Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Silah Sesi Görmek

58

Ayrıca bkz:  Silah Görmek, Kurşun Görmek, Silahla Vurulmak, Silahçı Görmek

Silah silah sesi, rüyayı gören kişinin kendisine hiç hoş gelmeyecek bir durumla karşı karşıya kalacağına, zamansız bir borcun muhatabı olacağına, tuttuğu ya da destek olduğu bir kişiden ihanet göreceğine, sorunsuz geçen bir işte bazı kişilerin engellemelerine maruz kalacağına ve prestij kaybı yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada silah sesi duymak, sevilen bir kişiden gelecek bir darbe ile büyük bir şok yaşanacağı, büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağı, aile bireylerinden birinin hakaretlerine uğrayacağı ve üzüntülü ve sıkıntılı bir sürece girileceği anlamına gelir.

Rüyada silah sesi duymak ve vurulmak, ani bir şekilde ortaya çıkan bir durumdan ötürü maddi ve manevi olarak büyük kayba uğranacağına, kurulan bir ortaklıkta kalleşlik yaşanacağına, yuvanın dağılmasına neden olacak bir hata yapılacağına ve büyük bir pişmanlığın ortasında kalınacağına işaret eder.

Rüyada silah sesi duyduğunu görmek, cadı kazanına dönmüş bir ortama girileceğine, tüm tehlikelere karşı kılıçlar kuşanılmasına rağmen yine de vurgun yenileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına delalet eder.

Rüyada silah sesi ne anlama gelir, hane halkını birbirine düşürecek bir olayın yaşanacağına ve bu durumun aksilikleri beraberinde getireceğine yorumlanır.

Rüyada silah sesi nedir; cazgır bir insanın yayacağı saçma sapan bir iddia sebebiyle toplum içindeki değerin düşeceğine, saygınlığın yitirileceğine ve bu sebeple gerek iş hayatında gerekse de sosyal hayat içerisinde sürtüşmeler ve tartışmalar yaşanacağına alamettir.

Rüyada silah sesi ne demek; amiyane tabirle it dalaşına girileceğine, güçlü ve dişli rakiplere karşı mücadele verileceğine, piyasada sözü geçen ve çevresi geniş biri olmasına rağmen bir türlü başarılı olamayacağına, hatta elde avuçta ne varsa bu rekabet için harcanması sebebiyle parasal olarak bir kara deliğe düşüleceğine ve belirsizlikle boğuşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada silah sesi tabiri, çeşitli girişimlerde bulunan bir konuda başarısız olacağına, eşler arasında tatsızlıklara ve küslüklere sebep olacak bir olayın fitilinin ateşleneceğine, evlatların bu durumdan etkileneceğine ve eğitim hayatının yarıda kalmasına sebep olacak bir karar verileceğine rivayet edilir.

Rüyada silah sesi İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, rahatını bozacak hatta deyim yerindeyse cehennem azabı çekmesine sebep olacak bir yola gireceğine ve kendisini ve hanesini ateşe atacağına tabir edilir.

Silah Sesi 

S

Rüyada saçak görmek, himaye ile yorumlanır. Üstüne saçak yıkıldığını görmek, işlerin bozulmasına işarettir. Bir saçak altına sığınmak, büyük bir zatın...

S

Rüyada saçak görmek, haberiniz olmadan sizi arkanızdan destekleyen ve himaye eden kimselerin varlığına delildir. Saçak aynı zamanda rütbe ve mevki...

S

Rüyada saç tarayan adamı görmek, insanların üzüntü ve kederlerini gideren bir kimseye yorumlanır.Rüyada kadınların saçlarını tarayan kişiye yaklaştığını gören kimsenin...

S

Rüyada Saç Taramak GörmekRüyada saç taramak, saçlarını taradığını görmek; dış görünümünüz ile ilgili endişelerinizi gösterir. Başkalarına etkilemek çok fazla çaba...

S

Rüyada Saç Örmek GörmekRüyada saç örmek, gerek kadın ve gerekse erkeklerden saçını örmeyi adet etmiş kimse için hoştur. Bunların dışındakiler...

S

Rüyada Saç Dökülmesi GörmekRüyada saçlarının dökülmüş olduğunu gören kimsenin, servetinin gitmesine ve halkın gözünden düşmesine yorumlanır.

En Çok Görüntülenen Tabirler
En Çok Yorumlanan Tabirler