosyal hayatında önemli başarılar elde edebilir.

Rüyada Arabanın Altında Kalmak

Rüyada arabanın altında kalmak rüya sahibinin gerçek hayatta önemli hatalar ve yanlışlar yaptığının göstergesidir. Kişi bir kimse tarafından kötü dua almış olabilir. Eğer geçmişte bir kimseye bilerek veya bilmeyerek kötülük ettiyse bunun karşılığını göreceği bir dönem olabilir. Kişi beklemediği anlarda beklemediği aksilikler ile karşılaşacaktır. İşlerinin ters gideceği, insanlarla arasının açılacağı bir dönemdir. Kişi bu rüyanın sonunda hiçbir şey olmadan ayağa kalkarsa bu sıkıntılı dönemin kısa süreceği, hemen geçeceği anlaşılır. Ancak kalktığını göremiyorsa bu zor dönem uzun bir süre devam edebilir. 

Kimi rüya yorumcularına göre bu rüya hayırlı anlamlara gelmektedir. Zenginlik ve lüks anlamına gelir. Kişinin zenginleşeceği, mal ve mülk sahibi olacağına işaret olur. Rüya sahibi büyük bir sorumluluğun altına girebilir. Kendisine yardım isteğinde bulunanlar olabilir.

Rüyada Arabanın Arkasından Koşmak

Rüyada arabanın arkasından koşmak rüya sahibinin bir şeylere geç kaldığına işarettir. Bu geç kalma gerçek hayatta işe, okula, buluşmaya geç kalmak gibi dar anlamıyla değil daha geniş bir anlama yorulmaktadır. Kişi bazı kararları vermede geç kalmış olabilir. Bu durum kişinin zor günler yaşamasına neden olacaktır. Maddi anlamda oldukça kötü günler geçirilebilir. Yokluk ve parasızlık kişinin huzurunu da kaçıracaktır.

Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya sanıldığının aksine kötü manalara gelmemektedir. Bu rüya kişinin yeni işler, hayırlı kısmetler peşinden koşulmasına işaret eder. Kişi sağlığının, mutluluğunun peşinden koşuyordur. Rüyada arabanın arkasından koşmak kişinin arayışta olduğuna işarettir.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek rüya sahibini uyaran bir rüya olmaktadır. Rüya sahibi gerçek hayatta birtakım tehlikeler ve riskler ile karşı karşıya kalabilir. Hayatını tehlikeye atacağı işlerden uzak durması gerekmektedir. Bu rüya yakın zamanda kötü bir olayla, ölümle, hastalıkla karşılaşacağınızın işaretidir. Çevrenizde sizin hakkınızda dedikodular yapılıyor olabilir. Bu dedikodular sizin kulağınıza gelecektir. Çevrenizdeki insanlarla birtakım problemler, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Eğer rüya sahibi rüyasında ölüyorsa gerçek hayatta yeni bir hayata başlar. Eski kötü alışkanlıklarını bırakır. Temiz bir şekilde yola çıkar. Kişi rüyasında araba kazasını atlatıyorsa gerçek hayatta da ciddi bir tehlike atlatabilir. Rüyada kan görülüyorsa daha olumsuz anlamlar içerirken kan yoksa daha hayırlı olmaktadır.

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması rüya sahibinin gerçek hayatta bazı hatalar, yanlış işler ve yanlış yollara saptığına işaret olmaktadır. Rüyayı gören kişi tüm bu hataların sonucunda sıkıntılar yaşar, pişman olur. Bu rüya kişinin geçmiş zamanda yaptığı hataların ve kötülüklerin,yanlış hareketlerin sonucunda başına bazı musibetler geleceğine işarettir. Kişi bu musibetlerden ders alarak hayatını değiştirecek ve yoluna koyacaktır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada araba çarpması yeni bir başlangıca, iş veya özel hayatınızda başınıza gelecek bazı olumlu hadiselere yorulmaktadır. Kişinin hayatında kimse yoksa bu dönemde yeni biri ile tanışabilir. İş hayatında önemli adımlar atmaya başlayabilir. İş değişikliği yapabilir. Sadece mekansal olarak değil tüm uğraşlarını değiştirebilir.

Rüyada Birine Çarptığını Görmek

Rüyada birine çarptığını görmek rüya sahibinin çarptığı kişi ile bazı gerginlikler yaşayacağına işarettir. Kişi bu kimse tartışabilir, kavga edebilir. Onun hakkında bazı söylentiler ortaya atabilir. Eğer rüya sahibi çarptığı kişiyi tanımıyorsa, kendisine bir zarar gelecek ama rüya sahibi bu zararın kim tarafından geldiğini anlamayacaktır. 

Eğer rüyada arabayla çarpılan kişi ölürse rüya sahibi bu durumdan oldukça etkilenecektir. Hayatında bazı değişiklikler, yeni kararlar yer alır. Hareketlerinde ve tavırlarında daha dikkatli davranması gerekliliğinin farkına varır. Yanlış hareketlerinden dolayı çevresindeki insanlar rüya sahibine karşı kötü zan besleyebilir, bazı söylentiler çıkarabilirler.

Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyasında uçan araba gören kişinin gerçekleşmeyeceğinden çekindiği güzel hayalleri vardır. Bu kişi çok uçuk hayaller kuruyor olabilir. Gerçekleşmeyeceğini bile bile istediği şeyler olabilir. Rüyada uçan araba gören kişinin iyi kalpli olduğuna ve hayallerinin ne kadar zor olsa da gerçekleşeceğine inanılır. Kişi gerçek hayatta çok çabalamak ve didinmek zorundadır. Hayatı boyunca kolay işlerle karşılaşmayacak bir şansa sahiptir. Beklentileri, istekleri daima ertelenir veya yerine gelmez. Kişi bu rüya ile birlikte hayallerine kavuşabilir. Bu rüya imkansız gibi görünen hayallerin bile gerçekleşebileceğine işarettir. Kısa bir süre içerisinde her şey yoluna girecek ve rüya sahibi oldukça mutlu, huzurlu olacaktır. Kişi hayallerine hızlı bir şekilde ulaşır.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Rüyada araba lastiğinin patlaması rüya sahibinin uzun zamandır sakladığı, gizlediği, üstünü örttüğü bir gerçeğin ortaya çıkması, patlaması anlamındadır. Aile ve akrabalar arasında büyük bir gerginlik, tartışma, ayrılık yaşanabilir. Ailevi sırlar ortaya çıkabilir. Ortaya çıkan bu gizin genellikle ahlaki bir sorun olduğu düşünülür. 

Başka rüya yorumcularına göre bu rüya, rüya sahibinin daha önce hiç duymadığı şeyler duyacağına, çok şaşıracağına yorulur. Rüya sahibinin yakınının başına tatsız bir olay gelebilir. Kişi uzaklardan talihsiz, kötü bir haber alabilir.

Rüyada arabanın lastiğinin patlaması ne demek rüya sahibinin şaşıracağı veya rüya sahibinin çevresindekileri şaşırtacağı şeklinde yorumlanır. Saklı olan olaylar gün yüzüne çıkacaktır.

Rüyada Araba ile Takla Atmak

Rüyada araba ile takla atmak rüya sahibi açısından hayırlı bir olay değildir. Rüya sahibinin beklenmedik bir haber ile yıkılacağına işarettir. Her şey düzgün ve sorunsuz giderken bir haber ile rüya sahibinin dünyası başına yıkılabilir. Bu rüya genellikle sağlık sorunlarına ve ölüme işaret eder. Kişi çok yakınındaki bir kimseyi kaybedebilir. Kendisi ciddi bir sağlık sorunu yaşayabilir. Rüya sahibinin bu üzüntüsü çok fazla sürmeyecektir. Bu rüya bir engel anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin çok yapmak istediği bir şey herhangi bir nedenden dolayı gerçekleşmeyecektir. Örneğin tatil, gezi vb. planlar bir süreliğine ertelenebilir. Bu rüya genel olarak rüya sahibinin beklenmeyen bir durumla karşılaşması anlamını taşımaktadır.

Rüyada Arabanın Çalışmaması

Rüyada arabanın çalışmaması rüya sahibinin gerçek hayatta bazı işlerinin aksayacağının, beklenmedik engellerle karşılaşacağının işaretçisidir. Çok fazla emek vermesine, çalışmasına karşın beklediği sonucu göremez ve karşılığını alamaz. Özellikle iş hayatında ve maddi anlamda önemli aksaklıklarla karşılaşılır. Kişi maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayacağı bir dönemin içine girer. İkili ve çoklu ilişkilerin zayıfladığı bir dönemdir. Aşk hayatı durgun geçerken sağlığında bozulmalar gözlenebilir.

Rüyada arabanın çalışmaması ne demek kişinin ihmalkar davrandığının, sorumluluklarını yerine getirmediğinin de habercisidir. Rüya sahibi beklenmedik bir telefon alabilir. Sağlık sorunları yaşanması muhtemeldir. Bir yakınının başı belaya girebilir. Genel olarak engele, ihmale işarettir.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni araba almak rüya sahibinin iyi bir kazanç elde edeceğine işarettir. Kişi uzun yıllar çalışmalarının mükafatını görecektir. Yakın zamanda mal ve mülk edinir. Yeni bir araba, ev veya arsa satın alır. Yatırım ve birikim yapar. Kişi uzun zamandır istediği bir şeye sahip olacaktır. Kişinin eline yüklü miktarda para geçer. Yeni bir işe girebilir. Bir ortaklık kurabilir. Kazancı ve geliri artar. Çevresindeki insanlara yardımda bulunur. Rüya sahibinin talihi artar. Kısmeti açılır. Başarılar elde eder, iş hayatında önemli adımlar atar. Evlilik adımı atılabilir. Yeni ev alınıp eşyaları döşenir. Rüyada yeni araba almak rüya sahibi için mutluluk ve huzur anlamına gelmektedir.

Rüyada Arabanın Çalınması

Rüyada arabanın çalınması rüya sahibinin kaybetmekten korktuğu şeyler olduğu anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin sürekli aklını meşgul eden bir nesne veya kimse vardır. Uzun zamandır çalışıp alınan yeni bir şey çalınma tehlikesi altında olabilir. Kişi birikiminden korkuyor olabilir. Yeni araba almış ise bir süre bu tür rüyalar görmesi normaldir. Rüya sahibi bu dönemde bazı zorluklar yaşar.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya kişinin başkalarının zoruyla para kaybetmesi anlamına gelmektedir. Dolandırma, çalma gibi bir durumla karşılaşabilir. Kimine göre ise bu rüya kişinin haram yolla elde ettiği şeyin ondan geri alınacağı anlamını taşımaktadır. Genel olarak rüyada arabanın çalınması kişinin korktuğuna işaret eder.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyada araba anahtarı görmek rüya sahibinin bir kazanç elde edeceğine, mal veya mülk edineceğine işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandır istediği arabayı satın alabilir. Ev alma hayali kuranlar yakın zamanda ev sahibi olacaktır. Rüyada anahtar görmek kısmet, bereket, mal demektir. Zenginlik ve bolluk demektir. Bu rüyayı gören kişi maddi sıkıntılarını halleder. Borçlarını öder.

Rüyada araba anahtarı görmek kişinin yeni adımlar atacağına işaret olmaktadır. Evlilik, nişan gibi törenler yaşanabilir. Sağlık açısından oldukça iyi bir dönem olacaktır. İlişkilerini bir süreliğine ikinci plana atan rüya sahibi kazancını artırıp, rahata erecek ve evliliğe yönelecektir. Bu rüya genel olarak rüya sahibinin maddi anlamda çok rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Araba Hurdası Görmek

Rüyada araba hurdası görmek rüya sahibi için hayırlı manalara gelmektedir. Kişi değersiz gördüğü şeylerin kendisine çok yarar sağlayacağını görecektir. Bu şeylerden büyük kazanç elde eder. 

Araba hurdası görmek kişinin büyük  kazançlar elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin sahip olduğu eski bir ev, değersiz bir arsa yakın zamanda herhangi bir nedenden dolayı değerlenebilir, kıymetli olabilir. Bu rüya kaybedilen dostluklara da işaret etmektedir. Kişi istemeden veya kasti olarak çok yakın bir arkadaşının kalbini kırmış ve onu kaybetmiştir. Bu dönemlerde oldukça pişmanlık yaşamaktadır. Dostunu geri kazanmak istemektedir. Eski aşklara işaret edebilir.

Rüyada Uzaktan Kumandalı Araba Görmek

Rüyada uzaktan kumandalı araba görmek rüya sahibinin gerçekleşmesi zor olan hayaller kurduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hedef ve istek konusunda daha makul olması gerekmektedir. Daha gerçekleşmesi mümkün hayaller kurmalı, ulaşılabilir hedefler belirlenmelidir. Rüya sahibi zor bir mesleğe sahiptir. İşi bedenen yorucu bir iştir. Çok fazla yoruluyordur. Ancak tüm emeklerinin karşılığını kısa sürede görecek ve ileriki yaşlarda çok daha rahat edecektir. Bu rüya bazı yorumculara göre çok farklı anlamlara gelmektedir. Kişinin çocukluğunda çok fazla sıkıntı çektiğine, çocukluğunu yaşayamadığına, aklında kalan şeyler olduğuna işarettir. Evliliğinden ve işinden memnun değildir. Farklı bir yerde farklı bir kişi olmak hayalindedir.

Rüyada Araba Kiralamak

Rüyada araba kiralamak rüya sahibinin bir kimsenin malını ödünç alacağına, emanet alacağına işarettir. Bir kimseye sır vermek de bu rüyanın işaretidir. Rüya sahibi emanet aldığı arabanın sahibi ile problemler yaşayabilir. Bu kişi gerçek hayatta sır verdiği kişi de olabilir. Eğer kiralanan araba ile kaza yapılırsa rüya sahibi emanete ihanet etmiş olur ve araba sahibi ile arasında büyük sorunlar yaşanır. Eğer kaza yaşanmaz ve arabayı aldığı gibi sahibine teslim ederse verdiği sır saklanır. Eğer kendisine bir sır verilmiş ise bu sırrı saklamaya devam eder.

Rüyada araba kiralamak tabiri rüya sahibinin bir kimsenin malını kullanacağına ve durumdan dolayı söz işitip huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüyada Araba Pazarı Görmek

Rüyada araba pazarı gören veya rüyada araba pazarına giden rüya sahibi orada araba seçerse  gerçek hayatında bolluk ve berekete kavuşur, büyük kazançlar elde eder. Alacağı mal veya mülkten birkaç tane alabilir. Örneğin kişi ev alacaksa bir değil birkaç ev alır. Apartman yaptırabilir. Bu rüyada rüya sahibinin önüne çıkan fırsatlar açıkça gösterilmektedir. Eğer kişi bu fırsatları değerlendirebilirse birçok güzel ve hayırlı olay yaşar. Hayatının geri kalanında mutlu bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüya sahibi araba pazarında dolaşıyor ama herhangi bir araba almıyorsa bu kişinin önüne çıkan fırsatları değerlendirmediği anlaşılır. Risk almadığı, seçim yapmadığı için kazançlı çıkamaz, başarılı olamaz. Bu rüya bazen eş, aşk seçimine, taliplere işarettir. Rüya sahibi yakında evlilik yolunda bir adım atabilir.

Rüyada Araba Kullanan Kadın Görmek

Rüyada araba kullanan kadın görmek o kadının başarılı biri olacağına, üne kavuşacağına, insanlar tarafından tanınıp, sevilen bir makama ulaşacağına işarettir. Kadın resmi bir makama yükselebilir. Rüya sahibi hayalini kurduğu bir bayan ile tanışabilir. İş hayatında başarılı, kültürlü, maddi durumu iyi olan bir kadın ile evlenebilir. Eğer araba süren kadın yabancı birisi ise rüya sahibine bir bayan eliyle ulaşacak yardıma ve ihsana yorulur. Ancak bayan tanıdık ise rüya sahibi bu bayan ile yakınlaşabilir. Ciddi bir ilişki kurabilir.

Rüyada Araba Kullanmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada araba kullanan kişi rahatına ve konforuna düşkün bir kimsedir. Araba ile gezmeyi, yeni yerler görmeyi, yanındakileri gezdirmeyi seven bir kimsedir. Bu rüya bilinçaltınızdaki özgür ruhu, gerçeklerden, sorumluluklardan ve tüm sıkıntılardan kurtulma isteğinize ortaya çıkaran bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse üzüntü içindeyse veya başında herhangi bir sıkıntı varsa tüm bunlardan kurtulmak ve uzaklaşmak için farklı yerlere gitmek ve mekân değişikliği yapmak ister. Soyutlanma çabası içerisindedir. Son zamanlarda zorlu ve sıkıntılı dönemlerden geçen ve yoğun bir iş hayatına sahip olan kimseler için bu rüya artık rahatlama isteğine, huzur arayışına ve mutlu olma arzusuna yorulur. Bu rüya araba kullanmayı seven kişiler için araba isteklerinin dışavurumudur. Kişi yeni bir araba almanın arifesinde olabilir.

 Ayrıca bkz: Araba Kazası Yapmak, Araba, Araba Aldığını Görmek

Otomobil Kullanmak

Rüyada Sure 110 nasr Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Sure 110 nasr Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Sure...

Rüyada Ozan Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Ozan Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Ozan Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Oyuncu Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Oyuncu Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Oyuncu Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Oyuncak bebek Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Oyuncak bebek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Oyuncak bebek Görmek...

Rüyada Oyuncak Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Oyuncak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Oyuncak Görmek Ne Anlama Gelir?...

Rüyada Oyun zili çalan Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Oyun zili çalan Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Oyun...

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler