Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Sevgiliye Sarılmak Görmek

63

Ayrıca bkz: Eski Sevgili, Sevgi, Arkadaşını Görmek

Rüyada sevgiliye sarılmak, kalp kırıklığına sebep olan insanlardan uzaklaşmaya ve yeni bir yaşam sürmek için başka bir şehre ya da ülkeye yapılan yolculuk aile bireylerine duyulacak büyük özlemle son bulacak ve güzel gelişmelere vesile olacak demektir.

Rüyada sevgiliye sarılmak öpmek, akrabalardan birinin girmek istediği ancak imkânlarının kısıtlı olmasından ötürü bir türlü giremediği işe girmesi için yardım edileceği şeklinde yorulur.

Rüyada sevgiliye sarılmak ne anlama gelir, birçok kişi için çok büyük ve hayırlı anlamlara gelen bu rüyanın görülmesi, aile ilişkilerinde kötü geçen ve birçok üzüntünün yaşandığı bir dönemin sona ereceğine ve sağlığın kötüye gidişinin duracağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, aydınlık günler geçirileceğine, resmi bir kurumda işbaşı yapılacağına, işle ilgili can sıkıcı bir durumun geride kalacağına ve ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada sevgiliye sarılmak nedir; mutlu olunacağına, dertlerin ve sorunların aile bireylerinin yardımıyla sona ereceğine, zorlukların aşılacağına ve rahat bir hayata kavuşulacağına işarettir.

Rüyada sevgiliye sımsıkı sarılmak, hayırlı bir şekilde başlayacak bir işin çok daha iyi bir noktaya geleceğine, sorunların teker teker çözüm bulacağına, ruhsal olarak çok daha iyi olacağına, yapılan işlerin her daim fazla fazla kazanç sağlayacağına, akrabalardan birinin önayak olması sayesinde tanışılan bir kişi ile bir ilişki yaşanacağına ve ardından evleneceğine delalettir.

Rüyada sevgiliye sarılmak ne demek; deyim yerindeyse bir eli yağda bir eli balda bir ömür sürüleceğine ya da bir yanı deniz bir yanı orman bir yaşama sahip olunacağına tabir edilir.

Rüyada sevgiliye sarılmak tabiri, kibri yüzünden hem kendisine hem etrafındaki kişilere zarar veren bir kişinin aklının başına geleceği, ortaya konulan çalışmaların ve hayata geçirilen projelerin birbiri ardına güzel şeylere vesile olacağı, dertlerin ve sıkıntıların bu sayede çözüleceği ve hayallerin tez zamanda gerçeğe dönüştürüleceğine yorulur.

Rüyada sevgiliye sarılmak İslami rüya tabirleri, gönül işlerine verilen aranın sona ereceğine ve hemen ertesinde biri ile aşka yelken açılacağına delalet eder. Yaşanacak sorunlara karşı önceden önlem alınması sayesinde sıkıntılar kısa sürede atlatılacaktır.

Sevgiliye Sarılmak

S

Rüyada saçak görmek, himaye ile yorumlanır. Üstüne saçak yıkıldığını görmek, işlerin bozulmasına işarettir. Bir saçak altına sığınmak, büyük bir zatın...

S

Rüyada saçak görmek, haberiniz olmadan sizi arkanızdan destekleyen ve himaye eden kimselerin varlığına delildir. Saçak aynı zamanda rütbe ve mevki...

S

Rüyada saç tarayan adamı görmek, insanların üzüntü ve kederlerini gideren bir kimseye yorumlanır.Rüyada kadınların saçlarını tarayan kişiye yaklaştığını gören kimsenin...

S

Rüyada Saç Taramak GörmekRüyada saç taramak, saçlarını taradığını görmek; dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba...

S

Rüyada Saç Örmek GörmekRüyada saç örmek, gerek kadın ve gerekse erkeklerden saçını örmeyi adet etmiş kimse için hoştur. Bunların dışındakiler...

S

Rüyada Saç Dökülmesi GörmekRüyada saçlarının dökülmüş olduğunu gören kimsenin, servetinin gitmesine ve halkın gözünden düşmesine yorumlanır.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler