Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Salgın Hastalık Görmek

103

Rüyada salgın hastalık görmek, gerçek hayatta hasta olan birinin iyileşmesine delalet eder. Rüyada salgın hastalık görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Mutlu olacağınızı, günahlarınızdan arınacağınızı, keyifli bir yaşam süreceğinizi ifade eder. 

Rüyada salgın hastalık görmek bazı rüya âlimlerine göre, musibet ve kötü şans getireceği anlamına gelir. Sıkıntılı günler yaşayacağınıza, maddi gelirinizin azalacağına, hayal kırıklığına uğrayıp üzüleceğinize delalet eder. 

Bkz: Hasta / Hastalanmak / Hastalık, Cilt Hastalıkları, Veba, Kolera Görmek

Rüyada Salgın Hastalığa Yakalandığını Görmek 

Rüyada salgın hastalığa yakalandığını görmek, keyfinizin ve neşenizin kaçacağı olaylar yaşayacağınıza anlamını taşır. Bazı yakınlarınızla görüş ayrılığına düşeceğinize, birtakım olaylar yüzünden aileniz ile münakaşaya gireceğinize alamet eder. Böyle bir rüya kötü olayların baş göstereceğine ve bu olayları başınızdan def etmek için bir hayli uğraşacağınıza delalet eder. 

Rüyada Birinde Salgın Hastalık Çıktığını Görmek 

Rüyada birinde salgın hastalık çıktığını görmek, uğursuzluk ve talihin kötü yöne doğru ilerlemesi anlamına gelir. Kişisel olarak bazı problemler ile uğraşmak zorunda kalacağınıza, üzülmenize neden olacak kötü bir haber duyacağınıza işaret eder. 

Rüyada birinde salgın hastalık çıktığını görmek bazı rüya tefsircilerine göre, kazancın yükselmesi anlamını taşır. Maaşınıza zam geleceğine, hedeflediğin yatırımı yapacağınıza, aylık maaşınızdan para artırıp biriktireceğinize delalet eder. 

Rüyada Virüs Bulaştığını Görmek 

Rüyada virüs bulaştığını görmek; neşesiz ve mutsuz bir hale bürüneceğinize, eve kapanıp yalnız kalmak isteyeceğinize işaret eder. Sosyal çevrenizden çok sıkılıp kendinize evin içinde bir dünya yaratacağınıza, eski modunuza geri dönmeden kimseyle görüşmek istemeyeceğinize işaret eder. 

Rüyada Corona Virüs Görmek

Rüyada corona virüs görmek, sağlık sorunları ile baş etmek zorunda kalacağınıza ve bu yüzden zor zamanlar geçireceğinize işaret eder. Rüyada corona virüs görmek, düşüncesiz davranışlardan kaçınmanız gerektiğine, hesap etmeden atılan adımların size zarar getireceğine delalet eder. Bu rüyanın başka bir yorumu ise elinizdeki fırsatları iyi değerlendirmeniz için akıllı düşünmeniz gerektiği şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Corona Virüs Olduğunu Görmek 

Rüyada corona virüs olduğunu görmek; hayallerinizin gerçekleşmesi için çok çaba göstermeniz gerektiğine, çalışmadan hiçbir şeyi kolay elde edemeyeceğinize işaret eder. Manevi olarak bir hayli yıpranacağınıza, ruhsal sıkıntılarınızı kimseye yansıtmamaya çalışacağınıza, zor süreçleri atlatmak için bir yakınızın tavsiyesine ihtiyaç duyacağınıza alamet eder.

Rüyada corona virüs olduğunu görmek; sağlıklı giden hayatın birdenbire akışının bozulması ve bazı olaylar nedeniyle sağlık sorunlarının meydana gelmesi anlamına gelir. Enerjik ruh halinizin değişeceğine, kendinizi hasta hissedip bir süre istirahat edeceğinize delalet eder. 

Rüyada Corona Virüs Olmuş Birini Görmek 

Rüyada corona virüs olmuş birini görmek; maddi anlamda epey ferahlayacağınıza, paranızı ihtiyaç sahibi kimseler için kullanacağınıza işaret eder. Kazaların ve belaların sonunda yok olacağına, şansınızın tekrar açılacağına, zor günleri atlatıp geleceğe daha güvenle bakacağınıza rivayet eder. Rüyada corona virüs olmuş birini görmek, gerçek hayatta hasta bir yakınınız olduğuna ve o kişinin iyileşmesi için her gün dua ettiğinize yorulur. 

Rüyada Corona Virüse Yakalanmış Kedi Görmek

Rüyada corona virüse yakalanmış kedi görmek; stresli ve mutsuz günlerin sizi beklediğine, kısa sürede olsa işlerinizin kötü gideceğine, aile içinde hiç yoktan çıkan bir sebep yüzünden huzursuzlukların yaşanacağına işaret eder. Eski mutluluğunuzu yakalamak için çok çalışacağınızı ve aileniz ile yaşadığınız tatsız olayları unutturmak için herkesi bir araya toplayacağınızı delalet eder.

Rüyada Corona Virüse Yakalanmış Köpek Görmek 

Rüyada corona virüse yakalanmış köpek görmek; düzenli ve aylık maaş alacağınız bir işe girmek için çok çabalayacağınıza, devlet kapısına başvururken genellikle sorunlar yaşayacağınıza alamet eder. Geleceği parlak bir işte çalışmak için sınava gireceğinize ancak sınavları kolaylıkla geçemeyeceğinize işaret eder.

Salgın Hastalık

S

Rüyada saçak görmek, himaye ile yorumlanır. Üstüne saçak yıkıldığını görmek, işlerin bozulmasına işarettir. Bir saçak altına sığınmak, büyük bir zatın...

S

Rüyada saçak görmek, haberiniz olmadan sizi arkanızdan destekleyen ve himaye eden kimselerin varlığına delildir. Saçak aynı zamanda rütbe ve mevki...

S

Rüyada saç tarayan adamı görmek, insanların üzüntü ve kederlerini gideren bir kimseye yorumlanır.Rüyada kadınların saçlarını tarayan kişiye yaklaştığını gören kimsenin...

S

Rüyada Saç Taramak GörmekRüyada saç taramak, saçlarını taradığını görmek; dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba...

S

Rüyada Saç Örmek GörmekRüyada saç örmek, gerek kadın ve gerekse erkeklerden saçını örmeyi adet etmiş kimse için hoştur. Bunların dışındakiler...

S

Rüyada Saç Dökülmesi GörmekRüyada saçlarının dökülmüş olduğunu gören kimsenin, servetinin gitmesine ve halkın gözünden düşmesine yorumlanır.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler